Alle producten
-
geleid puntlicht
-
LED-puntlichtbron
-
Flexibel LED-maascherm
-
HOOFDmesh curtain
-
LED Eave Lampen
-
Vierkante LEIDEN Pixel
-
LED-lamp voor amusement
-
LED Light Pixel
-
geleide lichte module
-
Geleid Strooklicht
-
Waterdichte LEIDENE Voeding
-
LED-transparante filmscherm
-
LED-scherm van het rooster
-
geleide lineaire verlichtingsstroken
-
geleide schijnwerper
-
geleid downlights
-
LED-spoorlicht
-
Daniëluw voeding is werkelijk goed, zou ik een samenwerking op lange termijn met uw bedrijf willen bouwen. -
TonyIk houd van uw pixellichten, en dank voor u die goede ingenieur hebben om animatie te maken. Houd -
ShallyVóór kocht een paar gelijkaardige vierkante hoofdlaarzen, is uitgeputte winterappearance zeer hoog, omdat het te goed om is aan te passen, nu, laarzen zal kopen zulk een stijl, dit wi… faseren -
ShatyVóór kocht een paar gelijkaardige vierkante hoofdlaarzen, is uitgeputte winterappearance zeer hoog, omdat het te goed om is aan te passen, nu, laarzen zal kopen zulk een stijl, dit wi… faseren
zoekwoorden [ led pixel christmas lights ] Gelijke 394 producten.
LED kerstpuntverlichting ip67 rgbw externe accentverlichting led permanente vakantieverlichting
| Naam van het product: | LED-puntlichtbron |
|---|---|
| Kleur: | RGB |
| IP-klasse: | IP67 |
Buitenbouw RGBW 48V 40mm Gevels Hotels Contour Decoraties IP67 Eave Lamp Kerstverlichting 2W Led Point Light Source
| producttoepassing: | Binnen/Openluchtverlichting |
|---|---|
| Werkspanning: | DC48v |
| Protocol: | DMX512 |
Permanente Kerstverlichting RGB LED Node Pixel Punt Programmeerbaar Buitenprofiel
| Sollicitatie: | Landschaps- en verlichtingstechniek |
|---|---|
| Stroom: | 0.8W |
| Omgevingstemperatuur: | -40 ℃ -60 ℃ |
Mirakel Bean Pixel Led Module 12mm DC12V 0.12W Waterdicht voor Kerstbomen
| Toepassing: | Kerstbomen, de brief van het reclamekanaal |
|---|---|
| Macht: | 0.12W |
| Bescherming: | IP67 |
0.3W RGB Puntlichtbron voor Kerstversiering 50mm LED Pixel Modules
| Beschermingsgraad: | IP67 |
|---|---|
| Vermogen: | 0.3W |
| Type: | LED |
Nieuwe soorten 100mm IP67 LED-puntverlichting dakkersten Outdoor decoratie 6500K Pixel Light
| Beschermingscijfer: | IP67 |
|---|---|
| Stroom: | 5W |
| Type: | LED |
RGB DMX-Pixel LEIDENE Band Openlucht Waterdicht voor de Bouw van de Decoratie van Verlichtingskerstmis
| Controle: | DMX512 |
|---|---|
| Lichtbron: | 3in1 SMD3535*3 |
| Macht: | 1.5W per licht |
Pixel Led Net Outdoor Rgb Kerstmes String Gordijnverlichting Decoratie Customsized LED Mesh Screen
| Spanning: | 12v |
|---|---|
| Toepassing: | Binnen en openlucht |
| LEIDENE Bron: | Epistar 3535 RGB LED chip |
Groothandel Kerstlicht Kits Spi Led Pixel Aluminium Track Point LightsHouse Eave Decoratie Kerstlicht Eaves Light
| Power: | 1.5W |
|---|---|
| Ambient Temperature: | -40℃-60℃ |
| Material: | PC Shell+Glue |
Kerstlicht 20 mm RGBW LED IP67 Buiten waterdicht Pixel Led Point Light Bron dak RGBW licht
| Kracht: | 0.4W |
|---|---|
| Omgevingstemperatuur: | -40℃-60℃ |
| Materiaal: | PC Schelp + lijm |

