Alle producten
-
geleid puntlicht
-
LED-puntlichtbron
-
Flexibel LED-maascherm
-
HOOFDmesh curtain
-
LED Eave Lampen
-
Vierkante LEIDEN Pixel
-
LED-lamp voor amusement
-
LED Light Pixel
-
geleide lichte module
-
Geleid Strooklicht
-
Waterdichte LEIDENE Voeding
-
LED-transparante filmscherm
-
LED-scherm van het rooster
-
geleide lineaire verlichtingsstroken
-
geleide schijnwerper
-
geleid downlights
-
LED-spoorlicht
-
Daniëluw voeding is werkelijk goed, zou ik een samenwerking op lange termijn met uw bedrijf willen bouwen. -
TonyIk houd van uw pixellichten, en dank voor u die goede ingenieur hebben om animatie te maken. Houd -
ShallyVóór kocht een paar gelijkaardige vierkante hoofdlaarzen, is uitgeputte winterappearance zeer hoog, omdat het te goed om is aan te passen, nu, laarzen zal kopen zulk een stijl, dit wi… faseren -
ShatyVóór kocht een paar gelijkaardige vierkante hoofdlaarzen, is uitgeputte winterappearance zeer hoog, omdat het te goed om is aan te passen, nu, laarzen zal kopen zulk een stijl, dit wi… faseren
zoekwoorden [ led pixel christmas lights ] Gelijke 391 producten.
Buiten waterdicht dakluizen Verlichting Track Kerstfeest Decoratie RGB LED Pixel Light IP67 Pixel Led Point Light
| Naam van het product: | LED-strenglicht |
|---|---|
| Gebruik: | Eaves |
| Materiaal: | PC's |
Waterdicht IP 67 WIFI Control 20MM DC12V 0.4 W LED Pixel Lampen Kerst Kleurrijke huis Even Licht
| Kracht: | 0.4W |
|---|---|
| Omgevingstemperatuur: | -40℃-60℃ |
| Materiaal: | PC Schelp + lijm |
Om 30mm SMD2835 Waterdichte Geleide Kerstmislichten Epistar
| LEIDENE lichtbron: | Epistar SMD2835 |
|---|---|
| Dekking: | transparante dekking |
| Garantie: | 2 jaar |
Mirakelboon 12mm Rgb Adresseerbaar LEIDEN van de Kerstmis Volledig Kleur RGB F8 12mm 5V 12V van WS2811 1903 Pixellicht van Fabriek
| Kleur van leiden: | RGB veranderende kleur |
|---|---|
| Macht: | 0.3W |
| Voltage: | DC5V/12V input |
Leidde Rgb Pixel van de mirakelboon 1903 12mm Adresseerbaar LEIDEN van de Kerstmis Volledig Kleur F8 12mm 5V 12V Pixellicht voor Programma
| Geschatte Macht: | 0.3W |
|---|---|
| Voltage: | DC5V/12V |
| CRI: | 85 |
20MM het 30MM Permanente van het Pixelpunt van Vakantie Lichte 5050 Rgb Rgbw 1903 2904 IC Geleide Licht van het Smart Home Buitenkerstmis
| Shell: | Transparante shell of mistige shell |
|---|---|
| Itemtype: | Puntlichten |
| controle: | huishuis, de Bouwvoorgevel, vakantielicht |
Kerstverlichting IP67 Smart Wifi Controller Huis Buiten Led Lampen Pixel Buiten Vakantie Lampen
| Kracht: | 0.4W |
|---|---|
| Omgevingstemperatuur: | -40℃-60℃ |
| Materiaal: | PC Schelp + lijm |
20mm RGB LED Pixel Adreserbare puntlichten Permanente vakantie-luchten Kerstlichten
| Kracht: | 0.4W |
|---|---|
| Omgevingstemperatuur: | -40℃-60℃ |
| Materiaal: | PC Schelp + lijm |
Groothandel 24v 4cm Diameter LED Pixel Lights PC Materialen LED Kerstfeest RGBW Waterdicht 1.5W
| Product Nmae: | XH-K3006P24-A1b |
|---|---|
| Het werkvolt: | DC24V |
| Kracht: | 1.5W |
SMD5050 Twinklight Kerstmis Outdoor Smart Pixel Led Light Strip RGBW Point Light Source Permanente Eave Lampen
| Kracht: | 1.5W |
|---|---|
| Omgevingstemperatuur: | -40℃-60℃ |
| Materiaal: | PC Schelp + lijm |

