Alle producten
-
geleid puntlicht
-
LED-puntlichtbron
-
Flexibel LED-maascherm
-
HOOFDmesh curtain
-
LED Eave Lampen
-
Vierkante LEIDEN Pixel
-
LED-lamp voor amusement
-
LED Light Pixel
-
geleide lichte module
-
Geleid Strooklicht
-
Waterdichte LEIDENE Voeding
-
LED-transparante filmscherm
-
LED-scherm van het rooster
-
geleide lineaire verlichtingsstroken
-
geleide schijnwerper
-
geleid downlights
-
LED-spoorlicht
-
Daniëluw voeding is werkelijk goed, zou ik een samenwerking op lange termijn met uw bedrijf willen bouwen. -
TonyIk houd van uw pixellichten, en dank voor u die goede ingenieur hebben om animatie te maken. Houd -
ShallyVóór kocht een paar gelijkaardige vierkante hoofdlaarzen, is uitgeputte winterappearance zeer hoog, omdat het te goed om is aan te passen, nu, laarzen zal kopen zulk een stijl, dit wi… faseren -
ShatyVóór kocht een paar gelijkaardige vierkante hoofdlaarzen, is uitgeputte winterappearance zeer hoog, omdat het te goed om is aan te passen, nu, laarzen zal kopen zulk een stijl, dit wi… faseren
zoekwoorden [ led pixel christmas lights ] Gelijke 394 producten.
LED punt lichten fabrieksprijs ip67 buiten waterdicht 512 rgb punt vakantie kerst decoratie lichten led pixel
| Naam van het product: | LED-puntlichtbron |
|---|---|
| IP-klasse: | IP67 |
| Lichte kleur: | RGB |
RGB LED Pixel Lampen Buiten Waterdicht IP67 Permanent Kerstfeest Lights Voor Huis DC12V Led Point Lights
| Naam van het product: | LED-puntlichtbron |
|---|---|
| Kleur: | RGB Multi Color Veranderen |
| Sleutelwoord: | Buiten RGB-pixel |
Outdoor RGB LED Pixel Lichten Waterdicht IP67 Led Aluminium Track Verlichting 40mm DC24V voor Huis Permanente Kerstvakantie Verlichting
| Kleurtemperatuur: | 2000-6500k |
|---|---|
| Omgevingstemperatuur: | -20 ℃ -60 ℃ |
| Leven: | 30000H |
Permanente kerstverlichting IP67 Smart Wifi Controller Huis Buiten Led Lights Pixel Buiten Holiday Eave Lights
| Materiaal: | PC Schelp + lijm |
|---|---|
| Kleur: | RGBW |
| Qty/koord: | 36/72/108 stuks |
24V Buiten LED Eave Lights Kerst Kleurrijke Decoratie IP67 Waterdicht SMD5050 Pixel Point Light
| Certificering: | CE |
|---|---|
| Garantie: | 2 jaar |
| Materiaal: | PC Schelp + lijm |
Landschapspunt Pixel Led Light Rgb Outdoor Holiday Decoration 12v Dot Led Permanent Kerstlicht
| Kracht: | 0.3W |
|---|---|
| Omgevingstemperatuur: | -40℃-60℃ |
| Materiaal: | PC Schelp + lijm |
Permanente outdoor vakantie LED RGB kerstverlichting met spoor LED-puntverlichting
| Optioneel accessoire: | Transparant masker, gaasmasker |
|---|---|
| Kracht: | 0.8W |
| Omgevingstemperatuur: | -40℃-60℃ |
Twinklight Wholesale Outdoor 100mm Permanent Christmas Holiday RGBW Point Light DC24V Led Pixel Lights
| Opslagtemperatuur: | 20-60° |
|---|---|
| Werkleven: | 30000H |
| Lampvermogen: | 5.8W |
RGBW Led Kerstfeest Bruiloftsdecoratie Pixel Outdoor Point Lights
| Kracht: | 1.5W |
|---|---|
| Omgevingstemperatuur: | -40℃-60℃ |
| Materiaal: | PC Schelp + lijm |
160 graden straalhoek RGB LED-pixellicht voor waterdicht reclamebord
| Hoeveelheid: | 50 stuks per snaar |
|---|---|
| Werktemperatuur: | -20 tot 60 graden Celsius. |
| Aantal van LEDs: | 1 |

