Alle producten
-
geleid puntlicht
-
LED-puntlichtbron
-
Flexibel LED-maascherm
-
HOOFDmesh curtain
-
LED Eave Lampen
-
Vierkante LEIDEN Pixel
-
LED-lamp voor amusement
-
LED Light Pixel
-
geleide lichte module
-
Geleid Strooklicht
-
Waterdichte LEIDENE Voeding
-
LED-transparante filmscherm
-
LED-scherm van het rooster
-
geleide lineaire verlichtingsstroken
-
geleide schijnwerper
-
geleid downlights
-
LED-spoorlicht
-
Daniëluw voeding is werkelijk goed, zou ik een samenwerking op lange termijn met uw bedrijf willen bouwen. -
TonyIk houd van uw pixellichten, en dank voor u die goede ingenieur hebben om animatie te maken. Houd -
ShallyVóór kocht een paar gelijkaardige vierkante hoofdlaarzen, is uitgeputte winterappearance zeer hoog, omdat het te goed om is aan te passen, nu, laarzen zal kopen zulk een stijl, dit wi… faseren -
ShatyVóór kocht een paar gelijkaardige vierkante hoofdlaarzen, is uitgeputte winterappearance zeer hoog, omdat het te goed om is aan te passen, nu, laarzen zal kopen zulk een stijl, dit wi… faseren
zoekwoorden [ ip67 waterproof led strip light ] Gelijke 232 producten.
Flexible LED Strip Lights 220V 5050 Warm White 5 Meters Roll 60LEDs/Meter IP67 Outdoor & Indoor LED Rope Lights
| Merknaam: | Miracle Bean |
|---|---|
| Lichtbron: | Geleid |
| Schakelmodus: | Afstandsbediening, Bluetooth |
Flexible LED Strip Lights 220V 5050 Warm White 50 Meters Roll 30LEDs/Meter IP67 Outdoor & Indoor LED Rope Lights
| Merknaam: | Miracle Bean |
|---|---|
| Lichtbron: | Geleid |
| Schakelmodus: | Afstandsbediening, Bluetooth |
5050 Smd 3 leidden LEIDENE van de Module0.75w 12v Ip67 RGB Injectie Module Geleide Strook Lichte Module
| Grootte: | 77*16.7*7.8MM |
|---|---|
| Voltage: | Gelijkstroom 12V |
| Type: | LEIDENE Modules |
Indoor en Outdoor 400W 12V Led Driver Led Voeding Hoge Kwaliteit IP67 Waterdicht voor Decoratieve Verlichting
| Stroom: | 1,2 W, 0,72 W, 15W, 12W ± 10%, 0,9 W/module |
|---|---|
| Kleurtemperatuur: | RGB, 6000-6500K, 2700-7000K, 3000 ~ 8000K, 3000K/4000K/6000K |
| Kleur uitzenden: | Natuurlijk wit, koel wit, driekleurige (roodblaas-groen), blauw, puur wit |
Rgb Led Strip Lights Smd 5050 5 Meter 12v Led Tape Light Strip Niet waterdicht IP20
| IP -beoordeling: | IP20/IP65/IP67/IP68 |
|---|---|
| Lengte: | 5m/rol |
| Lampvermogen: | 18W/M |
LED Strip Light Power Supply 100W 200W 350W DC12V 24V Led Driver Waterproof IP67 Power Supply
| Modelnummer: | XH-100W |
|---|---|
| Uitgangspanning: | 12V |
| Invoerspanning: | 180-264V |
IP67 Waterdichte LED Voeding 24V 36V 48V W 350W 500W LED Driver voor Buiten Strip Lichtreclame Landschapsverlichting
| Modelnummer: | XH-350W |
|---|---|
| Uitgangspanning: | 36V |
| Ingangsspanning: | 110-265V |
Buiten 400W 12V LED Driver LED Voeding Hoge Kwaliteit IP67 Waterdicht voor Decoratieve Verlichting
| Waterproof: | IP67 |
|---|---|
| Life: | 30000h |
| Certifications: | CE, RoHS |
Waterdichte LEIDENE van 24w 36w 45w 60w 100w 150w 200w 250w 300w IP67 Voeding 12v 24v
| Modelnummer: | Xh-24w-B |
|---|---|
| Uitgangsspanning: | 12V/24V |
| Inlaatspanning: | 170-265V |
Multifunctional Lighting Products 2m Per Set LED Strip Light with FPC Flexible PCB Board and Epistar5050 Chip and support the Different color
| Stroom: | 1,2 W, 0,72 W, 15W, 12W ± 10%, 0,9 W/module |
|---|---|
| Kleurtemperatuur: | RGB, 6000-6500K, 2700-7000K, 3000 ~ 8000K, 3000K/4000K/6000K |
| Kleur uitzenden: | Natuurlijk wit, koel wit, driekleurige (roodblaas-groen), blauw, puur wit |

