Alle producten
-
geleid puntlicht
-
LED-puntlichtbron
-
Flexibel LED-maascherm
-
HOOFDmesh curtain
-
LED Eave Lampen
-
Vierkante LEIDEN Pixel
-
LED-lamp voor amusement
-
LED Light Pixel
-
geleide lichte module
-
Geleid Strooklicht
-
Waterdichte LEIDENE Voeding
-
LED-transparante filmscherm
-
LED-scherm van het rooster
-
geleide lineaire verlichtingsstroken
-
geleide schijnwerper
-
geleid downlights
-
LED-spoorlicht
-
Daniëluw voeding is werkelijk goed, zou ik een samenwerking op lange termijn met uw bedrijf willen bouwen. -
TonyIk houd van uw pixellichten, en dank voor u die goede ingenieur hebben om animatie te maken. Houd -
ShallyVóór kocht een paar gelijkaardige vierkante hoofdlaarzen, is uitgeputte winterappearance zeer hoog, omdat het te goed om is aan te passen, nu, laarzen zal kopen zulk een stijl, dit wi… faseren -
ShatyVóór kocht een paar gelijkaardige vierkante hoofdlaarzen, is uitgeputte winterappearance zeer hoog, omdat het te goed om is aan te passen, nu, laarzen zal kopen zulk een stijl, dit wi… faseren
zoekwoorden [ ip67 waterproof led strip light ] Gelijke 233 producten.
Enige LEIDENE van het Kleurenpunt Lichte Openlucht Waterdichte IP67 1.2W Smd2835 DC24V 50mm
| Productnaam: | Z5012M24V1.0 |
|---|---|
| Macht: | 1.2W |
| Kleur: | Rood/Groen/Blauw |
Outdoor Waterproof Ultra-Thin DC12V 120W Linear Power Supply LED Light Strips Driver with High Energy Transfer Efficiency AC-DC
| Dienst: | OEM & ODM |
|---|---|
| DC -spanning: | 12V |
| Waterdicht niveau: | IP67 |
12V 40 Watts maken LEIDENE Voeding waterdicht
| Materiaal: | Aluminiumlegering Shell |
|---|---|
| Bescherming: | waterdichte IP67 |
| Garantie: | 2 jaar |
LED Driver Transformator Verlichtingsdriver Schakelende Voeding IP67 AC100-260V 60W 100W 200W met Hoog Vermogen
| Modelnummer: | Xh-100w-B |
|---|---|
| DIMENSIE: | 225*53*19mm |
| Uitgangsspanning: | 12V/24V |
IP67 waterdichte Programmeerbare LEIDENE Video Openlucht de Bouwachtergrond Vouwbaar Geleid Mesh Display
| Voltage: | DC12-24V |
|---|---|
| Productnaam: | DMX512 geleid Controlemechanisme |
| Garantie: | 3years garantie |
programmabel dynamisch mono-kleurveranderend effect geleid neonband
| Kleur: | grijs |
|---|---|
| Naam van het product: | geleid licht koord |
| Toepassing: | buitenlandschap |
Het Punt LEIDENE van IP67 RGBW 2.5W Smd3535 DMX512 DC24V 50mm Lichte Mirakelboon
| Productnaam: | H5010P24V1.0 RGBW |
|---|---|
| IP rang: | IP67 |
| Kleur: | RGBW |
Stroomvoorziening Led Driver 12V 24V waterdicht 200W 250W 300W 350W 400W Led Power
| Bergingstemperatuur: | -20°C tot +60°C |
|---|---|
| Uitgangsspanning: | 12V 24V gelijkstroom |
| Frequentie: | 50-60 Hz |
Waterdichte IP-LED-stroomvoorziening met 12V/24V-uitgang voor verschillende toepassingen
| Modelnummer: | Xh-24w-B |
|---|---|
| Uitgangsspanning: | 12V/24V |
| Inlaatspanning: | 170-265V |
IP65 regenbestendig waterdicht licht bestuurder bank transformatoren schakelen 220V-24V led stroomvoorziening
| Model Number: | XH-100W-B |
|---|---|
| Dimension: | 225*53*19mm |
| Output Voltage: | 12v/24v |

