Alle producten
-
geleid puntlicht
-
LED-puntlichtbron
-
Flexibel LED-maascherm
-
HOOFDmesh curtain
-
LED Eave Lampen
-
Vierkante LEIDEN Pixel
-
LED-lamp voor amusement
-
LED Light Pixel
-
geleide lichte module
-
Geleid Strooklicht
-
Waterdichte LEIDENE Voeding
-
LED-transparante filmscherm
-
LED-scherm van het rooster
-
geleide lineaire verlichtingsstroken
-
geleide schijnwerper
-
geleid downlights
-
LED-spoorlicht
-
Daniëluw voeding is werkelijk goed, zou ik een samenwerking op lange termijn met uw bedrijf willen bouwen. -
TonyIk houd van uw pixellichten, en dank voor u die goede ingenieur hebben om animatie te maken. Houd -
ShallyVóór kocht een paar gelijkaardige vierkante hoofdlaarzen, is uitgeputte winterappearance zeer hoog, omdat het te goed om is aan te passen, nu, laarzen zal kopen zulk een stijl, dit wi… faseren -
ShatyVóór kocht een paar gelijkaardige vierkante hoofdlaarzen, is uitgeputte winterappearance zeer hoog, omdat het te goed om is aan te passen, nu, laarzen zal kopen zulk een stijl, dit wi… faseren
zoekwoorden [ high voltage led strip light ] Gelijke 278 producten.
IP20 de geleide Maïskolf van Band Witte Flexibele Lichte 24V 10mm 14W 5 Meters/Broodje voor Decoratie
| Modelnummer: | Maïskolf-608 |
|---|---|
| Inputvoltage (v): | DC24V |
| Verlichtingskleur: | 2700K+6500K |
Geleide bestuurders12v 24v 36v 48v 100W 150w 200w 250w 300w 350w 400w 500w 600w 1000w Voeding
| Outputmacht: | 100W 150w 200w 250w 300w 350w 400w 500w 600w 1000w |
|---|---|
| Plaats van herkomst: | Guangdong, China |
| Inputvoltage: | 90-130V/170-250A |
Lage Prijs Slanke LED Voeding IP67 Binnen Buiten 500W LED Strips Driver DC24V Schakelende Voeding
| Uitgangsvermogen: | 480W |
|---|---|
| Type: | IP67 waterdichte LED -voeding 12V |
| Werktemperatuur: | -20°C-+60°C |
Outdoor Voeding DC12V DC24V Waterdichte Led Driver voor Lichtmodule
| Opslagtemperatuur: | -40°C tot +60°C |
|---|---|
| Levensduur: | 50.000 uur |
| Outputwatts: | 100W - 600W |
Hoogwaardige LED-driver, slanke schakelende voeding, LED-transformator voor module-industriële verlichting
| Over spanningsbeveiliging: | Ja |
|---|---|
| Trefwoorden: | Waterdichte LED -voeding 12V 400W |
| Invoeren: | AC90-265V |
High Energy Efficiency Strong Adaptability 110V 220V AC LED Driver Power Supply IP67 Waterproof For Commercial Lighting
| Maat: | 225 mm*53 mm*19 mm |
|---|---|
| Bedrijfstemperatuur: | -20 ° C tot +60 ° C |
| Veiligheidsnormen: | CE, ROHS |
Waterdichte LEIDENE van 24w 36w 45w 60w 100w 150w 200w 250w 300w IP67 Voeding 12v 24v
| Modelnummer: | Xh-24w-B |
|---|---|
| Uitgangsspanning: | 12V/24V |
| Inlaatspanning: | 170-265V |
De lineaire Geleide Lichte Barip67 Openluchtbuis Lichte de Bouwvoorgevel leidde Lineair Licht voor Landschapsverlichting
| Kleur: | rood/groen/geel/blauw/wit/rgb |
|---|---|
| Macht: | 12W |
| Inputvoltage (V): | 24V |
IP67 constante Voltage LEIDENE Voeding voor strooklicht, 40W HOOFDbestuurder
| Verpakking Details: | 47*24*17.7CM/45PCS G.W: 14KGS N.W.: 13KGS |
|---|---|
| Levertijd: | binnen 3-5 werkdagen |
| Betalingscondities: | T/T vooraf, Western Union, Paypal, LC |
DC 12V 3 stuks SMD 5050 Diffuse RGB LED Pixel, Adreserbare RGB LED Strip 30mm led pixel puntlicht
| Levertijd: | 3-5 werkdagen |
|---|---|
| Betalingscondities: | T/T vooraf, Western Union, Paypal, LC |
| Levering vermogen: | 500.000 per maand |

