Alle producten
-
geleid puntlicht
-
LED-puntlichtbron
-
Flexibel LED-maascherm
-
HOOFDmesh curtain
-
LED Eave Lampen
-
Vierkante LEIDEN Pixel
-
LED-lamp voor amusement
-
LED Light Pixel
-
geleide lichte module
-
Geleid Strooklicht
-
Waterdichte LEIDENE Voeding
-
LED-transparante filmscherm
-
LED-scherm van het rooster
-
geleide lineaire verlichtingsstroken
-
geleide schijnwerper
-
geleid downlights
-
LED-spoorlicht
-
Daniëluw voeding is werkelijk goed, zou ik een samenwerking op lange termijn met uw bedrijf willen bouwen. -
TonyIk houd van uw pixellichten, en dank voor u die goede ingenieur hebben om animatie te maken. Houd -
ShallyVóór kocht een paar gelijkaardige vierkante hoofdlaarzen, is uitgeputte winterappearance zeer hoog, omdat het te goed om is aan te passen, nu, laarzen zal kopen zulk een stijl, dit wi… faseren -
ShatyVóór kocht een paar gelijkaardige vierkante hoofdlaarzen, is uitgeputte winterappearance zeer hoog, omdat het te goed om is aan te passen, nu, laarzen zal kopen zulk een stijl, dit wi… faseren
zoekwoorden [ led pixel lamp ] Gelijke 1120 producten.
50mm RGB LED Puntlicht Smart Adresbaar Pixel Licht Buiten IP67 Waterdicht Hoge Helderheid DMX Controle voor Gebouwgevel Mediawand Brugverlichting Vakantiedecoratie
| Type: | LED |
|---|---|
| Leven: | 100.000 uur |
| Smd-type: | 3535 |
12V 24V 36V waterdicht IP67 langeafstandsoverbrenging LED-pixel RGBW puntlichten Kerstversiering Buitenbouw gevelverlichting
| Kleurtemperatuur: | 2000-6500k |
|---|---|
| Omgevingstemperatuur: | -20 ℃ -60 ℃ |
| Leven: | 30000H |
50mm 24V 1.5W IP67 Waterdicht LED Puntlicht met 120° Stralingshoek en UV-bestendig PC Materiaal
| Productnaam: | LED-puntlichtbron |
|---|---|
| Maat: | 50*18.5mm |
| Controlemodus: | DMX512 |
LED Amusemen Lamp Park Light 60mm 5050RGB 2W DC12V Decoratieve lampen
| Productnaam: | XH-D60S12 |
|---|---|
| Grootte: | 60*H28 mm |
| Lampvermogen: | 2W |
Het Teken Lichte 1.4W Geleide Punt van DMX512 Epistar RGB Geleide Lichte het Bekijken Hoek 120
| Punt: | adverterende tekenbrief |
|---|---|
| Maat: | volgens behoeften |
| IP-tarief: | Openluchtip67 |
Het Geleide Licht van PC Shell 1.2W 24V IP67 50MM van SMD 3535 Pixel
| Het werk Voltage: | DC24V |
|---|---|
| Sleutelwoord: | RGB LEIDEN Pixel |
| Kleur: | RGB volledige kleur |
RGBW 50MM Rgb het Pixel Lichte Koorden van 3.5W 24V IP67
| Macht: | 3.5W |
|---|---|
| Matrial: | PC Shell |
| Het werk Voltage: | DC24V |
PC Shell 30000hours 30MM Rgb Geleide Module van 0.45W 12V IP65
| Bescherming: | IP65 |
|---|---|
| Matrial: | PC Shell |
| Macht: | 0.45W |
12V amusement LED lamp met RGB lichte kleur en langere levensduur
| Lichtbron: | LED's |
|---|---|
| Naam van het product: | LED-vermaaklamp |
| Materiaal: | Plastic |
12V amusement LED lamp met RGB lichte kleur en langere levensduur
| Lichtbron: | LED's |
|---|---|
| Naam van het product: | LED-vermaaklamp |
| Materiaal: | Plastic |

