Alle producten
-
geleid puntlicht
-
LED-puntlichtbron
-
Flexibel LED-maascherm
-
HOOFDmesh curtain
-
LED Eave Lampen
-
Vierkante LEIDEN Pixel
-
LED-lamp voor amusement
-
LED Light Pixel
-
geleide lichte module
-
Geleid Strooklicht
-
Waterdichte LEIDENE Voeding
-
LED-transparante filmscherm
-
LED-scherm van het rooster
-
geleide lineaire verlichtingsstroken
-
geleide schijnwerper
-
geleid downlights
-
LED-spoorlicht
-
Daniëluw voeding is werkelijk goed, zou ik een samenwerking op lange termijn met uw bedrijf willen bouwen. -
TonyIk houd van uw pixellichten, en dank voor u die goede ingenieur hebben om animatie te maken. Houd -
ShallyVóór kocht een paar gelijkaardige vierkante hoofdlaarzen, is uitgeputte winterappearance zeer hoog, omdat het te goed om is aan te passen, nu, laarzen zal kopen zulk een stijl, dit wi… faseren -
ShatyVóór kocht een paar gelijkaardige vierkante hoofdlaarzen, is uitgeputte winterappearance zeer hoog, omdat het te goed om is aan te passen, nu, laarzen zal kopen zulk een stijl, dit wi… faseren
zoekwoorden [ led pixel christmas lights ] Gelijke 391 producten.
Openlucht Waterdichte Punt Lichte LEIDENE IP67 2W Smd3535 DC24V RGBW 30mm
| Productnaam: | K3006P24VA1b |
|---|---|
| IP rang: | IP67 |
| Lichtbron: | SMD3535 |
IP67 0.6W LEIDENE van het de Kleurenpunt van Smd2835 DMX512 DC12V 30mm Enige Lichte Openlucht
| Productnaam: | G3006M12V2.3 |
|---|---|
| Grootte: | 30*11.21mm |
| Kleur: | 1800-6500k |
0.75W 6898 RGB het Punt LEIDENE van Smd3535 DC5V 30mm Lichte Waterdichte IP67
| Productnaam: | G3003S12 |
|---|---|
| Lichtbron: | SMD3535 |
| Kleur: | RGB |
Openlucht Waterdicht LEIDEN van 1W Smd3535 DMX512 DC12V 30mm RGBW Punt Lichte IP67
| Productnaam: | G3003P12V6.0 |
|---|---|
| Grootte: | 30*13.8mm |
| Kleur: | RGBW |
24V RGBW 1.5W LED-luchten voor het dak waterdicht IP67 voor buitengebouwen
| Waterdicht: | IP67 |
|---|---|
| Vermogen: | 1.5W |
| Grootte: | 25 mm |
Ip67 Buiten waterdicht Dmx Permanente Vakantie Kerst Decoratie Licht Pixel Led Point Light
| Kleur: | RGB |
|---|---|
| Lichtbron: | SMD 5050 |
| Naam van het product: | geleid puntlicht |
SMD3535 Chip Source IP67 RGB 25mm LED puntlicht voor kerstversiering
| Productnaam: | H2O-gassen |
|---|---|
| Grootte: | 30 mm |
| Lampvermogen: | 1W |
80mm 24V Waterdicht DMX Multi ColorDecoratie Kerstfeest Landschapslicht RGB Pixel Led Verlichting
| Product Nmae: | XH-K8012P24(RGB)-D1b |
|---|---|
| Work Volt: | DC24V |
| Power: | 3W |
40W 24V Kerst Indoor Wall-mounted High Lumens Light met kleurtemperatuur 000K/6000K
| Straalhoek: | 30 graden. |
|---|---|
| IP-classificatie: | IP65 |
| Installatie: | Op het oppervlak gemonteerd |
Manufacture 100mm Light Christmas Pixel Light DC24V Outdoor Waterproof Eave Smart String Exterior Led Point Light
| Diameter: | 100 mm |
|---|---|
| Garantie: | 3 jaar |
| LED -chip: | SMD3535 |

