Alle producten
-
geleid puntlicht
-
LED-puntlichtbron
-
Flexibel LED-maascherm
-
HOOFDmesh curtain
-
LED Eave Lampen
-
Vierkante LEIDEN Pixel
-
LED-lamp voor amusement
-
LED Light Pixel
-
geleide lichte module
-
Geleid Strooklicht
-
Waterdichte LEIDENE Voeding
-
LED-transparante filmscherm
-
LED-scherm van het rooster
-
geleide lineaire verlichtingsstroken
-
geleide schijnwerper
-
geleid downlights
-
LED-spoorlicht
-
Daniëluw voeding is werkelijk goed, zou ik een samenwerking op lange termijn met uw bedrijf willen bouwen. -
TonyIk houd van uw pixellichten, en dank voor u die goede ingenieur hebben om animatie te maken. Houd -
ShallyVóór kocht een paar gelijkaardige vierkante hoofdlaarzen, is uitgeputte winterappearance zeer hoog, omdat het te goed om is aan te passen, nu, laarzen zal kopen zulk een stijl, dit wi… faseren -
ShatyVóór kocht een paar gelijkaardige vierkante hoofdlaarzen, is uitgeputte winterappearance zeer hoog, omdat het te goed om is aan te passen, nu, laarzen zal kopen zulk een stijl, dit wi… faseren
zoekwoorden [ led pixel christmas lights ] Gelijke 391 producten.
30mm Smart App Control IP67 0.75W 12V Kerstfeest Outdoor Point Lighting Pixel Point Light Source met aluminium spoor
| Waterdicht: | IP67 |
|---|---|
| Lampvermogen: | 0,75 W |
| Trefwoord: | LED-pixellichtbron |
Mirakelboon 0.15W IP67 Geleide 5V 9mm Mirakel Bean Led Pixel Lamp
| Type: | LEIDENE Modules |
|---|---|
| LEIDEN Type: | F5 |
| Kleur: | Enige Kleur |
Leidde het Dmx Geleide Pixel SMD5050 RGB DC5V DC12V 20mm Pixel Lichte Ronde Geleide Module voor Geleide Pixelvertoning
| Kleur: | RGB volledige kleur |
|---|---|
| Macht: | 0.3W |
| IP classificatie: | IP67 |
Voortzetting van de het Pretpark Lichte Onderbreking van DMX512 de SMD5050 Geleide
| Kleur: | de enige volledige kleur van kleuren/RGB |
|---|---|
| Macht: | 0.8W |
| IP classificatie: | IP67 |
12mm de Duidelijke Geleide Module van het Pixel Lichte SMD5050 RGB Ronde Hoofd Geleide Pixel
| Het bekijken Hoek (°): | 120 |
|---|---|
| Lichtgevende Intensiteit: | 30LM |
| Eigenschap: | Vierkant geleid pixellicht |
Van het openlucht RGB LEIDENE Boon Pixel de Lichte Waterdichte IP67 SMD5050 20mm DC05V Mirakel
| Naam: | geleid pixellicht |
|---|---|
| Grootte: | 20mm |
| Materiaal: | PC unti-Uv |
Transparante kristal RGB LED Pixel Ball Flexible Soft 3D LED Point Light Source
| Naam: | geleid pixellicht |
|---|---|
| grootte: | 30 mm |
| Materiaal: | PC unti-Uv |
Mirakel Bean Round 9mm 12mm 0.15W 0.3W LEIDEN Pixel Lichte SO9001
| Het werk Temperatuur (℃):: | -40 - 60 |
|---|---|
| Punt: | Pvc |
| Merknaam: | Miracle Bean |
Outdoor Holiday Smart LED kerstverlichting 24v RGB wisselbare wifi controller
| Functie: | Sfeer Licht |
|---|---|
| Lange: | 15 m |
| Materiaal: | PC's |
50mm DC24V 2W van de LEIDENE de Lampenip67 van Hoofd rgbw Smd3535 6 Pixel Licht Volledig Kleur Dot Programmable
| Itemtype: | Puntlichten |
|---|---|
| Inputvoltage (v): | DC24V |
| CRI (Ra>): | 85 |

