Alle producten
-
geleid puntlicht
-
LED-puntlichtbron
-
Flexibel LED-maascherm
-
HOOFDmesh curtain
-
LED Eave Lampen
-
Vierkante LEIDEN Pixel
-
LED-lamp voor amusement
-
LED Light Pixel
-
geleide lichte module
-
Geleid Strooklicht
-
Waterdichte LEIDENE Voeding
-
LED-transparante filmscherm
-
LED-scherm van het rooster
-
geleide lineaire verlichtingsstroken
-
geleide schijnwerper
-
geleid downlights
-
LED-spoorlicht
-
Daniëluw voeding is werkelijk goed, zou ik een samenwerking op lange termijn met uw bedrijf willen bouwen. -
TonyIk houd van uw pixellichten, en dank voor u die goede ingenieur hebben om animatie te maken. Houd -
ShallyVóór kocht een paar gelijkaardige vierkante hoofdlaarzen, is uitgeputte winterappearance zeer hoog, omdat het te goed om is aan te passen, nu, laarzen zal kopen zulk een stijl, dit wi… faseren -
ShatyVóór kocht een paar gelijkaardige vierkante hoofdlaarzen, is uitgeputte winterappearance zeer hoog, omdat het te goed om is aan te passen, nu, laarzen zal kopen zulk een stijl, dit wi… faseren
zoekwoorden [ led pixel christmas lights ] Gelijke 391 producten.
12mm Pixel LED Licht Kerst Decoratie Point Lights Waterdicht IP68 12V Outdoor RGB Full Color
| Productmodel: | XH-MD1201MG12 |
|---|---|
| Kleur: | 1800-2000K |
| Kracht: | 0.3W |
Fabrieksprijs Ip67 Buiten waterdicht RGBW Permanente Vakantie Kerst Decoratie Licht Pixel Led Point Light
| Optioneel accessoire: | Transparant masker, gaasmasker |
|---|---|
| Kracht: | 1W |
| Omgevingstemperatuur: | -40℃-60℃ |
Buiten waterdicht Permanente kerstbaanverlichting Vakantieversiering RGB IP67 Pixel Led Point Light Evenverlichting
| Toepassing: | buitenlandschap |
|---|---|
| Materiaal: | PC's |
| Kleur: | grijs |
Buiten LED-puntlicht voor kerstversiering Hoge helderheid 0.3W 3PIN JST-connector
| Kracht: | 0.3W |
|---|---|
| Omgevingstemperatuur: | -40℃-60℃ |
| Stroomvermogen: | 1W |
Outdoor kerstversiering LED-puntlichten IP67 Geklasseerd en hoge helderheid
| Materiaal: | Aluminium |
|---|---|
| Bergingstemperatuur: | -20°C-60°C |
| IP-classificatie: | IP67 |
Permanente vakantie Kerst RGB vakantieverlichting voor decoratie Point lichten met profiel DC24V SMD3535 LED lichtbron IP67
| LED-lichtbron: | SMD3535 |
|---|---|
| Afstembaar: | - Ja, dat klopt. |
| Materiaal van het lichaam: | PC's |
Gouly Huis Decor 25mm Permanent Eave Light DC24V RGBW Full Color Adressable Outdoor Kerst Pixel Lights
| Controlemodus: | Spi |
|---|---|
| Productnaam: | LED Eave Lampen |
| Materiaal: | Pc |
24V WiFi Intelligente Multi-mode Kleurrijke Gemakkelijk te installeren LED Track Lights Kerst Atmosfeer Lights
| Vermogen: | 40 W |
|---|---|
| Levensduur: | 30.000 Uren |
| Sleutelwoord: | Het Systeem van de spoorverlichting |
DMX512 het geleide Puntpixel steekt Waterdichte Openlucht0.3w DC5V 25mm Smd3535 RGB IP67 aan
| Productnaam: | H2501P05V1.0 |
|---|---|
| Kleur: | RGB |
| Macht: | 0.3W |
20 mm RGBW LED-luchtscherm voor buitenkerst- en halloweenversieringen Levensduur 30000 uur
| Lichtstroom: | 12lm |
|---|---|
| Kleur: | RGBW |
| Levensduur: | 30.000 Uren |

