Alle producten
-
geleid puntlicht
-
LED-puntlichtbron
-
Flexibel LED-maascherm
-
HOOFDmesh curtain
-
LED Eave Lampen
-
Vierkante LEIDEN Pixel
-
LED-lamp voor amusement
-
LED Light Pixel
-
geleide lichte module
-
Geleid Strooklicht
-
Waterdichte LEIDENE Voeding
-
LED-transparante filmscherm
-
LED-scherm van het rooster
-
geleide lineaire verlichtingsstroken
-
geleide schijnwerper
-
geleid downlights
-
LED-spoorlicht
-
Daniëluw voeding is werkelijk goed, zou ik een samenwerking op lange termijn met uw bedrijf willen bouwen. -
TonyIk houd van uw pixellichten, en dank voor u die goede ingenieur hebben om animatie te maken. Houd -
ShallyVóór kocht een paar gelijkaardige vierkante hoofdlaarzen, is uitgeputte winterappearance zeer hoog, omdat het te goed om is aan te passen, nu, laarzen zal kopen zulk een stijl, dit wi… faseren -
ShatyVóór kocht een paar gelijkaardige vierkante hoofdlaarzen, is uitgeputte winterappearance zeer hoog, omdat het te goed om is aan te passen, nu, laarzen zal kopen zulk een stijl, dit wi… faseren
zoekwoorden [ ip67 waterproof led strip light ] Gelijke 232 producten.
Multifunctionele verlichtingsproducten 15m per set LED-strip met FPC flexibele PCB-bord en Epistar5050-chip
| Stroom: | 1,2 W, 0,72 W, 15W, 12W ± 10%, 0,9 W/module |
|---|---|
| Kleurtemperatuur: | RGB, 6000-6500K, 2700-7000K, 3000 ~ 8000K, 3000K/4000K/6000K |
| Type: | LED -striplicht |
Hoogwaardige producten 2m per set LED-strip met flexibele FPC-printplaat en Epistar5050-chip
| Stroom: | 1,2 W, 0,72 W, 15W, 12W ± 10%, 0,9 W/module |
|---|---|
| Kleurtemperatuur: | RGB, 6000-6500K, 2700-7000K, 3000 ~ 8000K, 3000K/4000K/6000K |
| Kleur uitzenden: | Natuurlijk wit, koel wit, driekleurige (roodblaas-groen), blauw, puur wit |
Fabrieksprijs multifunctionele verlichtingsproducten 2m per set LED-strip met FPC flexibele printplaat en Epistar5050-chip en ondersteuning van verschillende kleuren
| Stroom: | 1,2 W, 0,72 W, 15W, 12W ± 10%, 0,9 W/module |
|---|---|
| Kleurtemperatuur: | RGB, 6000-6500K, 2700-7000K, 3000 ~ 8000K, 3000K/4000K/6000K |
| Kleur uitzenden: | Natuurlijk wit, koel wit, driekleurige (roodblaas-groen), blauw, puur wit |
Veel gebruikt in decoraties geleid streep licht Smart Flexible Indoor DV12V SMD5050 RGB LED Light Strip Kleurrijke streep lichten Voor huisversiering
| Stroom: | 1,2 W, 0,72 W, 15W, 12W ± 10%, 0,9 W/module |
|---|---|
| Kleurtemperatuur: | RGB, 6000-6500K, 2700-7000K, 3000 ~ 8000K, 3000K/4000K/6000K |
| Kleur uitzenden: | Natuurlijk wit, koel wit, driekleurige (roodblaas-groen), blauw, puur wit |
Adreseerbaar LED-strooklicht IP67 Waterdicht DC12V DC24V Module Design 3M Tape Indoor Outdoor Decoratie
| CCT: | 3000K, 4000K, 5000K, 6000K. |
|---|---|
| Dimbaar: | Ja |
| Model: | LED -striplicht |
6m per rij LED-strooklicht IP67 Geschikt voor tuinparkverlichting
| Productnaam: | geleid licht koord |
|---|---|
| Gebruik: | Decoratie voor festivals in de open lucht |
| Materiaal: | PC's |
IP67 DMX512 Control LED Strip Light Bulb voor pretparken Outdoor Landscape Decoration
| Productnaam: | LED-puntlichtbron |
|---|---|
| IP-klasse: | IP67 |
| Diameter: | 40 mm |
SPI-controller LED-strooklicht voor tuinparkverlichting PC-materiaal lichtstrengen
| Productnaam: | geleid licht koord |
|---|---|
| Gebruik: | Decoratie voor festivals in de open lucht |
| Materiaal: | PC's |
Flexibele MAÏSKOLF LEIDENE Hoge Strook Lichte Waterdichte IP67 RGB 24v - dichtheid Dotless
| Kleur: | RGB |
|---|---|
| Inputvoltage (v): | 24V |
| IP Classificatie: | IP67 |
CE RHOS Vermeld 110V 220V AC LED Driver Voeding IP67 Waterdicht Buiten 3 Jaar Garantie voor LED Strip Licht Project
| Efficiëntie: | ≥85% |
|---|---|
| Certificering: | CE ROHS |
| Bescherming: | Kortsluiting/over temperatuur/overbelasting |

