Alle producten
-
geleid puntlicht
-
LED-puntlichtbron
-
Flexibel LED-maascherm
-
HOOFDmesh curtain
-
LED Eave Lampen
-
Vierkante LEIDEN Pixel
-
LED-lamp voor amusement
-
LED Light Pixel
-
geleide lichte module
-
Geleid Strooklicht
-
Waterdichte LEIDENE Voeding
-
LED-transparante filmscherm
-
LED-scherm van het rooster
-
geleide lineaire verlichtingsstroken
-
geleide schijnwerper
-
geleid downlights
-
LED-spoorlicht
-
Daniëluw voeding is werkelijk goed, zou ik een samenwerking op lange termijn met uw bedrijf willen bouwen. -
TonyIk houd van uw pixellichten, en dank voor u die goede ingenieur hebben om animatie te maken. Houd -
ShallyVóór kocht een paar gelijkaardige vierkante hoofdlaarzen, is uitgeputte winterappearance zeer hoog, omdat het te goed om is aan te passen, nu, laarzen zal kopen zulk een stijl, dit wi… faseren -
ShatyVóór kocht een paar gelijkaardige vierkante hoofdlaarzen, is uitgeputte winterappearance zeer hoog, omdat het te goed om is aan te passen, nu, laarzen zal kopen zulk een stijl, dit wi… faseren
zoekwoorden [ ip67 waterproof led strip light ] Gelijke 232 producten.
Waterdichte LEIDENE van 24w 36w 45w 60w 100w 150w 200w 250w 300w IP67 Voeding 12v 24v
| Modelnummer: | Xh-24w-B |
|---|---|
| Outputvoltage: | 12V/24V |
| Inputvoltage: | 170-265V |
LED Strip Waterproof RGB 5050 SMD LED Smart Strip Lights Remote Controlled
| LED -type: | SMD5050 RGB |
|---|---|
| Ingangsspanning (V): | 12V/24V |
| Lengte: | 5m/rol |
Waterdichte LEIDENE van 24w 36w 45w 60w 100w 150w 200w 250w 300w IP67 Voeding 12v 24v
| Modelnummer: | Xh-24w-B |
|---|---|
| Uitgangsspanning: | 12V/24V |
| Inlaatspanning: | 170-265V |
Groothandel DC12V 120Leds/M 2835 8MM LED Lineaire strook licht Koper basis Eengemaakt materiaal 3000K / 4000K 6500K COB LED
| LED-lichtbron: | SMD2835 |
|---|---|
| Inlaatspanning ((V): | DC24V |
| Tipe van de post: | Lichte strepen |
LEIDENE van het Pixelkerstmis van DC12V 1W Pixel Lichte LEIDEN Strooklicht Openlucht 3 leidde binnen
| Punt: | adverterende tekenbrief |
|---|---|
| Maat: | volgens behoeften |
| IP-tarief: | Openluchtip67 |
Waterdichte led-voeding 150W 12V 24V Buitenvoeding voor led-strooklichten
| Producten: | ODM&OEM |
|---|---|
| Uitgangsstroom: | 12,5A/6,25A |
| Uitgangsvermogen: | 150 W |
SMD2835 IP67 RGB LED Lichtmodule 1,5W 150LM 12V DC Ingang Volledige Kleur Lichtbron
| Lichthoek: | 160 ° |
|---|---|
| Levensduur: | 30000H |
| Kleur: | Wit |
Smart Wifi Controller Waterdicht IP67 RGBW 12V 30mm Buiten Led Strip Buiten Programmable Decorative Light Landscape Lamp
| Kleurtemperatuur: | 2000-6500k |
|---|---|
| Omgevingstemperatuur: | -20 ℃ -60 ℃ |
| Leven: | 30000H |
IP67 Waterproof Input 110V-265V Output 36V 250W 500W 650W 800W LED Power Supply for Led Light or Led Strip
| Modelnummer: | XH-650W |
|---|---|
| Uitgangspanning: | 36V |
| Invoerspanning: | 110-265V |
LED Driver 36V 100W LED Voeding Waterdicht IP67 LED Transformator voor LED Tape LED Strip Binnen Buiten
| Itemsnaam: | Stroomvoorziening |
|---|---|
| Schaalmateriaal: | Aluminiumlegering |
| IP -klasse: | IP67/IP65 |

