Alle producten
-
geleid puntlicht
-
LED-puntlichtbron
-
Flexibel LED-maascherm
-
HOOFDmesh curtain
-
LED Eave Lampen
-
Vierkante LEIDEN Pixel
-
LED-lamp voor amusement
-
LED Light Pixel
-
geleide lichte module
-
Geleid Strooklicht
-
Waterdichte LEIDENE Voeding
-
LED-transparante filmscherm
-
LED-scherm van het rooster
-
geleide lineaire verlichtingsstroken
-
geleide schijnwerper
-
geleid downlights
-
LED-spoorlicht
-
Daniëluw voeding is werkelijk goed, zou ik een samenwerking op lange termijn met uw bedrijf willen bouwen. -
TonyIk houd van uw pixellichten, en dank voor u die goede ingenieur hebben om animatie te maken. Houd -
ShallyVóór kocht een paar gelijkaardige vierkante hoofdlaarzen, is uitgeputte winterappearance zeer hoog, omdat het te goed om is aan te passen, nu, laarzen zal kopen zulk een stijl, dit wi… faseren -
ShatyVóór kocht een paar gelijkaardige vierkante hoofdlaarzen, is uitgeputte winterappearance zeer hoog, omdat het te goed om is aan te passen, nu, laarzen zal kopen zulk een stijl, dit wi… faseren
zoekwoorden [ led pixel christmas lights ] Gelijke 391 producten.
12V 15M LED-ijslampen Kerstlicht Outdoor Decoratie Drop Led gordijn String Lights Tuin Straat Even
| Gebruik: | Verlichting van de deuren |
|---|---|
| IP-classificatie: | IP67 |
| Lichtstroom: | 40lm |
20mm gelijkstroom 12V 1SMD 5050 Pixel Geleide Module voor de Verlichting van de Winkelcomplex LEIDENE Rand
| Levertijd: | 3-5 werkdagen |
|---|---|
| Betalingscondities: | T/T vooraf, Western Union, Paypal, LC |
| Levering vermogen: | 500.000 per maand |
Leidde het bevorderingsdc05v Waterdichte Blauwe Punt Lichte 9mm Pixel Geleide IP67 OEM ODM
| LED Chip: | f5 |
|---|---|
| Waterdicht: | IP67 |
| spanning: | DC05V |
30mm leidde het Openlucht Groene DC24V 0.6W IP67 Pixel het Lichte XH6897-Controleren
| model: | G3006MG24 |
|---|---|
| kleur: | groene |
| spanning: | DC24V |
Programmeerbare Adresseerbare 20mm LEIDENE Punt Lichte Kleur die DMX512 veranderen
| Ingangsspanning: | DC05V |
|---|---|
| macht: | 0.3W |
| Lighingsbron: | Epistar |
Aangepast 1 Spaander 5050 0.25w-LEIDENE Punt Lichte Witte Enige Kleur 20mm Pixelleiden
| Ingangsspanning: | DC12V |
|---|---|
| macht: | 0.25w |
| Lighingsbron: | Epistar |
Rode Epistar 30mm Openlucht LEIDENE Punt Lichte 5730 LEIDENE Tekenmodule 100LM/W
| spanning: | DC24V |
|---|---|
| macht: | 0.6W |
| Lighingsbron: | Epistar |
RGB Multikleur 30mm LEIDENE Decoratieve Lichten IP68 voor Tunnel, Stadium, Cruises
| Levertijd: | 5-7 werkdagen |
|---|---|
| Betalingscondities: | T/T vooraf, Western Union, Paypal, LC |
| Levering vermogen: | 100.000 stuks per maand |
De waterdichte LEIDENE Programmeerbare Vertonings30mm Bouw/Bardecoratie
| Materiaal: | Duitse Bayer-PC |
|---|---|
| Beschermingsgraad: | IP68 |
| Het werk Voltage: | DC12V |
20mm 30mm Openlucht Waterdichte LEIDEN Punt Lichte Openlucht0.3w 22lm
| spanning: | 12V |
|---|---|
| macht: | 0.3W |
| Maat: | 20 mm |

