Alle producten
-
geleid puntlicht
-
LED-puntlichtbron
-
Flexibel LED-maascherm
-
HOOFDmesh curtain
-
LED Eave Lampen
-
Vierkante LEIDEN Pixel
-
LED-lamp voor amusement
-
LED Light Pixel
-
geleide lichte module
-
Geleid Strooklicht
-
Waterdichte LEIDENE Voeding
-
LED-transparante filmscherm
-
LED-scherm van het rooster
-
geleide lineaire verlichtingsstroken
-
geleide schijnwerper
-
geleid downlights
-
LED-spoorlicht
-
Daniëluw voeding is werkelijk goed, zou ik een samenwerking op lange termijn met uw bedrijf willen bouwen. -
TonyIk houd van uw pixellichten, en dank voor u die goede ingenieur hebben om animatie te maken. Houd -
ShallyVóór kocht een paar gelijkaardige vierkante hoofdlaarzen, is uitgeputte winterappearance zeer hoog, omdat het te goed om is aan te passen, nu, laarzen zal kopen zulk een stijl, dit wi… faseren -
ShatyVóór kocht een paar gelijkaardige vierkante hoofdlaarzen, is uitgeputte winterappearance zeer hoog, omdat het te goed om is aan te passen, nu, laarzen zal kopen zulk een stijl, dit wi… faseren
zoekwoorden [ ip67 waterproof led strip light ] Gelijke 232 producten.
LEIDENE van 12W 24V Lineaire Verlichtingsstroken, Warme Witte LEIDEN Buislicht voor de Openluchtbouw
| Maat: | L1000*W32*H52 |
|---|---|
| spanning: | DC24V |
| LED-Type: | SMD3535 |
RGB Kleuren Lineaire LEIDENE Strook 30000 h-Levensduur288000mcd Intensiteit voor Openlucht
| macht: | 12W |
|---|---|
| Maat: | L1000*W28*H25 |
| IP-Grade: | 65 |
Buitenstroomvoorziening DC12V DC24V Waterdicht geleid stuur voor lichtmodule en geleid puntlicht
| Type: | LED -voeding |
|---|---|
| Power Dissipation: | 60W 80W 100W 150W 200W 250W |
| Garantie: | 2 jaar |
Ip67 Fabrieksleverancier Ac100-265V 400W LED Voeding Driver Transformator Verlichtingsdriver
| Spanning: | 24V |
|---|---|
| Werktemperatuur: | -20 ℃ ~+60 ℃ |
| Kleur: | Vanaf cliëntenvereiste |
De hoge Helderheid leidde het Flexibele Teken van het Strook Lichte Neon DC12V 10W/M RGB DC512
| naam: | LED-stripverlichting |
|---|---|
| Kleur: | singlecolor |
| Macht: | 10W/M |
SMD5050 Twinklight Kerstmis Outdoor Smart Pixel Led Light Strip RGBW Point Light Source Permanente Eave Lampen
| Kracht: | 1.5W |
|---|---|
| Omgevingstemperatuur: | -40℃-60℃ |
| Materiaal: | PC Schelp + lijm |
Van RGB LEIDENE van SMD5050 IP67 LEIDENE Pixelkerstmis Strook Lichte 0.9Watt DC15V
| Punt: | adverterende tekenbrief |
|---|---|
| Maat: | volgens behoeften |
| IP-tarief: | Openluchtip67 |
Hoge efficiëntie 100W 300W 24V Led Driver Led Power Supply IP67 Waterdicht voor LED-lichtbron
| Ip Rate: | IP67 |
|---|---|
| Shell Material: | Aluminum Alloy |
| Size: | 232*153*65mm |
IP67 waterdichte Openlucht LEIDENE Voeding 12v 24v 24w 36w 45w 60w 100w 150w 200w 250w
| Modelnummer: | Xh-100w-B |
|---|---|
| Afmeting: | 225*53*19mm |
| Outputvoltage: | 12V/24V |

