Alle producten
-
geleid puntlicht
-
LED-puntlichtbron
-
Flexibel LED-maascherm
-
HOOFDmesh curtain
-
LED Eave Lampen
-
Vierkante LEIDEN Pixel
-
LED-lamp voor amusement
-
LED Light Pixel
-
geleide lichte module
-
Geleid Strooklicht
-
Waterdichte LEIDENE Voeding
-
LED-transparante filmscherm
-
LED-scherm van het rooster
-
geleide lineaire verlichtingsstroken
-
geleide schijnwerper
-
geleid downlights
-
LED-spoorlicht
-
Daniëluw voeding is werkelijk goed, zou ik een samenwerking op lange termijn met uw bedrijf willen bouwen. -
TonyIk houd van uw pixellichten, en dank voor u die goede ingenieur hebben om animatie te maken. Houd -
ShallyVóór kocht een paar gelijkaardige vierkante hoofdlaarzen, is uitgeputte winterappearance zeer hoog, omdat het te goed om is aan te passen, nu, laarzen zal kopen zulk een stijl, dit wi… faseren -
ShatyVóór kocht een paar gelijkaardige vierkante hoofdlaarzen, is uitgeputte winterappearance zeer hoog, omdat het te goed om is aan te passen, nu, laarzen zal kopen zulk een stijl, dit wi… faseren
zoekwoorden [ led pixel christmas lights ] Gelijke 391 producten.
LED-Lijsten LED-Smart-Lijsten Super Helder IP67 Halloween Kerstfeest Daglicht
| Kracht: | 0.4W |
|---|---|
| Omgevingstemperatuur: | -40℃-60℃ |
| Materiaal: | PC Schelp + lijm |
Kerst buitenversiering licht 12 Volt RGB IC LED IP67 Waterdicht Permanent Vakantie Buitengevel licht
| Gebruik: | Verlichting van de deuren |
|---|---|
| IP-classificatie: | IP67 |
| Lichtstroom: | 40lm |
Bluetooth kerst buitenversiering licht 12 Volt RGB IC LED IP67 waterdicht Permanente vakantie buiten lichten
| Gebruik: | Verlichting van de deuren |
|---|---|
| IP-classificatie: | IP67 |
| Lichtstroom: | 40lm |
Wereldwijde hot selling van hoge kwaliteit kleurrijke dakplaat lichten voor kersthuisversiering
| Ip Rating: | IP67 |
|---|---|
| Levensduur: | 30.000 Uren |
| Kleurtemperatuur: | 3000K-6500K |
20 mm fabrieksprijs 1 LED LED buiten waterdicht decoratie Kerst LED dakdak licht
| Voor:: | Gebruik binnen/buiten |
|---|---|
| Diameter: | 20 mm |
| Typ van installatie: | Op het oppervlak gemonteerd |
Kleurrijke 25mm 24V 1.5W LED Eave Lights voor kerstversieringen
| Wattage: | 1.5W |
|---|---|
| Productgarantie: | 2 jaar |
| Lichtbron: | LED's |
25mm 1,5w Permanente hoogwaardige LED-verlichting Kerst LED-daklampen decoratieve lampen
| Typ van gloeilamp: | LED's |
|---|---|
| Toepassing: | Buiten/binnen |
| Gebruik: | Verlichting van de deuren |
1.5W IP67 RGBW Buiten- en binnenruimte Intelligente kerstbaanverlichting Wifi Smart Phone Led Earves Lights
| Kracht: | 1.5W |
|---|---|
| Omgevingstemperatuur: | -40℃-60℃ |
| Materiaal: | PC Schelp + lijm |
IP68 RgbW Kerstfeest LED-lampen Buiten waterdicht punt vakantieverlichting
| Kracht: | 1.5W |
|---|---|
| Omgevingstemperatuur: | -40℃-60℃ |
| Materiaal: | PC Schelp + lijm |
Permanent kerstlicht voor buiten 25 mm RGB SMD5050 1.5W DC24V
| Kracht: | 1.5W |
|---|---|
| Omgevingstemperatuur: | -40℃-60℃ |
| Materiaal: | PC Schelp + lijm |

