Alle producten
-
geleid puntlicht
-
LED-puntlichtbron
-
Flexibel LED-maascherm
-
HOOFDmesh curtain
-
LED Eave Lampen
-
Vierkante LEIDEN Pixel
-
LED-lamp voor amusement
-
LED Light Pixel
-
geleide lichte module
-
Geleid Strooklicht
-
Waterdichte LEIDENE Voeding
-
LED-transparante filmscherm
-
LED-scherm van het rooster
-
geleide lineaire verlichtingsstroken
-
geleide schijnwerper
-
geleid downlights
-
LED-spoorlicht
-
Daniëluw voeding is werkelijk goed, zou ik een samenwerking op lange termijn met uw bedrijf willen bouwen. -
TonyIk houd van uw pixellichten, en dank voor u die goede ingenieur hebben om animatie te maken. Houd -
ShallyVóór kocht een paar gelijkaardige vierkante hoofdlaarzen, is uitgeputte winterappearance zeer hoog, omdat het te goed om is aan te passen, nu, laarzen zal kopen zulk een stijl, dit wi… faseren -
ShatyVóór kocht een paar gelijkaardige vierkante hoofdlaarzen, is uitgeputte winterappearance zeer hoog, omdat het te goed om is aan te passen, nu, laarzen zal kopen zulk een stijl, dit wi… faseren
zoekwoorden [ led pixel christmas lights ] Gelijke 391 producten.
smart wifi app 25mm RGB RGBW Permanent LED-luchtscherm voor thuis Eave Trim IP67 Buitenlichtbron LED
| Spanning: | 24V |
|---|---|
| Installatiemethode: | Op het oppervlak gemonteerd |
| Lumen: | 40lm |
Buiten waterdicht 50 mm Diameter LED punt lichtbron Landschapsdecoratie Kerstlicht
| Tipe van de post: | Puntlichtbron |
|---|---|
| Kleuren uitzenden: | Zwart-wit |
| Item: | 50 mm LED-pixellicht |
Aanpasbaar RGB-LED-luchtscherm met een lichthoek van 160 graden en DC24V-operatiespanning
| Kracht: | 1.5W |
|---|---|
| Omgevingstemperatuur: | -40℃-60℃ |
| Materiaal: | PC Schelp + lijm |
Fabrieksprijs Aanpasbaar RGB LED-luchtscherm met een lichthoek van 160 graden en DC24V-operatiespanning
| Kracht: | 1.5W |
|---|---|
| Omgevingstemperatuur: | -40℃-60℃ |
| Materiaal: | PC Schelp + lijm |
25mm diameter LED Eave lampen voor kerstversieringen, IP67 RGB Point Light Source String lampen
| Kracht: | 1.5W |
|---|---|
| Omgevingstemperatuur: | -40℃-60℃ |
| materiaal: | PC Schelp + lijm |
IP67 waterdicht LED-module licht voor gebouwverlichting
| Product Name: | RGB LEIDEN Pixellicht |
|---|---|
| Vermogen: | 0.3W |
| LED-lichtbron: | SMD 5050 |
Adreserbaar 20 mm RGB waterdicht Eave-licht voor permanente kerstversiering
| Kracht: | 0.4W |
|---|---|
| Omgevingstemperatuur: | -40℃-60℃ |
| Materiaal: | PC Schelp + lijm |
Smart Wifi Bluetooth Rgb Muziek Rhythm LED Eave Lampen voor Huis Eave Vakantie buiten
| Materiaal: | PC Schelp + lijm |
|---|---|
| Kleur: | RGBW |
| Qty/koord: | 36/72/108 stuks |
Buitenbouw LED-puntlichtbron 160° straalhoek 12V IP67 waterdicht voor dakgaten
| Omgevingstemperatuur: | -20°C-60°C |
|---|---|
| Installatiemethode: | Op het oppervlak gemonteerd |
| Grootte: | 20 mm |
Permanente RGB-stringlampen voor buiten waterdicht voor omgevingstemperatuur -40C-60C en vakantiedecor
| Kracht: | 0.4W |
|---|---|
| Omgevingstemperatuur: | -40℃-60℃ |
| materiaal: | PC Schelp + lijm |

