Alle producten
-
geleid puntlicht
-
LED-puntlichtbron
-
Flexibel LED-maascherm
-
HOOFDmesh curtain
-
LED Eave Lampen
-
Vierkante LEIDEN Pixel
-
LED-lamp voor amusement
-
LED Light Pixel
-
geleide lichte module
-
Geleid Strooklicht
-
Waterdichte LEIDENE Voeding
-
LED-transparante filmscherm
-
LED-scherm van het rooster
-
geleide lineaire verlichtingsstroken
-
geleide schijnwerper
-
geleid downlights
-
LED-spoorlicht
-
Daniëluw voeding is werkelijk goed, zou ik een samenwerking op lange termijn met uw bedrijf willen bouwen. -
TonyIk houd van uw pixellichten, en dank voor u die goede ingenieur hebben om animatie te maken. Houd -
ShallyVóór kocht een paar gelijkaardige vierkante hoofdlaarzen, is uitgeputte winterappearance zeer hoog, omdat het te goed om is aan te passen, nu, laarzen zal kopen zulk een stijl, dit wi… faseren -
ShatyVóór kocht een paar gelijkaardige vierkante hoofdlaarzen, is uitgeputte winterappearance zeer hoog, omdat het te goed om is aan te passen, nu, laarzen zal kopen zulk een stijl, dit wi… faseren
zoekwoorden [ ip67 waterproof led strip light ] Gelijke 232 producten.
waterdicht Binnen- en buitenruimte 300W 12V Led Driver Led Power Supply Hoogwaardige IP67 Waterdicht voor decoratieve lampen
| Kleur uitzenden: | Natuurlijk wit, koel wit, driekleurige (roodblaas-groen), blauw, puur wit |
|---|---|
| Type: | LED -voeding |
| Opslagtemperatuur (℃): | -40 - 60, |
Waterdicht decoratief SMD3535 30mm LED puntlicht IP67 12V voor buitenverlichting
| Naam: | LEIDEN Puntlicht |
|---|---|
| Waterdicht: | IP67 |
| Functie: | Decoratief |
Lage Prijs Slanke LED Voeding IP67 Binnen Buiten 500W LED Strips Driver DC24V Schakelende Voeding
| Uitgangsvermogen: | 480W |
|---|---|
| Type: | IP67 waterdichte LED -voeding 12V |
| Werktemperatuur: | -20°C-+60°C |
IP67 waterdicht Led stroomvoorziening 12V 24V 60W 100W 200W 400W 600W Outdoor Led Driver
| Schelpenmateriaal: | Aluminiumlegering |
|---|---|
| Waterdichtheid: | IP67 |
| Naam van de items: | Voeding |
Outdoor 200W 12V 24V IP67 Waterdichte Led Driver Led Voeding voor Led Licht
| Bedrijfstemperatuur: | -20 ° C tot 60 ° C |
|---|---|
| Modus: | 200W maak LEIDENE Voeding waterdicht |
| Bescherming: | Kortsluiting |
400W 24V IP67 waterdicht Led Driver Led Transformer Schakelvoeding
| Efficiëntie: | > 93% |
|---|---|
| IP -graad: | IP67 |
| Invoeren: | AC180-264V |
24V 12V Voeding Waterdicht Hoge Kwaliteit LED Driver voor LED Strip Verlichting LED Module CE RoHS Gecertificeerd
| Dimensie: | 225*53*19 mm |
|---|---|
| Verbinding: | Draad |
| Gebruik: | Led-disply, led-licht, led-strip |
12V IP67 Waterdichte Geleide Strokenvoeding 10W tot 200W met Ce ROHS
| spanning: | 12v 24v |
|---|---|
| Verpakking Details: | karton |
| Levertijd: | 5-7 werkdagen |
Hoge dichtheid 480leds Hoog efficiëntie 24V IP67 Warm White 2700K Dot Free 8mm COB LED Strip Light Kit voor huis tuin plafond
| Merknaam: | Miracle Bean |
|---|---|
| Lichtbron: | LED |
| Schakelmodus: | Afstandsbediening, Bluetooth |
SMD5050 DC24V waterdicht IP67 LED-strookwandwasser
| Naam van het product: | LED-wandwaslamp |
|---|---|
| Sleutelwoord: | Verlichting van het landschap door wandwassen |
| Straalhoek: | 10*60 |

