Alle producten
-
geleid puntlicht
-
LED-puntlichtbron
-
Flexibel LED-maascherm
-
HOOFDmesh curtain
-
LED Eave Lampen
-
Vierkante LEIDEN Pixel
-
LED-lamp voor amusement
-
LED Light Pixel
-
geleide lichte module
-
Geleid Strooklicht
-
Waterdichte LEIDENE Voeding
-
LED-transparante filmscherm
-
LED-scherm van het rooster
-
geleide lineaire verlichtingsstroken
-
geleide schijnwerper
-
geleid downlights
-
LED-spoorlicht
-
Daniëluw voeding is werkelijk goed, zou ik een samenwerking op lange termijn met uw bedrijf willen bouwen. -
TonyIk houd van uw pixellichten, en dank voor u die goede ingenieur hebben om animatie te maken. Houd -
ShallyVóór kocht een paar gelijkaardige vierkante hoofdlaarzen, is uitgeputte winterappearance zeer hoog, omdat het te goed om is aan te passen, nu, laarzen zal kopen zulk een stijl, dit wi… faseren -
ShatyVóór kocht een paar gelijkaardige vierkante hoofdlaarzen, is uitgeputte winterappearance zeer hoog, omdat het te goed om is aan te passen, nu, laarzen zal kopen zulk een stijl, dit wi… faseren
zoekwoorden [ led pixel lamp ] Gelijke 1120 producten.
Permanent spoorverlichting RGBW punt Led Pixel Light Buiten dakverlichting Decoratie
| Sollicitatie: | Landschaps- en verlichtingstechniek |
|---|---|
| Stroom: | 0.8W |
| Omgevingstemperatuur: | -40 ℃ -60 ℃ |
RGB-punt Led Pixel Light Track Verlichting Buiten dakverlichting Decoratie
| Sollicitatie: | Landschaps- en verlichtingstechniek |
|---|---|
| Stroom: | 0.8W |
| omgevingstemperatuur: | -40 ℃ -60 ℃ |
IP67 Buiten waterdicht stof DMX512 1.5W 24V RGB LED Pixel Point Light Buitenverlichtingsoplossing
| Optioneel accessoire: | Lichte mistmasker |
|---|---|
| Kracht: | 0.3W |
| Omgevingstemperatuur: | -40℃-60℃ |
Openlucht Waterdichte van het de Bolprofiel van IP67 24V RGB LEIDEN lamp 50mm Pixelpunt Lichte Sourse
| Productnaam: | Xh-H5006 |
|---|---|
| Grootte: | 50mm |
| Het uitzenden van kleur: | RGB |
Buiten waterdicht IP67 Permanente vakantie decoratie lichthuis DC12V 0.75W 40mm LED puntlamp RGB
| Naam van het product: | H4006P24 V2.5 |
|---|---|
| Grootte: | 40*17.7 MM |
| Lampvermogen: | 1.5W |
IP67 Permanente vakantie decoratie lichthuis DC9V 0.75W 25mm Outdoor waterdicht LED puntlamp RGBW
| Naam van het product: | H2502P09 V6.0 |
|---|---|
| grootte: | 25*15.05mm |
| Lampvermogen: | 0.75W |
IP67 Permanente vakantie decoratie lichthuis DC15V 1W 40mm Buiten waterdicht LED puntlamp RGB
| Productnaam: | H4004P15V4.0 |
|---|---|
| Grootte: | 40*17.7 MM |
| Lampvermogen: | 1W |
Buiten waterdicht decoratielamp DC12V 0.75W 30mm IP67 Permanente vakantie LED puntlamp RGB
| Productnaam: | H3003P12 V3.1 |
|---|---|
| Grootte: | 30*17mm |
| Lampvermogen: | 0.75W |
LED-puntlicht Permanente vakantieversiering Lichthuis DC9V 0.75W 25mm Buitenwaterdicht LED-puntlamp RGBW
| Naam van het product: | H2502P09 V6.0 |
|---|---|
| Grootte: | 25*15.05mm |
| Lampvermogen: | 0.75W |
LEIDENE van het Meanwell1.6a 20W Constante Voltage Voeding voor LEIDEN Pixellicht
| Verpakking Details: | 42*22*24.5CM/54PCS G.W: 11KGS N.W.: 10KGS |
|---|---|
| Levertijd: | binnen 3-5 werkdagen |
| Betalingscondities: | T/T vooraf, Western Union, Paypal, LC |

