Alle producten
-
geleid puntlicht
-
LED-puntlichtbron
-
Flexibel LED-maascherm
-
HOOFDmesh curtain
-
LED Eave Lampen
-
Vierkante LEIDEN Pixel
-
LED-lamp voor amusement
-
LED Light Pixel
-
geleide lichte module
-
Geleid Strooklicht
-
Waterdichte LEIDENE Voeding
-
LED-transparante filmscherm
-
LED-scherm van het rooster
-
geleide lineaire verlichtingsstroken
-
geleide schijnwerper
-
geleid downlights
-
LED-spoorlicht
-
Daniëluw voeding is werkelijk goed, zou ik een samenwerking op lange termijn met uw bedrijf willen bouwen. -
TonyIk houd van uw pixellichten, en dank voor u die goede ingenieur hebben om animatie te maken. Houd -
ShallyVóór kocht een paar gelijkaardige vierkante hoofdlaarzen, is uitgeputte winterappearance zeer hoog, omdat het te goed om is aan te passen, nu, laarzen zal kopen zulk een stijl, dit wi… faseren -
ShatyVóór kocht een paar gelijkaardige vierkante hoofdlaarzen, is uitgeputte winterappearance zeer hoog, omdat het te goed om is aan te passen, nu, laarzen zal kopen zulk een stijl, dit wi… faseren
zoekwoorden [ led pixel christmas lights ] Gelijke 391 producten.
Buiten waterdicht Pixel LED Point Light Source 20mm RGBW Kerstlicht 0,4W Qty/string 100pcs
| Kracht: | 0.4W |
|---|---|
| Omgevingstemperatuur: | -40℃-60℃ |
| Materiaal: | PC Schelp + lijm |
20mm Outdoor Eave LED Point Light Permanente kerstversiering RGBW Pixel Light
| Kracht: | 0.4W |
|---|---|
| Omgevingstemperatuur: | -40℃-60℃ |
| Materiaal: | PC Schelp + lijm |
Aluminiumprofiel LED-puntlichten 20mm 30mm 40mm 50mm voor permanente kerstversiering bij DC24V
| Levensduur: | 50,000 uur |
|---|---|
| Materiaal: | Aluminium |
| Bergingstemperatuur: | -20°C-60°C |
Programmeerbare LED-sporen voor kerst buitenversiering
| IP-classificatie: | IP67 |
|---|---|
| Posten: | Advertentiebrief |
| Functie: | Decoratief |
Huisverlichting set ip67 rgbw led rgbic permanente kerst buiten punt pixel lichten
| Kracht: | 0.4W |
|---|---|
| Omgevingstemperatuur: | -40℃-60℃ |
| Materiaal: | PC Schelp + lijm |
DMX512 Control Full-Color Advertising Screen voor kerstversiering en maat
| Toepassing: | Nachtclub, podium, gebouw, enz. |
|---|---|
| Controlemethode: | DMX512 |
| Schermafmeting: | Aangepaste grootte |
IP67-categorie Led Mesh Screen Outdoor Point Light Source voor kerstwinkels
| Werktemperatuur: | -20°C~+60°C |
|---|---|
| Waterdicht: | IP67 |
| Pixel Pitch: | P50 |
24V RGBW Pixel lichten Outdoor kerstversieringen Waterdicht Eves Point Light
| Kracht: | 0.4W |
|---|---|
| Omgevingstemperatuur: | -40℃-60℃ |
| Materiaal: | PC Schelp + lijm |
16.5m Lengte Zonne-energie Pixel Eaves LED-lampen voor buitenkerstversiering
| Productnaam: | Kerstverlichting Led String |
|---|---|
| Gebruik: | Decoratie voor festivals in de open lucht |
| IP-klasse: | IP 67 |
Kerstlicht volkleurig 30mm outdoor Ip67 waterdicht 12v Led Rgb Pixel Led Point Light
| Toepassing: | Landschaps- en verlichtingstechniek |
|---|---|
| Kracht: | 0.8W |
| Omgevingstemperatuur: | -40℃-60℃ |

