Alle producten
-
geleid puntlicht
-
LED-puntlichtbron
-
Flexibel LED-maascherm
-
HOOFDmesh curtain
-
LED Eave Lampen
-
Vierkante LEIDEN Pixel
-
LED-lamp voor amusement
-
LED Light Pixel
-
geleide lichte module
-
Geleid Strooklicht
-
Waterdichte LEIDENE Voeding
-
LED-transparante filmscherm
-
LED-scherm van het rooster
-
geleide lineaire verlichtingsstroken
-
geleide schijnwerper
-
geleid downlights
-
LED-spoorlicht
-
Daniëluw voeding is werkelijk goed, zou ik een samenwerking op lange termijn met uw bedrijf willen bouwen. -
TonyIk houd van uw pixellichten, en dank voor u die goede ingenieur hebben om animatie te maken. Houd -
ShallyVóór kocht een paar gelijkaardige vierkante hoofdlaarzen, is uitgeputte winterappearance zeer hoog, omdat het te goed om is aan te passen, nu, laarzen zal kopen zulk een stijl, dit wi… faseren -
ShatyVóór kocht een paar gelijkaardige vierkante hoofdlaarzen, is uitgeputte winterappearance zeer hoog, omdat het te goed om is aan te passen, nu, laarzen zal kopen zulk een stijl, dit wi… faseren
zoekwoorden [ led pixel christmas lights ] Gelijke 391 producten.
Buiten Led Holiday Rgbw 12V Pixel Lights Track Kerstlicht 6000K Eaves Buitenlicht
| Kracht: | 0.4W |
|---|---|
| Omgevingstemperatuur: | -40℃-60℃ |
| Materiaal: | PC Schelp + lijm |
24V DC RGBW LED Pixel Point Light 2W IP67 Kerstfeest decoratie Duurzame buiten LED-verlichting
| Product Nmae: | XH-H5010P24-B1a |
|---|---|
| Het werkvolt: | DC24V |
| Kracht: | 1.5W |
Fabrieksverlichting 30mm Pixel 12v IP67 Buiten Permanente Kerstvakantie RGB Led Pixel Point Lights
| Product Nmae: | XH-H3003P12 ((RGB) -B1 |
|---|---|
| Het werkvolt: | DC24V |
| Kracht: | 0.75W |
OEM RGB aanspreekbaar licht UCS2904 Kanaalprofiel 24V 50MM IP67 Kerstfeest Feestdag Buiten LED Pixel Point Light
| Kleurtemperatuur: | 2000-6500k |
|---|---|
| Omgevingstemperatuur: | -20 ℃ -60 ℃ |
| Leven: | 30000H |
Permanent kerstlicht 24V SMD3535 Waterdicht IP67 Rgbw Party Lights Led Pixel Point Light
| Kleurtemperatuur: | 2000-6500k |
|---|---|
| Omgevingstemperatuur: | -20 ℃ -60 ℃ |
| Leven: | 30000H |
Holiday LED Pixel Point Light DC12V SMD3535 RGBW Chasing Light Round 30mm Smart Christmas Permanent Residential Light
| Werkspanning: | DC12V |
|---|---|
| Kijkhoek: | 120 |
| LED-chip: | SMD3535 |
Het programmeerbare Pixel leidde Lijm Materiële 0.8W van Punt de Lichte IP67 12V RGB PC Shell
| Toepassing: | Landschap en verlichtingstechniek |
|---|---|
| macht: | 0.8w |
| Omgevingstemperatuur: | -40℃-60℃ |
Enig Geleid Kleurenpixel Aanstekende SMD5050-Levensduur 30000H met de Goedkeuring van Ce ROHS
| Optionele accessoires: | Licht mistmasker |
|---|---|
| macht: | 0.3W |
| Omgevingstemperatuur: | -40℃-60℃ |
Het 0,5 Watts LEIDENE Punt Lichte Openluchtsmd2835 12V kiest Kleur uit 2 Jaar Garantie
| Optionele accessoires: | Shell-de kleur is verenigbaar met lichte kleur |
|---|---|
| macht: | 0.5W |
| Omgevingstemperatuur: | -40℃-60℃ |
Rgb LEIDEN van 5W 378lm IP67 100mm Punt Lichte SMD 5050 Openluchtverlichting
| Levensduur: | 30000H |
|---|---|
| Volts: | DC24V |
| Kracht: | 5W |

