Alle producten
-
geleid puntlicht
-
LED-puntlichtbron
-
Flexibel LED-maascherm
-
HOOFDmesh curtain
-
LED Eave Lampen
-
Vierkante LEIDEN Pixel
-
LED-lamp voor amusement
-
LED Light Pixel
-
geleide lichte module
-
Geleid Strooklicht
-
Waterdichte LEIDENE Voeding
-
LED-transparante filmscherm
-
LED-scherm van het rooster
-
geleide lineaire verlichtingsstroken
-
geleide schijnwerper
-
geleid downlights
-
LED-spoorlicht
-
Daniëluw voeding is werkelijk goed, zou ik een samenwerking op lange termijn met uw bedrijf willen bouwen. -
TonyIk houd van uw pixellichten, en dank voor u die goede ingenieur hebben om animatie te maken. Houd -
ShallyVóór kocht een paar gelijkaardige vierkante hoofdlaarzen, is uitgeputte winterappearance zeer hoog, omdat het te goed om is aan te passen, nu, laarzen zal kopen zulk een stijl, dit wi… faseren -
ShatyVóór kocht een paar gelijkaardige vierkante hoofdlaarzen, is uitgeputte winterappearance zeer hoog, omdat het te goed om is aan te passen, nu, laarzen zal kopen zulk een stijl, dit wi… faseren
zoekwoorden [ ip67 waterproof led strip light ] Gelijke 233 producten.
Decoratieve12W LED lineaire verlichting Strepen Aluminiumlamp voor tuinversiering parkversiering
| Productnaam: | LED-wandwaslamp |
|---|---|
| Sleutelwoord: | Verlichting van het landschap door wandwassen |
| Controlemodus: | DMX512 |
SMD2835 42LM 0,75W DC12V waterdicht LED-lichtmodule voor buiten- en binnenreclame
| Lichthoek: | 120 ° |
|---|---|
| Levensduur: | 30000H |
| Kleur: | Wit/groen/blauw/rood |
Hoge Helderheid RGB 1W DC12V Waterdichte LED Lichtmodule voor Buiten en Binnen Reclame
| Lichthoek: | 120 ° |
|---|---|
| Levensduur: | 30000H |
| Kleur: | RGB |
SMD5050 DC24V waterdicht IP67 LED-strookwandwasser
| Naam van het product: | XQD01-2830 |
|---|---|
| Kleur: | RGB |
| LED-lichtbron: | SMD5050*48 |
Hoge efficiëntie LED-driver stroomvoorziening waterdicht IP67 LED Mesh Screen LED-module LED-puntlicht 110-240AC constante spanning
| Opslagtemperatuur: | -40°C tot +60°C |
|---|---|
| Vooruitzichten: | Gesloten waterdichtheid |
| Verpakking: | 10 stuks/ctns |
24V 10A 120W IP67 Waterdichte Geleide Bestuurderstransformator met Ce ROHS
| Verpakking Details: | 45*31.5*20CM/50PCS G.W: 20KGS N.W.: 19KGS |
|---|---|
| Levertijd: | binnen 3-5 werkdagen |
| Betalingscondities: | T/T vooraf, Western Union, Paypal, LC |
Hoog Rendement 12V/24V 24W/36W/60W/150W Waterdichte AC DC Kast IP67 voor LED Verlichting 110V
| Modelnummer: | Xh-100w-B |
|---|---|
| DIMENSIE: | 225*53*19mm |
| Uitgangsspanning: | 12V/24V |
24V IP67 waterdicht 120W LED-driver transformator Schakelstroomvoorziening voor gebouw gevellichten
| Andere functie: | LED waterdichte driver IP67 |
|---|---|
| Itemnaam: | XH-24V120W |
| Materiaal: | Aluminiumschaal |
Buiten waterdicht Renovatie Slim LED stroomvoorziening Indoor 800W LED strips Signage Lightbox Driver 24V Schakelstroomvoorziening
| Service: | ODM&OEM |
|---|---|
| Storage Temperature: | -40℃~+85℃ |
| Product Size: | 265*120*56mm |
Waterdichte LED-stroomvoorziening DC-schakeling 12v 100W Ip67 Led-driver voor buitenverlichting
| Modelnummer: | XH-100W-B |
|---|---|
| Dimensie: | 225*53*19 mm |
| Uitgangspanning: | 12V/24V |

