Alle producten
-
geleid puntlicht
-
LED-puntlichtbron
-
Flexibel LED-maascherm
-
HOOFDmesh curtain
-
LED Eave Lampen
-
Vierkante LEIDEN Pixel
-
LED-lamp voor amusement
-
LED Light Pixel
-
geleide lichte module
-
Geleid Strooklicht
-
Waterdichte LEIDENE Voeding
-
LED-transparante filmscherm
-
LED-scherm van het rooster
-
geleide lineaire verlichtingsstroken
-
geleide schijnwerper
-
geleid downlights
-
LED-spoorlicht
-
Daniëluw voeding is werkelijk goed, zou ik een samenwerking op lange termijn met uw bedrijf willen bouwen. -
TonyIk houd van uw pixellichten, en dank voor u die goede ingenieur hebben om animatie te maken. Houd -
ShallyVóór kocht een paar gelijkaardige vierkante hoofdlaarzen, is uitgeputte winterappearance zeer hoog, omdat het te goed om is aan te passen, nu, laarzen zal kopen zulk een stijl, dit wi… faseren -
ShatyVóór kocht een paar gelijkaardige vierkante hoofdlaarzen, is uitgeputte winterappearance zeer hoog, omdat het te goed om is aan te passen, nu, laarzen zal kopen zulk een stijl, dit wi… faseren
zoekwoorden [ led pixel christmas lights ] Gelijke 394 producten.
Kerst Permanent Lucht RGB 25mm LED Point Light Source Outdoor Decoration Waterdicht Pixel Licht
| Garantie: | 2 jaar |
|---|---|
| Certificering: | CE |
| Lichtbron: | LED's |
Twinklight Decoratieve Kerst Outdoor Smart Pixel Led Light Strip RGBW Point Light Source Permanente Eave Lampen
| Kracht: | 1.5W |
|---|---|
| Omgevingstemperatuur: | -40℃-60℃ |
| Materiaal: | PC Schelp + lijm |
Permanente Buiten Kerstverlichting RGBW Wifi Led Dakrandverlichting met PC Shell Lijm Ontwerp
| Vermogen: | 1.5W |
|---|---|
| omgevingstemperatuur: | -40℃-60℃ |
| Materiaal: | PC Schelp + lijm |
25 mm permanent op maat gemaakt IP67 buiten waterdicht kerstluchten licht
| Lichtbron: | LED's |
|---|---|
| Installatie: | Op het oppervlak gemonteerd |
| Waterdicht: | - Ja, dat klopt. |
IP68 RgbW Led Light Party Kerstverlichting Buiten Waterdicht Punt Verlichting
| Kracht: | 1.5W |
|---|---|
| Omgevingstemperatuur: | -40℃-60℃ |
| Materiaal: | PC Schelp + lijm |
Buiten waterdicht Led Vakantie Kerst Decoratie RGBW Bron Led Point Lights Light String
| Kracht: | 1.5W |
|---|---|
| Omgevingstemperatuur: | -40℃-60℃ |
| Materiaal: | PC Schelp + lijm |
Nieuw Product 20mm RGB Punt Lichtbron Kerstmis voor Gebouwdecoratie SMD5050 Pixel Punt Licht
| Protection grade: | IP67 |
|---|---|
| Power: | 0.3W |
| Type: | LED |
Witte RGBIC LED Permanente kerst buitenpuntverlichting Diameter 20mm Qty/string 100pcs Permanente kerstverlichting
| Kracht: | 0.4W |
|---|---|
| Omgevingstemperatuur: | -40℃-60℃ |
| materiaal: | PC Schelp + lijm |
DMX Madrix SMD 5050 kiest Geleide Programmeerbare Decoratief van IC van Puntlichten uit
| Posten: | Advertentiebrief |
|---|---|
| grootte: | Volgens Behoeften |
| IP-tarief: | buiten IP67 |
Permanente Vakantie Lichte WS2811 2904 Ic Pretpark 30mm van Kerstmislichten Licht van het Pixel Rgb RGBW Geleide Punt
| Geleide lichtbron: | SMD3535 |
|---|---|
| Dekking: | transparante shell/melkachtige shell |
| Toepassing: | Familiehuis, LANDSCHAP, de Bouwvoorgevel |

