Alle producten
-
geleid puntlicht
-
LED-puntlichtbron
-
Flexibel LED-maascherm
-
HOOFDmesh curtain
-
LED Eave Lampen
-
Vierkante LEIDEN Pixel
-
LED-lamp voor amusement
-
LED Light Pixel
-
geleide lichte module
-
Geleid Strooklicht
-
Waterdichte LEIDENE Voeding
-
LED-transparante filmscherm
-
LED-scherm van het rooster
-
geleide lineaire verlichtingsstroken
-
geleide schijnwerper
-
geleid downlights
-
LED-spoorlicht
-
Daniëluw voeding is werkelijk goed, zou ik een samenwerking op lange termijn met uw bedrijf willen bouwen. -
TonyIk houd van uw pixellichten, en dank voor u die goede ingenieur hebben om animatie te maken. Houd -
ShallyVóór kocht een paar gelijkaardige vierkante hoofdlaarzen, is uitgeputte winterappearance zeer hoog, omdat het te goed om is aan te passen, nu, laarzen zal kopen zulk een stijl, dit wi… faseren -
ShatyVóór kocht een paar gelijkaardige vierkante hoofdlaarzen, is uitgeputte winterappearance zeer hoog, omdat het te goed om is aan te passen, nu, laarzen zal kopen zulk een stijl, dit wi… faseren
zoekwoorden [ high voltage led strip light ] Gelijke 278 producten.
12v 60leds/M Rgb Geleide Strook Ws2811 SM16703 UCS1903 5m van 20IC
| Geleid Type: | SMD5050 RGB |
|---|---|
| Inputvoltage (V): | 12V/24V |
| lengte: | 5m/roll |
Lens van de het Teken Lichte Module 12v van 500LM de 0.75W Geleide voor Kanaalbrief
| Controle: | UCS1903, DMX512 |
|---|---|
| Grootte: | 78*18*9MM |
| Voltage: | Gelijkstroom 12V |
Hoogwaardige module DC12V 0,75W Eénkleurige LED-luchten Veranderbare kleurencontroller Strip Led Pixel Light Buitenlucht
| Kijkhoek: | 120 ° |
|---|---|
| Lichtgevende intensiteit: | Hoge helderheid |
| Itemsnaam: | LED-module |
Flexible LED Neon Strip Hoge helderheid 12V 24V Waterdicht CE RoHS gecertificeerd Verlichtingswinkelbord voor binnen- en buitenversiering
| Merknaam: | Miracle Bean |
|---|---|
| Schakelmodus: | Afstandsbediening, Bluetooth |
| Garantie: | 2 jaar |
Light Strip Power Supply DC24V 36V 48V LED Strip Switch Driver Lamp 350W 500W Waterproof Power Supply for RGB LED Point Light
| Modelnummer: | XH-350W |
|---|---|
| Uitgangspanning: | 36V |
| Ingangsspanning: | 110-265V |
RGB Hoge 24v CRI90 - leidde de Flexibele Maïskolf van dichtheidsdotless Strooklicht voor Huisdecoratie
| Kleur: | RGB |
|---|---|
| Inputvoltage (v): | 24V |
| Power/m: | 13.5W |
LED Lichtstrips Slimme Flexibele 12V LED Lichtsets Voor Slaapkamer Plafond Led Rigid Strip
| LED -lichtbron: | SMD5050 5054 2835 |
|---|---|
| Ingangsspanning (V): | DC5V/12V/24V |
| IP -beoordeling: | IP20/IP65/IP67/IP68 |
DC12V 8mm leidde de Lichte 10W IP20 Flexibele Maïskolf van de Bandstrook voor Decoratie
| Modelnummer: | Maïskolf-384 |
|---|---|
| Inputvoltage (V): | DC12V/24V |
| Verlichtingskleur: | 3000K/4000K/6000K |
Witte LED bandlamp IP20 DC24V 10 mm Cob Voor decoratie 5 meter/rol
| Modelnummer: | Maïskolf-528 |
|---|---|
| Inlaatspanning ((V): | DC24V |
| Verlichtingskleur: | 3000K/4000K/6500K |
IP20 hoog - Lichten van de dichtheids24v 10W CRI90 Dotless de Flexibele Maïskolf Geleide Strook voor Huisdecoratie
| Kleur: | 2700k/3000k/4000k/6500k |
|---|---|
| Power/m: | 10W |
| Inputvoltage (v): | 24V |

