Alle producten
-
geleid puntlicht
-
LED-puntlichtbron
-
Flexibel LED-maascherm
-
HOOFDmesh curtain
-
LED Eave Lampen
-
Vierkante LEIDEN Pixel
-
LED-lamp voor amusement
-
LED Light Pixel
-
geleide lichte module
-
Geleid Strooklicht
-
Waterdichte LEIDENE Voeding
-
LED-transparante filmscherm
-
LED-scherm van het rooster
-
geleide lineaire verlichtingsstroken
-
geleide schijnwerper
-
geleid downlights
-
LED-spoorlicht
-
Daniëluw voeding is werkelijk goed, zou ik een samenwerking op lange termijn met uw bedrijf willen bouwen. -
TonyIk houd van uw pixellichten, en dank voor u die goede ingenieur hebben om animatie te maken. Houd -
ShallyVóór kocht een paar gelijkaardige vierkante hoofdlaarzen, is uitgeputte winterappearance zeer hoog, omdat het te goed om is aan te passen, nu, laarzen zal kopen zulk een stijl, dit wi… faseren -
ShatyVóór kocht een paar gelijkaardige vierkante hoofdlaarzen, is uitgeputte winterappearance zeer hoog, omdat het te goed om is aan te passen, nu, laarzen zal kopen zulk een stijl, dit wi… faseren
zoekwoorden [ led pixel christmas lights ] Gelijke 394 producten.
Diameter 30mm van Kerstmislichten van SMD5050 RGB Pixel Geleide Waterdichte Geleide Licht
| Macht: | 0.75W |
|---|---|
| Lichtintensiteit: | 15000mcd |
| Volt: | 12V |
12mm IP67 0.3W van mirakelbean ucs 1903 RGB LEIDEN Pixellicht
| Toepassing: | Landschap |
|---|---|
| Macht: | 0.3W |
| Garantie (Jaar): | van 2 jaar |
Goede prijs van nieuw ontwerp bron dc05v diameter rgb puntbesturing koperen snaren 12mm led punt licht voor buiten
| naam: | geleid pixellicht |
|---|---|
| Kracht: | 0.3W |
| Kleur: | RGB |
Miracle Bean LED Kerstversieringen LED puntlicht Eénkleurig LED programmeerbaar Pixellicht
| Grootte: | 9 mm |
|---|---|
| Led-type: | SMD2525 |
| Werkspanning: | DC12V |
12mm van het Pixel Programmeerbare Rgb Geleide Kerstmis van de Mirakelboon 1903 de 12mm Rgb van het de Lichtenws2811 1903 Geleide Pixel Lichte Rgb Geleide Modules
| Geschatte Macht: | 0.3W |
|---|---|
| Voltage: | DC5V/12V |
| Productnaam: | 5V 12mm RGB geleid pixellicht |
Waterdichte IP67 Buiten 25mm LED Puntlichtbron 0.75w Dc12v voor Permanente Kerstverlichting RGB Multi Kleuren
| Tipe van de post: | Puntlichtbron |
|---|---|
| Kleuren uitzenden: | RGB Multikleuren |
| Posten: | 25 mm led-pixel licht |
12V 12mm van het de Kleurenpixel van IC van Kogelpixel 1903 RGB Volledige Lichte Module
| Sleutelwoord: | LEIDEN Pixellicht |
|---|---|
| Merk: | mirakelboon |
| Inputvoltage (V): | DC5v of 12V |
Smd3535 6 Lampen HOOFDdot pixel light 50mm de Volledige Kleur Rgbw Waterdichte IP67 van DC24V 2W
| Itemtype: | Puntlichten |
|---|---|
| Inputvoltage (v): | DC24V |
| CRI (Ra>): | 85 |
Dot Programmable String Permanent Pixel-Licht 40mm DC24V 2W Rgbw Smd3535 6 Lampen IP67
| Itemtype: | Puntlichten |
|---|---|
| Inputvoltage (v): | DC24V |
| CRI (Ra>): | 85 |
Kerstfeest IP67 Waterdicht LED Permanent Buiten Lichten met RGBW APP Control
| Gebruik: | Kerstfeest |
|---|---|
| Sleutelwoord: | Fairy Decorative Holiday Pixel Point lichten |
| Controlemodus: | SPI |

