Alle producten
-
geleid puntlicht
-
LED-puntlichtbron
-
Flexibel LED-maascherm
-
HOOFDmesh curtain
-
LED Eave Lampen
-
Vierkante LEIDEN Pixel
-
LED-lamp voor amusement
-
LED Light Pixel
-
geleide lichte module
-
Geleid Strooklicht
-
Waterdichte LEIDENE Voeding
-
LED-transparante filmscherm
-
LED-scherm van het rooster
-
geleide lineaire verlichtingsstroken
-
geleide schijnwerper
-
geleid downlights
-
LED-spoorlicht
-
Daniëluw voeding is werkelijk goed, zou ik een samenwerking op lange termijn met uw bedrijf willen bouwen. -
TonyIk houd van uw pixellichten, en dank voor u die goede ingenieur hebben om animatie te maken. Houd -
ShallyVóór kocht een paar gelijkaardige vierkante hoofdlaarzen, is uitgeputte winterappearance zeer hoog, omdat het te goed om is aan te passen, nu, laarzen zal kopen zulk een stijl, dit wi… faseren -
ShatyVóór kocht een paar gelijkaardige vierkante hoofdlaarzen, is uitgeputte winterappearance zeer hoog, omdat het te goed om is aan te passen, nu, laarzen zal kopen zulk een stijl, dit wi… faseren
zoekwoorden [ led pixel lamp ] Gelijke 1113 producten.
RGB 63mm Amusement LED Lamp DC12V Buiten kerstverlichting
| Straalhoek: | 120° |
|---|---|
| Kleur: | Kleuren |
| Controlemodus: | Afstandsbediening |
Fabrieksprijs 80mm SMD3535 Eénkleurige waterdichte lampen Vaste kleur voor gebouwen Buiten LED-puntlampen
| Toepassing: | huis |
|---|---|
| Productnaam: | LED-puntlichtbron |
| Diameter: | 80 mm |
Buitenstroomvoorziening DC12V DC24V Waterdicht geleid stuur voor lichtmodule en geleid puntlicht
| Type: | LED -voeding |
|---|---|
| Power Dissipation: | 60W 80W 100W 150W 200W 250W |
| Garantie: | 2 jaar |
waterdichte indoor en outdoor 300W 12V Led Driver Led Voeding Hoge Kwaliteit IP67
| Stroom: | 250W, 300W, 350W, 400W |
|---|---|
| Chipmateriaal: | Ingan, Algainp, Gap, Epistar, 5050 RGBW LED |
| Gewicht: | 1.45kg |
12lm High Lumens IP67 Rated LED Earves Lights voor kerst buitenverlichting
| Productsoort: | LED-lampen |
|---|---|
| Toepassing: | Buiten/binnen |
| Werkspanning: | 24V |
Home 24V RGBW IP67 LED-luchtschermen Buitenkleur decoratief voor kerst en nieuwjaar
| IP-klasse: | IP67 |
|---|---|
| Typ van gloeilamp: | LED |
| LED Kleur: | RGBW |
Beste verkoop kameleon amusement rides verlichting waterdicht rgb pretpark led licht kermis licht
| Naam: | LED-vermaaklamp |
|---|---|
| Toepassing: | Binnen/buiten |
| Controlemodus: | Afstandsbediening |
MIRACLE BEAN 63mm RGB IP67 12V 2W Buiten Elektrische Motorfiets Kinderen Led Light Vermaakpark Rijd Crazy Racing Ki
| Straalhoek: | 120° |
|---|---|
| Kleuren: | Kleuren |
| Controlemodus: | Afstandsbediening |
Gepersonaliseerd Logo Permanent Outdoor LED Kerstverlichting Waterdicht Tuinlicht
| Naam: | LED-vermaaklamp |
|---|---|
| Toepassing: | Binnen/buiten |
| Controlemodus: | Afstandsbediening |
Van het blauwgroene Kleuren LEIDENE de Lichten Kettingspixel met 3 jaar garantie/Ce-Goedkeuring
| Verpakking Details: | Document Vakje verpakking |
|---|---|
| Levertijd: | 3-5 werkdagen |
| Betalingscondities: | T/T vooraf, Western Union, Paypal, LC |

