Alle producten
-
geleid puntlicht
-
LED-puntlichtbron
-
Flexibel LED-maascherm
-
HOOFDmesh curtain
-
LED Eave Lampen
-
Vierkante LEIDEN Pixel
-
LED-lamp voor amusement
-
LED Light Pixel
-
geleide lichte module
-
Geleid Strooklicht
-
Waterdichte LEIDENE Voeding
-
LED-transparante filmscherm
-
LED-scherm van het rooster
-
geleide lineaire verlichtingsstroken
-
geleide schijnwerper
-
geleid downlights
-
LED-spoorlicht
-
Daniëluw voeding is werkelijk goed, zou ik een samenwerking op lange termijn met uw bedrijf willen bouwen. -
TonyIk houd van uw pixellichten, en dank voor u die goede ingenieur hebben om animatie te maken. Houd -
ShallyVóór kocht een paar gelijkaardige vierkante hoofdlaarzen, is uitgeputte winterappearance zeer hoog, omdat het te goed om is aan te passen, nu, laarzen zal kopen zulk een stijl, dit wi… faseren -
ShatyVóór kocht een paar gelijkaardige vierkante hoofdlaarzen, is uitgeputte winterappearance zeer hoog, omdat het te goed om is aan te passen, nu, laarzen zal kopen zulk een stijl, dit wi… faseren
zoekwoorden [ led pixel christmas lights ] Gelijke 394 producten.
Buitenversiering Permanente kerstverlichting 30mm RGB LED puntlichtbron DC12V 0,75W LED Pixel licht
| Productnaam: | G3003P12 |
|---|---|
| grootte: | 30*13.8mm |
| Lampvermogen: | 0.75W |
Buitenversiering Permanente kerstverlichting 30mm RGB LED puntlichtbron DC12V 0,75W LED Pixel licht
| Naam van het product: | G3003P12 |
|---|---|
| Grootte: | 30*13.8mm |
| Lampvermogen: | 0.75W |
DC12V 9mm Factory Direct Sale Led pixel licht IP67 Waterdicht Voor Led Reclamebord Kerstboomverlichting
| Naam van het product: | Xh-HD0901MR12 |
|---|---|
| Grootte: | 9 mm |
| Spanning: | DC12V |
Goede kwaliteit 9mm SMD2025 Eénkleurig Digitaal LED Pixel Licht kerstversieringen IP67 waterdicht Blootgesteld licht
| Naam van het product: | Xh-HD0901MB12 |
|---|---|
| Grootte: | 9 mm |
| Spanning: | DC12V |
Aluminiumprofiel IP67 Buiten LED-puntspoorverlichting voor kerstversiering
| Qty/koord: | 48 stuks / 50 stuks |
|---|---|
| Nominaal vermogen: | 0.75W |
| Werktemperatuur: | -20°C-60°C |
Smart WiFi Outdoor RGBW LED Pixel Light IP67 Waterdicht met 30.000 uur levensduur voor kerstvakantie Decor
| Model: | led-puntlicht |
|---|---|
| Garantie: | 2 jaar |
| Opslagtemperatuur: | -20 ℃- 60 ℃ |
RGB SMD3535 Volle kleur led pixel 30mm 12V 1W ronde waterdichte led kerstverlichting met lens dekking
| Product Nmae: | XH-H3004P12 ((RGB+W) -B1a |
|---|---|
| Kracht: | 1W |
| Zienhoek: | 120° |
50mm Led Point Kerstfeest Bar Ball Light Buitenkanaalprofiel IP67 Waterdicht Led Pixel Light
| Productmodule: | Xh-H5010P24 (RGB+W) - B1a |
|---|---|
| Grootte: | 50*12mm |
| Kracht: | 2W |
Permanent Buiten Led Lampen Aluminium Profiel IP67 Smart Wifi Controller Huis Exterio Kerstfeest Rgb Led Pixel Light
| Kleurtemperatuur: | 2000-6500k |
|---|---|
| Omgevingstemperatuur: | -20 ℃ -60 ℃ |
| Leven: | 30000H |
3SMD van de LEIDENE van DC12V 1W installatie 30mm Pixel Lichte schroef UVbescherming
| Levertijd: | 3-5 werkdagen |
|---|---|
| Betalingscondities: | T/T vooraf, Western Union, Paypal, LC |
| Levering vermogen: | 500.000 per maand |

