Alle producten
-
geleid puntlicht
-
LED-puntlichtbron
-
Flexibel LED-maascherm
-
HOOFDmesh curtain
-
LED Eave Lampen
-
Vierkante LEIDEN Pixel
-
LED-lamp voor amusement
-
LED Light Pixel
-
geleide lichte module
-
Geleid Strooklicht
-
Waterdichte LEIDENE Voeding
-
LED-transparante filmscherm
-
LED-scherm van het rooster
-
geleide lineaire verlichtingsstroken
-
geleide schijnwerper
-
geleid downlights
-
LED-spoorlicht
-
Daniëluw voeding is werkelijk goed, zou ik een samenwerking op lange termijn met uw bedrijf willen bouwen. -
TonyIk houd van uw pixellichten, en dank voor u die goede ingenieur hebben om animatie te maken. Houd -
ShallyVóór kocht een paar gelijkaardige vierkante hoofdlaarzen, is uitgeputte winterappearance zeer hoog, omdat het te goed om is aan te passen, nu, laarzen zal kopen zulk een stijl, dit wi… faseren -
ShatyVóór kocht een paar gelijkaardige vierkante hoofdlaarzen, is uitgeputte winterappearance zeer hoog, omdat het te goed om is aan te passen, nu, laarzen zal kopen zulk een stijl, dit wi… faseren
zoekwoorden [ led pixel lamp ] Gelijke 1120 producten.
RGBW 6500k pixel licht 12 * SMD3535 50mm punt lichtbron IP67 waterdicht
| Levensduur: | 30000H |
|---|---|
| Inlaatspanning: | 24V |
| Materiaal van het lichaam: | PC's |
Hoge kwaliteit IP67 buiten waterdicht permanent RGBW 6500k pixel licht
| Sleutelwoord: | het geleide licht van het pixelpunt |
|---|---|
| Garantie: | 3 jaar |
| Beschermingsniveau: | IP67 |
IP67 LED puntlicht Buiten waterdicht Permanent RGBW Pixellicht
| Sleutelwoord: | het geleide licht van het pixelpunt |
|---|---|
| Garantie: | 3 jaar |
| Beschermingsniveau: | IP67 |
Puntlichten DMX Pixel Led Dot Light 50mm DC24V Smart Led Strip voor winkelcentrum Hotel decoratie
| Sollicitatie: | Buiten |
|---|---|
| Type: | puntlicht |
| Levensduur: | 50,000 uur |
24V fabrieksprijs buiten kerstversiering 6500k kleurrijk pixellicht
| Sleutelwoord: | het geleide licht van het pixelpunt |
|---|---|
| Garantie: | 3 jaar |
| Beschermingsniveau: | IP67 |
Outdoor kerstversiering 6500k Kleur LED-puntpixellicht met decoratieve functie
| Sleutelwoord: | het geleide licht van het pixelpunt |
|---|---|
| Garantie: | 3 jaar |
| Beschermingsniveau: | IP67 |
Outdoor Funfair Full Color Super Bright Custom Kersthuis Decoratie Module Led Point Lichtbron Met 30mm Veiing Angle 120°
| Tipe van de post: | Puntlichtbron |
|---|---|
| Kleuren uitzenden: | RGB Multikleuren |
| Posten: | 30 mm LED-pixellicht |
DC5V breedspannings LED-puntlicht voor buitenwandverlichting en kerstversiering
| Tipe van de post: | Puntlichtbron |
|---|---|
| Kleuren uitzenden: | RGB Multikleuren |
| Posten: | 30 mm LED-pixellicht |
IP67 RGB 25 mm puntlichtbron voor digitale buiten LED-vermaaklichtproducten
| Tipe van de post: | Puntlichtbron |
|---|---|
| Kleuren uitzenden: | RGB Multikleuren |
| Item: | 25 mm led-pixel licht |
Programmable RGB Amusement LED Lamp 60mm DMX Control RGBW LED puntlichten
| Naam: | LED-vermaaklamp |
|---|---|
| Controlemethode: | Afstandsbediening/aanraakbediening |
| Levensduur: | 30.000 Uren |

