Alle producten
-
geleid puntlicht
-
LED-puntlichtbron
-
Flexibel LED-maascherm
-
HOOFDmesh curtain
-
LED Eave Lampen
-
Vierkante LEIDEN Pixel
-
LED-lamp voor amusement
-
LED Light Pixel
-
geleide lichte module
-
Geleid Strooklicht
-
Waterdichte LEIDENE Voeding
-
LED-transparante filmscherm
-
LED-scherm van het rooster
-
geleide lineaire verlichtingsstroken
-
geleide schijnwerper
-
geleid downlights
-
LED-spoorlicht
-
Daniëluw voeding is werkelijk goed, zou ik een samenwerking op lange termijn met uw bedrijf willen bouwen. -
TonyIk houd van uw pixellichten, en dank voor u die goede ingenieur hebben om animatie te maken. Houd -
ShallyVóór kocht een paar gelijkaardige vierkante hoofdlaarzen, is uitgeputte winterappearance zeer hoog, omdat het te goed om is aan te passen, nu, laarzen zal kopen zulk een stijl, dit wi… faseren -
ShatyVóór kocht een paar gelijkaardige vierkante hoofdlaarzen, is uitgeputte winterappearance zeer hoog, omdat het te goed om is aan te passen, nu, laarzen zal kopen zulk een stijl, dit wi… faseren
zoekwoorden [ high voltage led strip light ] Gelijke 278 producten.
Waterdichte led-voeding 150W 12V 24V Buitenvoeding voor led-strooklichten
| Producten: | ODM&OEM |
|---|---|
| Uitgangsstroom: | 12,5A/6,25A |
| Uitgangsvermogen: | 150 W |
LED-module 3 LED per module SMD 2835 LED-strook Hoge helderheid 0,5W 12V gelijkstroomlichtbron
| Waterdichte graad: | IP65 |
|---|---|
| LED ATTY: | 3 pc's |
| Kleurtempretuur: | 12000K |
6W/M Dc 12v 24v SMD2835 5050 120Led/M Flex geleide lintlichten
| LEIDENE lichtbron: | SMD2835 |
|---|---|
| Kleur: | Wit/Warm Wit |
| IP: | IP20 IP65 IP68 |
LED Driver Transformator Verlichtingsdriver Schakelende Voeding IP67 AC100-260V 60W 100W 200W met Hoog Vermogen
| Modelnummer: | Xh-100w-B |
|---|---|
| DIMENSIE: | 225*53*19mm |
| Uitgangsspanning: | 12V/24V |
40 mm Hoge helderheid DC24V IP67 LED-lichtmodule RGBW LED-puntlichtbron met DMX512-besturing
| Lichaamsmateriaal: | PC |
|---|---|
| Chip-merk: | Aanpasbaar |
| MountingType: | Opbouwmontage |
Op maat gemaakte LED-lineaire verlichtingsstrips 12W DC24V SMD2835 IP65 waterdicht
| Naam van het product: | XH-XQ2228M24 |
|---|---|
| Kleur: | enkelkleurig |
| Grootte: | L1000*W22*H28mm |
Buiten waterdicht Renovatie Slim LED stroomvoorziening Indoor 800W LED strips Signage Lightbox Driver 24V Schakelstroomvoorziening
| Service: | ODM&OEM |
|---|---|
| Storage Temperature: | -40℃~+85℃ |
| Product Size: | 265*120*56mm |
Miracle Bean IP65 Hoge helderheid hoge kwaliteit 12w RGB outdoor LED lineaire verlichtingsstrips
| Werktijd: | 30000H |
|---|---|
| Kracht: | 12W |
| Omgevingstemperatuur: | -40℃-60℃ |
Smart Wifi Controller Waterdicht IP67 RGBW 12V 30mm Buiten Led Strip Buiten Programmable Decorative Light Landscape Lamp
| Kleurtemperatuur: | 2000-6500k |
|---|---|
| Omgevingstemperatuur: | -20 ℃ -60 ℃ |
| Leven: | 30000H |
150W constante Voltage LEIDENE Voeding voor kabeltelevisie, 24V HOOFDbestuurder
| Kleur: | Grijs |
|---|---|
| Werktemperatuur: | -30°C-+50°C |
| Beschermingsklasse: | IP67 |

