Alle producten
-
geleid puntlicht
-
LED-puntlichtbron
-
Flexibel LED-maascherm
-
HOOFDmesh curtain
-
LED Eave Lampen
-
Vierkante LEIDEN Pixel
-
LED-lamp voor amusement
-
LED Light Pixel
-
geleide lichte module
-
Geleid Strooklicht
-
Waterdichte LEIDENE Voeding
-
LED-transparante filmscherm
-
LED-scherm van het rooster
-
geleide lineaire verlichtingsstroken
-
geleide schijnwerper
-
geleid downlights
-
LED-spoorlicht
-
Daniëluw voeding is werkelijk goed, zou ik een samenwerking op lange termijn met uw bedrijf willen bouwen. -
TonyIk houd van uw pixellichten, en dank voor u die goede ingenieur hebben om animatie te maken. Houd -
ShallyVóór kocht een paar gelijkaardige vierkante hoofdlaarzen, is uitgeputte winterappearance zeer hoog, omdat het te goed om is aan te passen, nu, laarzen zal kopen zulk een stijl, dit wi… faseren -
ShatyVóór kocht een paar gelijkaardige vierkante hoofdlaarzen, is uitgeputte winterappearance zeer hoog, omdat het te goed om is aan te passen, nu, laarzen zal kopen zulk een stijl, dit wi… faseren
zoekwoorden [ ip67 waterproof led strip light ] Gelijke 232 producten.
High Energy Efficiency Strong Adaptability 110V 220V AC LED Driver Power Supply IP67 Waterproof For Commercial Lighting
| Maat: | 225 mm*53 mm*19 mm |
|---|---|
| Bedrijfstemperatuur: | -20 ° C tot +60 ° C |
| Veiligheidsnormen: | CE, ROHS |
Openlucht Waterdichte IP67-LEIDEN Punt Lichte 1.5W Smd5050 DC24V 50mm RGB DMX512
| Productnaam: | Z5006P24V1.0 |
|---|---|
| Macht: | 1.5W |
| Kleur: | RGB |
RGB 30mm LEIDEN van 1.5W Smd3535 DC24V Punt Licht Mirakel Bean Outdoor Waterproof IP67
| Productnaam: | K3006P24VA1b |
|---|---|
| IP rang: | IP67 |
| Kleur: | RGB |
Permanente verlichtingsoplossing voor buiten led strip decoratieve verlichting voor gevels van gebouwen
| Naam van het product: | Kerstverlichting Led String |
|---|---|
| Gebruik: | buitenlandschap |
| Materiaal: | PC's |
Light Strip Power Supply DC24V 36V 48V LED Strip Switch Driver Lamp 350W 500W Waterproof Power Supply for RGB LED Point Light
| Modelnummer: | XH-350W |
|---|---|
| Uitgangspanning: | 36V |
| Ingangsspanning: | 110-265V |
12mm IP67 0.3W van mirakelbean ucs 1903 RGB LEIDEN Pixellicht
| Toepassing: | Landschap |
|---|---|
| Macht: | 0.3W |
| Garantie (Jaar): | van 2 jaar |
30mm Waterdichte Decoratieve LEIDENE Lichten
| Levertijd: | 3-5 werkdagen |
|---|---|
| Betalingscondities: | T/T vooraf, Western Union, Paypal, LC |
| Levering vermogen: | 500.000 per maand |
Waterdichte SMD5050 DC24V LED-strookwandwaslamp voor hotels en kantoorkantoren
| Naam van het product: | XQD01-2830 |
|---|---|
| Kleur: | RGB |
| LED-lichtbron: | SMD5050*48 |
12 wattage LEIDENE Lineaire Verlichtingsstroken met Matrijs - Gietend het Lichaamsmateriaal van de Zinklegering
| Maat: | L1000*W32*H52 |
|---|---|
| IP-Grade: | 65 |
| spanning: | DC24V |

