Alle producten
-
geleid puntlicht
-
LED-puntlichtbron
-
Flexibel LED-maascherm
-
HOOFDmesh curtain
-
LED Eave Lampen
-
Vierkante LEIDEN Pixel
-
LED-lamp voor amusement
-
LED Light Pixel
-
geleide lichte module
-
Geleid Strooklicht
-
Waterdichte LEIDENE Voeding
-
LED-transparante filmscherm
-
LED-scherm van het rooster
-
geleide lineaire verlichtingsstroken
-
geleide schijnwerper
-
geleid downlights
-
LED-spoorlicht
-
Daniëluw voeding is werkelijk goed, zou ik een samenwerking op lange termijn met uw bedrijf willen bouwen. -
TonyIk houd van uw pixellichten, en dank voor u die goede ingenieur hebben om animatie te maken. Houd -
ShallyVóór kocht een paar gelijkaardige vierkante hoofdlaarzen, is uitgeputte winterappearance zeer hoog, omdat het te goed om is aan te passen, nu, laarzen zal kopen zulk een stijl, dit wi… faseren -
ShatyVóór kocht een paar gelijkaardige vierkante hoofdlaarzen, is uitgeputte winterappearance zeer hoog, omdat het te goed om is aan te passen, nu, laarzen zal kopen zulk een stijl, dit wi… faseren
zoekwoorden [ high voltage led strip light ] Gelijke 278 producten.
Waterdicht 150W Constant Spanning LED stroomvoorziening Voor CCTV, 24V LED Driver
| Kleur: | Grijs |
|---|---|
| Werktemperatuur: | -30°C-+50°C |
| Beschermingsklasse: | IP67 |
LED Driver 36V 100W LED Voeding Waterdicht IP67 LED Transformator voor LED Tape LED Strip Binnen Buiten
| Itemsnaam: | Stroomvoorziening |
|---|---|
| Schaalmateriaal: | Aluminiumlegering |
| IP -klasse: | IP67/IP65 |
LEIDEN van de mirakelboon F5 DC5V IP67 12lm 9mm Epistar Pixellicht voor Teken
| Stralingshoek: | 120 graad |
|---|---|
| LEIDEN Type: | F5 |
| Kleur: | Enige Kleur |
Adresseerbare RGB Vierkante LEIDENE van WS2811 Pixel Slimme 12mm Waterdichte LEIDEN Pixellicht
| Macht: | 0,3W |
|---|---|
| Inputvoltage: | 5v |
| Kleurentemperatuur: | RGB |
Openlucht Waterdichte IP67-LEIDEN Punt Lichte 1.5W Smd5050 DC24V 50mm RGB DMX512
| Productnaam: | Z5006P24V1.0 |
|---|---|
| Macht: | 1.5W |
| Kleur: | RGB |
Permanent Buiten Led Lampen Aluminium Profiel IP67 Smart Wifi Controller Huis Exterio Kerstfeest Rgb Led Pixel Light
| Kleurtemperatuur: | 2000-6500k |
|---|---|
| Omgevingstemperatuur: | -20 ℃ -60 ℃ |
| Leven: | 30000H |
Van LEIDENE van DC24V 50mm het Mirakelboon IP67 RGB 2.5W Smd3535 DMX512 Puntlichten
| Productnaam: | H5010P24V1.0 |
|---|---|
| Macht: | 2.5W |
| Voltage: | DC24V |
RGB 30mm LEIDEN van 1.5W Smd3535 DC24V Punt Licht Mirakel Bean Outdoor Waterproof IP67
| Productnaam: | K3006P24VA1b |
|---|---|
| IP rang: | IP67 |
| Kleur: | RGB |
Miracle Bean hoogwaardige DMX512 ip65 waterdichte kleur buiten LED lineaire lichten
| Werktijd: | 30000H |
|---|---|
| Kracht: | 12W |
| Omgevingstemperatuur: | -40℃-60℃ |
Miracle Bean hoogwaardige DMX512 ip65 waterdichte kleur buiten LED lineaire lichten
| Werktijd: | 30000H |
|---|---|
| Kracht: | 12W |
| Omgevingstemperatuur: | -40℃-60℃ |

