Alle producten
-
geleid puntlicht
-
LED-puntlichtbron
-
Flexibel LED-maascherm
-
HOOFDmesh curtain
-
LED Eave Lampen
-
Vierkante LEIDEN Pixel
-
LED-lamp voor amusement
-
LED Light Pixel
-
geleide lichte module
-
Geleid Strooklicht
-
Waterdichte LEIDENE Voeding
-
LED-transparante filmscherm
-
LED-scherm van het rooster
-
geleide lineaire verlichtingsstroken
-
geleide schijnwerper
-
geleid downlights
-
LED-spoorlicht
-
Daniëluw voeding is werkelijk goed, zou ik een samenwerking op lange termijn met uw bedrijf willen bouwen. -
TonyIk houd van uw pixellichten, en dank voor u die goede ingenieur hebben om animatie te maken. Houd -
ShallyVóór kocht een paar gelijkaardige vierkante hoofdlaarzen, is uitgeputte winterappearance zeer hoog, omdat het te goed om is aan te passen, nu, laarzen zal kopen zulk een stijl, dit wi… faseren -
ShatyVóór kocht een paar gelijkaardige vierkante hoofdlaarzen, is uitgeputte winterappearance zeer hoog, omdat het te goed om is aan te passen, nu, laarzen zal kopen zulk een stijl, dit wi… faseren
zoekwoorden [ led pixel christmas lights ] Gelijke 391 producten.
WS2811 van RGB Pixel LEIDENE leiden van het de Kleurenpixel Koordlichten 5V 12V Programmeerbare 12mm Slimme Volledige
| Voltage: | DC12V |
|---|---|
| Garantie: | 2 jaar, 3years-garantie |
| Toepassing: | DMX-Verlichtingsoplossing |
IP67 waterdicht LED-lucht voor buitenversiering met kleurrijke RGB-lichten voor Kerstmis
| Kracht: | 1.5W |
|---|---|
| Omgevingstemperatuur: | -40℃-60℃ |
| Materiaal: | PC Schelp + lijm |
DMX512 1.5W RGB LED Eave Lights Outdoor Huis Eave Kerstversiering
| Kracht: | 1.5W |
|---|---|
| Omgevingstemperatuur: | -40℃-60℃ |
| Materiaal: | PC Schelp + lijm |
Intelligente en handige LED-luchten voor buitenversiering met kleurrijke RGB-lichten voor Kerstmis
| Kracht: | 1.5W |
|---|---|
| Omgevingstemperatuur: | -40℃-60℃ |
| Materiaal: | PC Schelp + lijm |
1.5w 12v kleurrijke verbeterde slimme 25mm outdoor kerst decoratieve lichten
| Levensduur: | 30.000 Uren |
|---|---|
| IP-classificatie: | IP67 |
| Kleur die index teruggeven: | 80 |
IP67 waterdichte LED-glijst 24V voor buitenversiering met kleurrijke RGB-lichten voor Kerstmis
| Kracht: | 1.5W |
|---|---|
| Omgevingstemperatuur: | -40℃-60℃ |
| Materiaal: | PC Schelp + lijm |
Buiten kerstversiering 24V LED-schermlampen met IP67 waterdicht en RGB-licht
| Kracht: | 1.5W |
|---|---|
| Omgevingstemperatuur: | -40℃-60℃ |
| Materiaal: | PC Schelp + lijm |
Waterdicht RGB decoratief kerstdoek led kerstpunt licht voor Eave Ip IP67
| Kracht: | 0.3W |
|---|---|
| Omgevingstemperatuur: | -40℃-60℃ |
| Materiaal: | Plastic |
20mm Diameter IP67 RGBW PC Body LED Eave Lights voor Kerst Permanente Decoratie
| Kracht: | 1.5W |
|---|---|
| Omgevingstemperatuur: | -40℃-60℃ |
| Materiaal: | PC Schelp + lijm |
1.5W waterdicht LED-kleurenveranderend buitenste puntlucht voor kerstversiering
| Kracht: | 1.5W |
|---|---|
| Omgevingstemperatuur: | -40℃-60℃ |
| Materiaal: | PC Schelp + lijm |

