Alle producten
-
geleid puntlicht
-
LED-puntlichtbron
-
Flexibel LED-maascherm
-
HOOFDmesh curtain
-
LED Eave Lampen
-
Vierkante LEIDEN Pixel
-
LED-lamp voor amusement
-
LED Light Pixel
-
geleide lichte module
-
Geleid Strooklicht
-
Waterdichte LEIDENE Voeding
-
LED-transparante filmscherm
-
LED-scherm van het rooster
-
geleide lineaire verlichtingsstroken
-
geleide schijnwerper
-
geleid downlights
-
LED-spoorlicht
-
Daniëluw voeding is werkelijk goed, zou ik een samenwerking op lange termijn met uw bedrijf willen bouwen. -
TonyIk houd van uw pixellichten, en dank voor u die goede ingenieur hebben om animatie te maken. Houd -
ShallyVóór kocht een paar gelijkaardige vierkante hoofdlaarzen, is uitgeputte winterappearance zeer hoog, omdat het te goed om is aan te passen, nu, laarzen zal kopen zulk een stijl, dit wi… faseren -
ShatyVóór kocht een paar gelijkaardige vierkante hoofdlaarzen, is uitgeputte winterappearance zeer hoog, omdat het te goed om is aan te passen, nu, laarzen zal kopen zulk een stijl, dit wi… faseren
zoekwoorden [ led pixel christmas lights ] Gelijke 391 producten.
LED-puntlichtbron Pixellicht voor buiten Kerstmis Hoge helderheid 24V Kleur IP67
| Waterdicht: | IP67 |
|---|---|
| Type: | koordlichten |
| Typ van gloeilamp: | LED's |
Kerst Outdoor Decoration LED puntlichten met hoge helderheid Smd 5050 Led en IP67 bescherming
| Chip-bron: | SMD3535 |
|---|---|
| Waterdicht: | IP67 |
| LED's: | GELEIDE SMD 5050 |
Kerstmis Kleurrijke LED Dakrand Licht Decoraties Waterdicht IP67 Plastic Behuizing LED Licht RGBW Besturing
| Beschermingsgraad: | IP67 |
|---|---|
| Kracht: | 1W |
| Type: | LED's |
Kerst Outdoor Decoration DC12V SMD5050 RGBW Permanent Outdoor String App Pixel Eaves Led Lights
| Kracht: | 1.5W |
|---|---|
| Omgevingstemperatuur: | -40℃-60℃ |
| Materiaal: | PC Schelp + lijm |
Dimmable kerst LED Eave lichten voor buiten decoratie 12V 0.4W 20mm IP67 waterdicht
| Certificering: | CE |
|---|---|
| Lifespan: | 30,000 hours |
| Material: | PC Shell+Glue |
Warme verkoop 20mm kleurrijke slimme 0,4w 12v buitenste lichten kerst decoratieve lichten
| Led Qty: | 1 Leds/pieces |
|---|---|
| Light Color: | rgbw |
| Voltage: | 12V |
Slimme regenboog kleurveranderende LED-luchten voor kleurrijke kersthuisversiering RGB
| Kracht: | 0.4W |
|---|---|
| Omgevingstemperatuur: | -40℃-60℃ |
| Materiaal: | PC Schelp + lijm |
Outdoor IP67 Waterdichte RGB Puntlichten Diameter 50mm voor Huisdecoratie
| Posten: | Advertentiebrief |
|---|---|
| IP-tarief: | buiten IP67 |
| certificaten: | CE ROHS |
Permanente Vakantie LEIDEN Puntlicht 20mm maakt IC-het Licht 1903 waterdicht/2904 van de Kerstmisvakantie
| Shell: | Shenzhen, China |
|---|---|
| Toepassing: | Permanent Vakantielicht |
| Kleur: | 1903rgb of rgbw 2904 |
Smart Home Pixel Eave Strip Light 60pcs Qty 20mm DC12V 0.4W IP67 LED puntlichten
| Kracht: | 0.4W |
|---|---|
| Omgevingstemperatuur: | -40℃-60℃ |
| Materiaal: | PC Schelp + lijm |

