Alle producten
-
geleid puntlicht
-
LED-puntlichtbron
-
Flexibel LED-maascherm
-
HOOFDmesh curtain
-
LED Eave Lampen
-
Vierkante LEIDEN Pixel
-
LED-lamp voor amusement
-
LED Light Pixel
-
geleide lichte module
-
Geleid Strooklicht
-
Waterdichte LEIDENE Voeding
-
LED-transparante filmscherm
-
LED-scherm van het rooster
-
geleide lineaire verlichtingsstroken
-
geleide schijnwerper
-
geleid downlights
-
LED-spoorlicht
-
Daniëluw voeding is werkelijk goed, zou ik een samenwerking op lange termijn met uw bedrijf willen bouwen. -
TonyIk houd van uw pixellichten, en dank voor u die goede ingenieur hebben om animatie te maken. Houd -
ShallyVóór kocht een paar gelijkaardige vierkante hoofdlaarzen, is uitgeputte winterappearance zeer hoog, omdat het te goed om is aan te passen, nu, laarzen zal kopen zulk een stijl, dit wi… faseren -
ShatyVóór kocht een paar gelijkaardige vierkante hoofdlaarzen, is uitgeputte winterappearance zeer hoog, omdat het te goed om is aan te passen, nu, laarzen zal kopen zulk een stijl, dit wi… faseren
zoekwoorden [ led pixel christmas lights ] Gelijke 394 producten.
ODM van het LEIDENE het Aluminiumprofiel Aluminiumkanaal voor van het LEIDENE Licht 25mm 30mm 40mm Pixelpunt
| Productgewicht (kg): | 0,22 |
|---|---|
| Het uitzenden van kleur: | Aluminium /white/black/customized |
| Sleutelwoord: | geleid Aluminiumprofiel |
IP67 Waterdicht 5V 12V Vierkante12mm Licht RGB String Kerst LED Licht RGB LED Pixel
| Plaats van herkomst: | Guangdong, China |
|---|---|
| Toepassing: | Reclame |
| Materiaal van de lampkarosserie: | PC |
12V 20mm LED-pixellampen voor buitenkerstdecoratie
| Levensduur: | 50,000 uur |
|---|---|
| Materiaal: | Aluminium |
| Bergingstemperatuur: | -20°C-60°C |
Waterproof 12V LED Pixel String Puntlicht DMX512 Besturingsmodus voor Permanente Buiten Kerstversiering
| Beschermingsgraad: | IP67 |
|---|---|
| Kracht: | 0.75W |
| Type: | LED's |
Permanente Pixel Punt Lichten DMX 20mm DC12V Led Kerst RGB Lichten voor Opbouw Installatie
| Artikel 2: | PC +Glue |
|---|---|
| Sollicitatie: | Buiten |
| Lichtbron: | LED |
Permanente kerstverlichting track 30mm RGBW LED pixel licht buiten waterdicht pixel LED puntlicht
| Sollicitatie: | Landschaps- en verlichtingstechniek |
|---|---|
| Stroom: | 0.8W |
| Omgevingstemperatuur: | -40 ℃ -60 ℃ |
Programmeerbaar volkleurig 50mm LED-pixellicht voor kerstversiering DC24V 1.5W IP67
| Product Nmae: | XH-K5006P24 ((RGB) -A1b |
|---|---|
| Het werkvolt: | DC24V |
| Kracht: | 1.5W |
24V Slimme RGB LED Pixel Lichten Kerstmis Navidad Buiten Vakantie Lichten P67 PC Behuizing Permanente Vakantie
| Kleur: | RGB |
|---|---|
| Lichtbron: | SMD 3535 |
| Productnaam: | geleid puntlicht |
Mirakelboon 12mm het Waterdichte Enige Kleur Geleide Pixel van IP67 voor Kerstbomen
| Toepassing: | Kerstbomen, de brief van het reclamekanaal |
|---|---|
| Macht: | 0.12W-0.15W |
| Bescherming: | IP67 |
DC24V IP67 Waterdicht RGB LED Pixel Lampen Voor Huis Permanente Kerstvakantie Verlichting
| Productnaam: | XH-K5012P24-A1b |
|---|---|
| Het werkvolt: | DC24V |
| Kracht: | 3W |

