Alle producten
-
geleid puntlicht
-
LED-puntlichtbron
-
Flexibel LED-maascherm
-
HOOFDmesh curtain
-
LED Eave Lampen
-
Vierkante LEIDEN Pixel
-
LED-lamp voor amusement
-
LED Light Pixel
-
geleide lichte module
-
Geleid Strooklicht
-
Waterdichte LEIDENE Voeding
-
LED-transparante filmscherm
-
LED-scherm van het rooster
-
geleide lineaire verlichtingsstroken
-
geleide schijnwerper
-
geleid downlights
-
LED-spoorlicht
-
Daniëluw voeding is werkelijk goed, zou ik een samenwerking op lange termijn met uw bedrijf willen bouwen. -
TonyIk houd van uw pixellichten, en dank voor u die goede ingenieur hebben om animatie te maken. Houd -
ShallyVóór kocht een paar gelijkaardige vierkante hoofdlaarzen, is uitgeputte winterappearance zeer hoog, omdat het te goed om is aan te passen, nu, laarzen zal kopen zulk een stijl, dit wi… faseren -
ShatyVóór kocht een paar gelijkaardige vierkante hoofdlaarzen, is uitgeputte winterappearance zeer hoog, omdat het te goed om is aan te passen, nu, laarzen zal kopen zulk een stijl, dit wi… faseren
zoekwoorden [ ip67 waterproof led strip light ] Gelijke 233 producten.
DMX512 slimme verlichtingscontrole 30 lampen per 10 meter IP67 Buiten flexibele ledstrook
| Naam van het product: | geleid licht koord |
|---|---|
| Gebruik: | Buitenbouw Tuin Landschapsverlichting |
| Materiaal: | PC's |
Waterdichte buitentuind decoratie Led strip met SMD 5050 DC 24v flexibele verlichting
| Productnaam: | geleid licht koord |
|---|---|
| Gebruik: | Decoratie voor festivals in de open lucht |
| Materiaal: | PC's |
Lens van de het Teken Lichte Module 12v van 500LM de 0.75W Geleide voor Kanaalbrief
| Controle: | UCS1903, DMX512 |
|---|---|
| Grootte: | 78*18*9MM |
| Voltage: | Gelijkstroom 12V |
Waterdichte het Pixel LEIDENE van SMD2025 12V IP67 Lichte 0.15W 9mm
| Grootte: | 9mm |
|---|---|
| Kleur: | Rood/groen/blauw/geel/wit/warm wit |
| Punt: | LEIDEN Pixel Licht Koord |
IP67 waterdichte Openlucht LEIDENE Voeding 12v 24v 24w 36w 45w 60w 100w 150w 200w 250w
| Modelnummer: | Xh-100w-B |
|---|---|
| Afmeting: | 225*53*19mm |
| Uitgangsspanning: | 12V/24V |
LED Module Blauw Groen Warm Wit 3 LED's Per Module SMD 2835 LED Strip
| Kleurtemperatuur: | 2500-20000K |
|---|---|
| Spanning: | DC12V |
| Chipmateriaal: | Ingan |
24V 100W 250W 350W 500W Waterdicht LED-schakelaar Buitenvoeding
| Gelijkstroom-Macht: | 100W 250W 350W 500W |
|---|---|
| Materiaal: | Aluminiumlegering |
| Waterdichtheid: | IP67 |
Ultra Slim LED Power Supply CE RoHS Approved 12V 24V Constant Voltage Driver Adapter for Outdoor LED Module Strips Light
| Over spanningsbeveiliging: | Ja |
|---|---|
| Trefwoorden: | Waterdichte LED -voeding 12V 400W |
| Invoeren: | AC90-265V |
RGBW PC-materiaal 40 mm 48 V LED-puntlicht SMD3535 IP67 waterdichte flexibele verlichting
| trefwoord: | het geleide licht van het pixelpunt |
|---|---|
| LED -lichte hoeveelheid: | 6 LED's |
| LED-type: | Epistar SMD3535 Led-puntlicht |
Waterdicht SMD 5050 DC 24v Flexible Lighting LED Strip Voor outdoor festival decoratie
| Productnaam: | geleid licht koord |
|---|---|
| Gebruik: | Decoratie voor festivals in de open lucht |
| Materiaal: | PC's |

