Alle producten
-
geleid puntlicht
-
LED-puntlichtbron
-
Flexibel LED-maascherm
-
HOOFDmesh curtain
-
LED Eave Lampen
-
Vierkante LEIDEN Pixel
-
LED-lamp voor amusement
-
LED Light Pixel
-
geleide lichte module
-
Geleid Strooklicht
-
Waterdichte LEIDENE Voeding
-
LED-transparante filmscherm
-
LED-scherm van het rooster
-
geleide lineaire verlichtingsstroken
-
geleide schijnwerper
-
geleid downlights
-
LED-spoorlicht
-
Daniëluw voeding is werkelijk goed, zou ik een samenwerking op lange termijn met uw bedrijf willen bouwen. -
TonyIk houd van uw pixellichten, en dank voor u die goede ingenieur hebben om animatie te maken. Houd -
ShallyVóór kocht een paar gelijkaardige vierkante hoofdlaarzen, is uitgeputte winterappearance zeer hoog, omdat het te goed om is aan te passen, nu, laarzen zal kopen zulk een stijl, dit wi… faseren -
ShatyVóór kocht een paar gelijkaardige vierkante hoofdlaarzen, is uitgeputte winterappearance zeer hoog, omdat het te goed om is aan te passen, nu, laarzen zal kopen zulk een stijl, dit wi… faseren
zoekwoorden [ led pixel lamp ] Gelijke 1120 producten.
Buiten waterdicht amusement LED lamp 6/8/10 koppen Zonne vuurvlieg Tuinpad lichten
| Toepassing: | Huisversiering |
|---|---|
| Kleur: | RGB |
| Inlaatspanning: | DC 12V |
Aanpasbare amusement LED-lamp Vooraf programmeerbare RGB-multicolor
| Spanning: | 12V |
|---|---|
| Levensduur: | 50000 uur |
| Materiaal: | Plastic |
Pixelhoogte 30mm 40mm 50mm van de LEIDENE Zachte Hoofd gordijnvertoning Mesh Screen Outdoor
| Merknaam: | miracle bean |
|---|---|
| Comité Grootte: | Aangepast |
| Kleur: | Volledige RGB kleur |
Outdoor Engineering DMX512 DC24V 6PCS bonen LEDS 12MM RGB Point Light Source Pixel Light voor de kerstdagvakantie
| Straalhoek: | 120° |
|---|---|
| CRI: | Ra>80 |
| Kleurtemperatuur: | RGB |
Multi-Color Rgb LED-licht met levensduur 50000 uur LED-vermaaklicht
| Materiaal: | plastic |
|---|---|
| Toepassing: | vermaak |
| Lichte kleur: | RGB |
Waterdichte Flexibele HOOFDmesh screen pixel pitch 40mm 50mm Zacht Openlucht RGB Mesh Screen
| Toepassing: | Binnen, Openlucht, tonen de Gebeurtenissen die, het Videoscherm aansteken |
|---|---|
| LEIDENE Bron: | Epistar 3535 RGB LEIDENE Spaander |
| Voltage: | 12V |
Waterdicht SMD 3535 Smart Rgb Led Kerst Pixel Lights 0.3W Diameter 25mm Voor buitenversiering
| Naam van het product: | RGB LEIDEN Pixellicht |
|---|---|
| Kracht: | 0.3W |
| LED-lichtbron: | SMD 5050 |
Rgb Vierkante Pixel Led Verlichting Waterdicht Dmx Rgb Meerdere Kleuren 12mm 5V 12V Decoratie Vakantie Landschapslicht
| Item: | Vierkante LED-pixellicht |
|---|---|
| Controlesysteem: | DMX512 |
| LED-bron: | SMD5050 |
Adresseerbare 30mm Waterdichte IP67-LEIDEN Vleklicht
| Naam: | LEIDEN vleklicht |
|---|---|
| MAAK waterdicht: | IP67 |
| Grootte: | 30mm |
wonder bean IP67 Adreserbaar 12V 60mm 12V 30MM DMX RGB RGBW Led Dot Pixel Point Module Muurgordijn
| Toepassing: | Huisdecoratie |
|---|---|
| Kleuren: | RGB |
| Inlaatspanning: | Gelijkstroom 12V |

