Alle producten
-
geleid puntlicht
-
LED-puntlichtbron
-
Flexibel LED-maascherm
-
HOOFDmesh curtain
-
LED Eave Lampen
-
Vierkante LEIDEN Pixel
-
LED-lamp voor amusement
-
LED Light Pixel
-
geleide lichte module
-
Geleid Strooklicht
-
Waterdichte LEIDENE Voeding
-
LED-transparante filmscherm
-
LED-scherm van het rooster
-
geleide lineaire verlichtingsstroken
-
geleide schijnwerper
-
geleid downlights
-
LED-spoorlicht
-
Daniëluw voeding is werkelijk goed, zou ik een samenwerking op lange termijn met uw bedrijf willen bouwen. -
TonyIk houd van uw pixellichten, en dank voor u die goede ingenieur hebben om animatie te maken. Houd -
ShallyVóór kocht een paar gelijkaardige vierkante hoofdlaarzen, is uitgeputte winterappearance zeer hoog, omdat het te goed om is aan te passen, nu, laarzen zal kopen zulk een stijl, dit wi… faseren -
ShatyVóór kocht een paar gelijkaardige vierkante hoofdlaarzen, is uitgeputte winterappearance zeer hoog, omdat het te goed om is aan te passen, nu, laarzen zal kopen zulk een stijl, dit wi… faseren
zoekwoorden [ ip67 waterproof led strip light ] Gelijke 232 producten.
Waterproof Constant Voltage LED Driver 60W-400W AC 100-265V to DC 12V/24V Switching Power Supply
| Modelnummer: | XH-100W-B |
|---|---|
| Dimensie: | 225*53*19 mm |
| Uitgangspanning: | 12V/24V |
Betrouwbare Energiebesparende 12V 24V Voeding Led Driver 400W Led Schakelende Voeding voor Lichtbak
| Modelnummer: | XH-100W-B |
|---|---|
| Dimensie: | 225*53*19 mm |
| Uitgangspanning: | 12V/24V |
Fabrieksdirectverkoop Ultrathin Silent Led Switching Power Supply Led Driver Switch 110-240V Breedspanningsvoeding
| Modelnummer: | XH-100W-B |
|---|---|
| Dimensie: | 225*53*19 mm |
| Uitgangspanning: | 12V/24V |
Economische 12V/24V 400W AC naar DC LED Driver Ultra-dunne slanke LED Schakelende Voeding voor Binnenverlichting
| Modelnummer: | XH-100W-B |
|---|---|
| Dimensie: | 225*53*19 mm |
| Uitgangspanning: | 12V/24V |
Ultra Thin 5v 12v 24v 48v 36w 60w 100w 150w 200w 300w 400w Constant Spanning AC DC Led Schakelvoeding
| Modelnummer: | XH-100W-B |
|---|---|
| Dimensie: | 225*53*19 mm |
| Uitgangspanning: | 12V/24V |
Ultra-slim 12V 24W LED Driver Zwart Diamant Lineaire Smart Switching Power Supply voor LED-verlichting
| Modelnummer: | XH-100W-B |
|---|---|
| Dimensie: | 225*53*19 mm |
| Uitgangspanning: | 12V/24V |
Schakeling van stroomvoorziening AC naar DC 12V 10A 20A 30A Led Adaptor Transformer voor Led Light
| Ingangsspanning: | AC 100-240V |
|---|---|
| Sollicitatie: | LED -strip / CCTV -camera / industrieel |
| Beveiligingen: | De Overbelasting Overvolt van kortsluitingovertemp |
IP67 constante Voltage LEIDENE Voeding voor strooklicht, 40W HOOFDbestuurder
| Verpakking Details: | 47*24*17.7CM/45PCS G.W: 14KGS N.W.: 13KGS |
|---|---|
| Levertijd: | binnen 3-5 werkdagen |
| Betalingscondities: | T/T vooraf, Western Union, Paypal, LC |
AC 220V AAN Constante het Voltage van hoofd gelijkstroom 12V gelijkstroom 24V Bestuurdersvoeding voor LEIDENE Stroken
| Verpakking Details: | 42*22*24.5CM/54PCS G.W: 11KGS N.W.: 10KGS |
|---|---|
| Levertijd: | binnen 3-5 werkdagen |
| Betalingscondities: | T/T vooraf, Western Union, Paypal, LC |
DC 12V 3 stuks SMD 5050 Diffuse RGB LED Pixel, Adreserbare RGB LED Strip 30mm led pixel puntlicht
| Levertijd: | 3-5 werkdagen |
|---|---|
| Betalingscondities: | T/T vooraf, Western Union, Paypal, LC |
| Levering vermogen: | 500.000 per maand |

