Alle producten
-
geleid puntlicht
-
LED-puntlichtbron
-
Flexibel LED-maascherm
-
HOOFDmesh curtain
-
LED Eave Lampen
-
Vierkante LEIDEN Pixel
-
LED-lamp voor amusement
-
LED Light Pixel
-
geleide lichte module
-
Geleid Strooklicht
-
Waterdichte LEIDENE Voeding
-
LED-transparante filmscherm
-
LED-scherm van het rooster
-
geleide lineaire verlichtingsstroken
-
geleide schijnwerper
-
geleid downlights
-
LED-spoorlicht
-
Daniëluw voeding is werkelijk goed, zou ik een samenwerking op lange termijn met uw bedrijf willen bouwen. -
TonyIk houd van uw pixellichten, en dank voor u die goede ingenieur hebben om animatie te maken. Houd -
ShallyVóór kocht een paar gelijkaardige vierkante hoofdlaarzen, is uitgeputte winterappearance zeer hoog, omdat het te goed om is aan te passen, nu, laarzen zal kopen zulk een stijl, dit wi… faseren -
ShatyVóór kocht een paar gelijkaardige vierkante hoofdlaarzen, is uitgeputte winterappearance zeer hoog, omdat het te goed om is aan te passen, nu, laarzen zal kopen zulk een stijl, dit wi… faseren
zoekwoorden [ led pixel christmas lights ] Gelijke 394 producten.
12V 24V 36V waterdicht IP67 langeafstandsoverbrenging LED-pixel RGBW puntlichten Kerstversiering Buitenbouw gevelverlichting
| Kleurtemperatuur: | 2000-6500k |
|---|---|
| Omgevingstemperatuur: | -20 ℃ -60 ℃ |
| Leven: | 30000H |
De perfecte buitenverlichtingsoplossing voor Kerstmis
| Levensduur: | 30.000 Uren |
|---|---|
| Garantie: | 2 jaar |
| Afstembaar: | - Ja, dat klopt. |
Het super KleurenPretpark leidde Rgb Decoratie van het Pixelreuzenrad
| Punt: | adverterende tekenbrief |
|---|---|
| Maat: | volgens behoeften |
| IP-tarief: | Openluchtip67 |
Waterdicht Landschapsmotief Kerstversieringen Licht 50mm 2W DC12V Outdoor Amusement Park Light Show
| Naam van het product: | XH-D50S12 |
|---|---|
| Grootte: | 50*H23mm |
| Lampvermogen: | 2w |
Hoge helderheid 48V 6LED puntlicht Signaloverdracht over lange afstand RGB pixellicht voor kerstfeest evenement toneelverlichting
| Gewicht: | 20g |
|---|---|
| Diameter: | 40 mm |
| Beschermingsgraad: | IP67 |
24V fabrieksprijs buiten kerstversiering 6500k kleurrijk pixellicht
| Sleutelwoord: | het geleide licht van het pixelpunt |
|---|---|
| Garantie: | 3 jaar |
| Beschermingsniveau: | IP67 |
50 mm hoogwaardig 24V RGBW dmx512 kerstdecoratief pixellicht
| Tipe van de post: | Puntlichten |
|---|---|
| RGB Controle: | RGB DMX512 |
| Levensduur: | 30.000 Uren |
Waterdicht SMD 3535 Smart Rgb Led Kerst Pixel Lights 0.3W Diameter 25mm Voor buitenversiering
| Naam van het product: | RGB LEIDEN Pixellicht |
|---|---|
| Kracht: | 0.3W |
| LED-lichtbron: | SMD 5050 |
Outdoor kerstversiering 6500k Kleur LED-puntpixellicht met decoratieve functie
| Sleutelwoord: | het geleide licht van het pixelpunt |
|---|---|
| Garantie: | 3 jaar |
| Beschermingsniveau: | IP67 |
Outdoor Engineering DMX512 DC24V 6PCS bonen LEDS 12MM RGB Point Light Source Pixel Light voor de kerstdagvakantie
| Straalhoek: | 120° |
|---|---|
| CRI: | Ra>80 |
| Kleurtemperatuur: | RGB |

