Alle producten
-
geleid puntlicht
-
LED-puntlichtbron
-
Flexibel LED-maascherm
-
HOOFDmesh curtain
-
LED Eave Lampen
-
Vierkante LEIDEN Pixel
-
LED-lamp voor amusement
-
LED Light Pixel
-
geleide lichte module
-
Geleid Strooklicht
-
Waterdichte LEIDENE Voeding
-
LED-transparante filmscherm
-
LED-scherm van het rooster
-
geleide lineaire verlichtingsstroken
-
geleide schijnwerper
-
geleid downlights
-
LED-spoorlicht
-
Daniëluw voeding is werkelijk goed, zou ik een samenwerking op lange termijn met uw bedrijf willen bouwen. -
TonyIk houd van uw pixellichten, en dank voor u die goede ingenieur hebben om animatie te maken. Houd -
ShallyVóór kocht een paar gelijkaardige vierkante hoofdlaarzen, is uitgeputte winterappearance zeer hoog, omdat het te goed om is aan te passen, nu, laarzen zal kopen zulk een stijl, dit wi… faseren -
ShatyVóór kocht een paar gelijkaardige vierkante hoofdlaarzen, is uitgeputte winterappearance zeer hoog, omdat het te goed om is aan te passen, nu, laarzen zal kopen zulk een stijl, dit wi… faseren
zoekwoorden [ led pixel christmas lights ] Gelijke 391 producten.
Goedgekeurd IP67 20mm Enig Geleid de Kleurenpixel van Ce ROHS Aanstekende Poi 30000H Levensduur
| Punt: | adverterende tekenbrief |
|---|---|
| Maat: | volgens behoeften |
| IP-tarief: | Openluchtip67 |
Het pixeldc24v het Waterdichte RGB LEIDENE van de matrijsvertoning punt Lichte openlucht Geleide Scherm
| Toepassing: | buiten scherm |
|---|---|
| merk: | Mirakelboon |
| Controle: | DMX512 |
DMX-LEIDEN van de Controle RGB Volledig Kleur SMD5050 DC12V Puntlicht voor de Bouw
| Het werk temperater: | -40~60 |
|---|---|
| Shell materiaal: | PC |
| macht: | 0.75W |
Hoog Helderheidsvierkant met Lense-LEIDEN Puntlicht voor LEIDENE Achterverlichting
| Verpakking Details: | Document Vakje verpakking |
|---|---|
| Levertijd: | binnen 3-5 werkdagen |
| Betalingscondities: | T/T vooraf, Western Union, Paypal, LC |
Waterdichte IP67 SMD3535 0.75W 30mm het Pixelleiden van DMX512 DC12V voor Project
| Ingangsspanning: | DC12V |
|---|---|
| macht: | 0.75W |
| Stralingshoek: | 120 |
Het Teken Lichte 1.4W Geleide Punt van DMX512 Epistar RGB Geleide Lichte het Bekijken Hoek 120
| Punt: | adverterende tekenbrief |
|---|---|
| Maat: | volgens behoeften |
| IP-tarief: | Openluchtip67 |
LEIDEN van gelijkstroom 12V 5 SMD 5050 Puntlicht voor LEIDENE Uithangbord/Kanaalbrieven
| Verpakking Details: | Document Vakje verpakking |
|---|---|
| Levertijd: | binnen 3-5 werkdagen |
| Betalingscondities: | T/T vooraf, Western Union, Paypal, LC |
Van hoge Lumen LEIDENE de Modulesip65 Water Tekenbacklight Bestand voor LEIDENE Tekendoos
| Workiing Votlage: | DC12V |
|---|---|
| Tariefmacht: | 0.72W |
| Bescherming Clas: | IP67 |
Het Pretpark 12V 5V leidde Pixel Licht 0.3W RGB WS2811 1903 Digitaal Pixel voor Kerstmis
| Toepassing: | Decoratie, KTV, het LEIDENE vertoningsscherm, het geschilderde scherm |
|---|---|
| Geleid Type: | F8 LEIDEN Pixel |
| Voltage: | DC5V/12V |
Miracle Bean LED kerstversieringen LED puntlicht Eénkleurig LED-pixellicht
| Grootte: | 9 mm |
|---|---|
| LED-type: | SMD2525 |
| Werkspanning: | DC12V |

