Alle producten
-
geleid puntlicht
-
LED-puntlichtbron
-
Flexibel LED-maascherm
-
HOOFDmesh curtain
-
LED Eave Lampen
-
Vierkante LEIDEN Pixel
-
LED-lamp voor amusement
-
LED Light Pixel
-
geleide lichte module
-
Geleid Strooklicht
-
Waterdichte LEIDENE Voeding
-
LED-transparante filmscherm
-
LED-scherm van het rooster
-
geleide lineaire verlichtingsstroken
-
geleide schijnwerper
-
geleid downlights
-
LED-spoorlicht
-
Daniëluw voeding is werkelijk goed, zou ik een samenwerking op lange termijn met uw bedrijf willen bouwen. -
TonyIk houd van uw pixellichten, en dank voor u die goede ingenieur hebben om animatie te maken. Houd -
ShallyVóór kocht een paar gelijkaardige vierkante hoofdlaarzen, is uitgeputte winterappearance zeer hoog, omdat het te goed om is aan te passen, nu, laarzen zal kopen zulk een stijl, dit wi… faseren -
ShatyVóór kocht een paar gelijkaardige vierkante hoofdlaarzen, is uitgeputte winterappearance zeer hoog, omdat het te goed om is aan te passen, nu, laarzen zal kopen zulk een stijl, dit wi… faseren
zoekwoorden [ led pixel christmas lights ] Gelijke 394 producten.
Kerstlicht 20 mm RGBW LED IP67 Buiten waterdicht Pixel Led Point Light Bron dak RGBW licht
| Kracht: | 0.4W |
|---|---|
| Omgevingstemperatuur: | -40℃-60℃ |
| Materiaal: | PC Schelp + lijm |
Fabrieksprijs 24v Kerstversiering Buitenwaterdicht Kits Rgbw Pixel Led licht
| Kracht: | 1.5W |
|---|---|
| Omgevingstemperatuur: | -40℃-60℃ |
| Materiaal: | PC Schelp + lijm |
IP67 Pixel Lampen Kleurrijke huisluiken Licht Decoratieve lamp Buiten waterdicht Permanente kerstverlichting
| Kracht: | 0.4W |
|---|---|
| Omgevingstemperatuur: | -40℃-60℃ |
| Materiaal: | PC Schelp + lijm |
Goede kwaliteit 24v kerstversiering Buiten waterdichte kits Rgbw Pixel Led licht
| Kracht: | 1.5W |
|---|---|
| Omgevingstemperatuur: | -40℃-60℃ |
| Materiaal: | PC Schelp + lijm |
IP67 Pixel Lampen Kleurrijke huisluiken Licht Decoratieve lamp Buiten waterdicht Permanente kerstverlichting
| Kracht: | 0.4W |
|---|---|
| Omgevingstemperatuur: | -40℃-60℃ |
| Materiaal: | PC Schelp + lijm |
Permanente vakantie Kerstmis RGB Pixel Led App Smart Controller Decoratie Led Point Lights
| Naam van het product: | LED-puntlichtbron |
|---|---|
| Kleur: | grijs |
| Diameter: | 50 mm |
25 mm rgb rgbw permanent kerstlicht huis dakdekke ip67 outdoor led pixel permanent led dakdekke licht
| Voltage: | 24V |
|---|---|
| Installation Method: | Surface Mounted |
| Lumens: | 40lm |
Permanente LED kerstverlichting voor huisversiering Led puntverlichting Kleurrijke verlichting
| IP-tarief: | IP67 |
|---|---|
| Tipe van de post: | Puntlichten |
| Chipbron: | SMD3535 |
Kerstverlichting IP67 waterdicht LED-punt licht pixel licht draadloos APP-besturingsapparaat
| Kracht: | 0.4W |
|---|---|
| Omgevingstemperatuur: | -40℃-60℃ |
| Materiaal: | PC Schelp + lijm |
IP67 DC24V 50mm waterdicht puntlicht Outdoor Decor Permanent kleurrijke kerstlichten
| Besturingsmodus: | DMX512 |
|---|---|
| Tipe van de post: | Puntlichten |
| Schelpmateriaal: | PC's |

