Alle producten
-
geleid puntlicht
-
LED-puntlichtbron
-
Flexibel LED-maascherm
-
HOOFDmesh curtain
-
LED Eave Lampen
-
Vierkante LEIDEN Pixel
-
LED-lamp voor amusement
-
LED Light Pixel
-
geleide lichte module
-
Geleid Strooklicht
-
Waterdichte LEIDENE Voeding
-
LED-transparante filmscherm
-
LED-scherm van het rooster
-
geleide lineaire verlichtingsstroken
-
geleide schijnwerper
-
geleid downlights
-
LED-spoorlicht
-
Daniëluw voeding is werkelijk goed, zou ik een samenwerking op lange termijn met uw bedrijf willen bouwen. -
TonyIk houd van uw pixellichten, en dank voor u die goede ingenieur hebben om animatie te maken. Houd -
ShallyVóór kocht een paar gelijkaardige vierkante hoofdlaarzen, is uitgeputte winterappearance zeer hoog, omdat het te goed om is aan te passen, nu, laarzen zal kopen zulk een stijl, dit wi… faseren -
ShatyVóór kocht een paar gelijkaardige vierkante hoofdlaarzen, is uitgeputte winterappearance zeer hoog, omdat het te goed om is aan te passen, nu, laarzen zal kopen zulk een stijl, dit wi… faseren
zoekwoorden [ ip67 waterproof led strip light ] Gelijke 233 producten.
Ultra-dunne LED-strookdriver AC180-264V 60HZ DC 45V 1000W 1200W 1500W Slim LED-module Schakelvoeding
| Modelnummer: | XH-1000W |
|---|---|
| Uitgangspanning: | 45V |
| Invoerspanning: | 180-264V |
Waterdicht geleid lens serie Dc24v Smd2835 42LEDs Ip67 Smart Strip Light Flexibel
| Waterdicht: | IP20/IP65 |
|---|---|
| Lange: | 1 meter |
| Spanning: | 24V |
LED Driver 12V 100W LED Voeding Waterdicht IP67 LED Transformator voor LED Tape LED Strip Binnen Buiten
| Itemsnaam: | Stroomvoorziening |
|---|---|
| Schaalmateriaal: | Aluminiumlegering |
| IP -klasse: | IP67/IP65 |
10W gelijkstroom 40V - 80V Swithcing-Wijze Constante Huidige Waterdichte LEIDENE Voeding
| Verpakking Details: | Document Vakje verpakking |
|---|---|
| Levertijd: | binnen 3-5 werkdagen |
| Betalingscondities: | T/T vooraf, Western Union, Paypal, LC |
2400mA constante Huidige Waterdichte LEIDENE Voeding voor Openlucht LEIDENE Verlichting
| Verpakking Details: | Document Vakje verpakking |
|---|---|
| Levertijd: | binnen 3-5 werkdagen |
| Betalingscondities: | T/T vooraf, Western Union, Paypal, LC |
Constante Huidige Waterdichte LEIDENE Voeding
| Verpakking Details: | Document Vakje verpakking |
|---|---|
| Levertijd: | binnen 3-5 werkdagen |
| Betalingscondities: | T/T vooraf, Western Union, Paypal, LC |
IP65 waterdichte LED-driver 400W voor kanalenbriefverlichting 30000 uur
| Verpakking Details: | 38*29*15CM/50PCS G.W: 16KGS N.W.: 15KGS |
|---|---|
| Levertijd: | Binnen 3-5 werkdagen |
| Betalingscondities: | T/T vooraf, Western Union, Paypal, LC |
Hoge kwaliteit Verschillende led-module en Beste producten Enkele Kleur 3 SMD9240 Led Module Signage Licht Outdoor Lens 3.5w Lampen 12v uit China, China's toonaangevende productmarkt Enkele Kleur LED-module 3.5
| Stroom: | 1,2 W, 0,72 W, 15W, 12W ± 10%, 0,9 W/module |
|---|---|
| Kleurtemperatuur: | RGB, 6000-6500K, 2700-7000K, 3000 ~ 8000K, 3000K/4000K/6000K |
| Kleur uitzenden: | Natuurlijk wit, koel wit, driekleurige (roodblaas-groen), blauw, puur wit |
Duurzame en energiebesparende LED-stroomvoorziening 12V 24V voor binnen- en buitenlicht
| Bescherming: | Waterdicht IP67 |
|---|---|
| Dimmen controle: | Geen |
| Omheining: | Oxidatie roestvrijstalen aluminium schaal |
Hoge Efficiëntie 12V 24V voor Buiten LED Driver Voeding met Kortsluitbeveiliging AC DC voor Verlichtingsprojecten
| Uitgangskabel: | enkele uitgangskabel |
|---|---|
| Uitvoer: | 3000mA; 20-36V |
| Trefwoord: | LED -bestuurder |

