Alle producten
-
geleid puntlicht
-
LED-puntlichtbron
-
Flexibel LED-maascherm
-
HOOFDmesh curtain
-
LED Eave Lampen
-
Vierkante LEIDEN Pixel
-
LED-lamp voor amusement
-
LED Light Pixel
-
geleide lichte module
-
Geleid Strooklicht
-
Waterdichte LEIDENE Voeding
-
LED-transparante filmscherm
-
LED-scherm van het rooster
-
geleide lineaire verlichtingsstroken
-
geleide schijnwerper
-
geleid downlights
-
LED-spoorlicht
-
Daniëluw voeding is werkelijk goed, zou ik een samenwerking op lange termijn met uw bedrijf willen bouwen. -
TonyIk houd van uw pixellichten, en dank voor u die goede ingenieur hebben om animatie te maken. Houd -
ShallyVóór kocht een paar gelijkaardige vierkante hoofdlaarzen, is uitgeputte winterappearance zeer hoog, omdat het te goed om is aan te passen, nu, laarzen zal kopen zulk een stijl, dit wi… faseren -
ShatyVóór kocht een paar gelijkaardige vierkante hoofdlaarzen, is uitgeputte winterappearance zeer hoog, omdat het te goed om is aan te passen, nu, laarzen zal kopen zulk een stijl, dit wi… faseren
zoekwoorden [ ip67 waterproof led strip light ] Gelijke 232 producten.
5050 LED Strip Lights Flexible 12V RGB LED Strip Light Kits APP and Remote Control 5M 10M Smart Strip Light for Home and Bar Decoration
| Merknaam: | Miracle Bean |
|---|---|
| Lichtbron: | LED |
| Schakelmodus: | Afstandsbediening, Bluetooth |
DMX 512 Controller LED Strip Light 6m Lengte Voor tuinparkverlichting PC-materiaal
| Productnaam: | geleid licht koord |
|---|---|
| Gebruik: | Decoratie voor festivals in de open lucht |
| Diameter: | 30 mm |
High Bright DC12v Thin Led Tape Flexible Warm White Red Blue Green 120led Luces Led 2835 Led Strip Light
| Merknaam: | Miracle Bean |
|---|---|
| Lichtbron: | Geleid |
| Schakelmodus: | Afstandsbediening, Bluetooth |
Permanent Buiten Led Lampen Aluminium Profiel IP67 Smart Wifi Controller Huis Exterio Kerstfeest Rgb Led Pixel Light
| Kleurtemperatuur: | 2000-6500k |
|---|---|
| Omgevingstemperatuur: | -20 ℃ -60 ℃ |
| Leven: | 30000H |
Van LEIDENE van IP67 DMX de Lineaire Lichtstromen Verlichtingsstroken 100lm met 120 GraadStralingshoek
| Maat: | L1000*W32*H32 |
|---|---|
| spanning: | DC24V |
| LED-Type: | SMD3535 |
5050 maak 60leds/m 14.4W/M Flexible Led strooklicht waterdicht
| LEIDENE Hoeveelheid: | 60leds/m |
|---|---|
| Macht: | 14.4W/m |
| IP Klasse: | IP20/IP65/IP67/IP68 |
100W IP67 Waterdicht SMD2835 LED Flood Light DMX512 Controlesysteem voor buitenverlichting
| Hoek: | 160 |
|---|---|
| Toepassing: | Decoratie voor binnen en buiten |
| Beschermingsklassen: | IP67 |
SMD3535 lineaire LEIDEN Strooklicht 24 Volt 0.5m/1m met het Materiaal van de Aluminiumlegering
| Maat: | L1000*W32*H32 |
|---|---|
| spanning: | DC24V |
| LED-Type: | SMD3535 |
Hoge energie-efficiëntie Sterke aanpasbaarheid 110V 220V AC LED-driver stroomvoorziening IP67 waterdicht
| Stroom: | 1,2 W, 0,72 W, 15W, 12W ± 10%, 0,9 W/module |
|---|---|
| Type: | LED -voeding |
| Power Dissipation: | 0,72,2W, 0,3 W, 0,24 W/LED, 1,5 |
High Energy Efficiency Strong Adaptability 110V 220V AC LED Driver Power Supply IP67 Waterproof For Commercial LED light
| DC-uitgangsspanning: | 12V |
|---|---|
| Invoerspanning: | AC 170-265V |
| Chipmateriaal: | Ingan, Algainp, Gap, Epistar, 5050 RGBW LED |

