Alle producten
-
geleid puntlicht
-
LED-puntlichtbron
-
Flexibel LED-maascherm
-
HOOFDmesh curtain
-
LED Eave Lampen
-
Vierkante LEIDEN Pixel
-
LED-lamp voor amusement
-
LED Light Pixel
-
geleide lichte module
-
Geleid Strooklicht
-
Waterdichte LEIDENE Voeding
-
LED-transparante filmscherm
-
LED-scherm van het rooster
-
geleide lineaire verlichtingsstroken
-
geleide schijnwerper
-
geleid downlights
-
LED-spoorlicht
-
Daniëluw voeding is werkelijk goed, zou ik een samenwerking op lange termijn met uw bedrijf willen bouwen. -
TonyIk houd van uw pixellichten, en dank voor u die goede ingenieur hebben om animatie te maken. Houd -
ShallyVóór kocht een paar gelijkaardige vierkante hoofdlaarzen, is uitgeputte winterappearance zeer hoog, omdat het te goed om is aan te passen, nu, laarzen zal kopen zulk een stijl, dit wi… faseren -
ShatyVóór kocht een paar gelijkaardige vierkante hoofdlaarzen, is uitgeputte winterappearance zeer hoog, omdat het te goed om is aan te passen, nu, laarzen zal kopen zulk een stijl, dit wi… faseren
zoekwoorden [ ip67 waterproof led strip light ] Gelijke 233 producten.
LEIDEN van de mirakelboon F5 DC5V IP67 12lm 9mm Epistar Pixellicht voor Teken
| Stralingshoek: | 120 graad |
|---|---|
| LEIDEN Type: | F5 |
| Kleur: | Enige Kleur |
Fabriek Groothandel Regenbestendig 12V 24V 100W Transformer LED Schakelstroom AC DC Waterdicht LED Signboard en Strip
| IP -klasse: | IP67 |
|---|---|
| Gebruik: | Licht, industrie, constructie |
| Efficiëntie: | 87.5% |
12V 24V Ultra Dunne en Slanke Led Voeding 100W 300W 400W 600W IP67 Constante Spanning Stroomvoorziening LED Driver
| Modelnummer: | XH-100W-B |
|---|---|
| Dimensie: | 225*53*19 mm |
| Uitgangspanning: | 12V/24V |
12V 24V DC LED Voeding IP67 Transformator LED Driver Voor LED Licht
| Sollicitatie: | LED -licht |
|---|---|
| UITGANGSvermogen: | 200W |
| Trefwoord: | geleid bestuurder, geleid stroomtoevoer |
2904 maakt het RGBW Geleide Punt Lichte IP67 Openlucht RGB LEIDEN van 1903 Licht Koord waterdicht
| Geleide lichtbron: | SMD3535 |
|---|---|
| Dekking: | transparante shell/melkachtige shell |
| Toepassing: | Familiehuis, LANDSCHAP, de Bouwvoorgevel |
IP67 Waterdicht Buiten LED stroomvoorziening 12v 24v 24w 60w 100w 150w 200w 250w voor LED Driver
| Modelnummer: | Xh-100w-B |
|---|---|
| Afmeting: | 225*53*19mm |
| Uitgangsspanning: | 12V/24V |
Van LEIDENE van DC24V 50mm het Mirakelboon IP67 RGB 2.5W Smd3535 DMX512 Puntlichten
| Productnaam: | H5010P24V1.0 |
|---|---|
| Macht: | 2.5W |
| Voltage: | DC24V |
24v DMX512 Control LED Strip Bulb Light voor buitenlandschilderij in pretparken
| Productnaam: | Permanente kerstverlichting |
|---|---|
| IP-classificatie: | IP 67 |
| Controlemodus: | DMX512-controle |
86% de efficiency 8.3A 200w maakt Geleide Voeding 12v 24V waterdicht
| Toepassing: | LEIDEN licht |
|---|---|
| Outputmacht: | 200W |
| Sleutelwoord: | de geleide bestuurder, leidde voeding |
86% Efficiëntie 8.3A 200w Waterdicht Led-stroomvoorziening 12v 24V Adapter Constant Spanning Schakelstroomvoorziening
| Toepassing: | LED-licht |
|---|---|
| Uitgangsvermogen: | 200 W |
| Sleutelwoord: | geleid bestuurder, geleid stroomtoevoer |

