Alle producten
-
geleid puntlicht
-
LED-puntlichtbron
-
Flexibel LED-maascherm
-
HOOFDmesh curtain
-
LED Eave Lampen
-
Vierkante LEIDEN Pixel
-
LED-lamp voor amusement
-
LED Light Pixel
-
geleide lichte module
-
Geleid Strooklicht
-
Waterdichte LEIDENE Voeding
-
LED-transparante filmscherm
-
LED-scherm van het rooster
-
geleide lineaire verlichtingsstroken
-
geleide schijnwerper
-
geleid downlights
-
LED-spoorlicht
-
Daniëluw voeding is werkelijk goed, zou ik een samenwerking op lange termijn met uw bedrijf willen bouwen. -
TonyIk houd van uw pixellichten, en dank voor u die goede ingenieur hebben om animatie te maken. Houd -
ShallyVóór kocht een paar gelijkaardige vierkante hoofdlaarzen, is uitgeputte winterappearance zeer hoog, omdat het te goed om is aan te passen, nu, laarzen zal kopen zulk een stijl, dit wi… faseren -
ShatyVóór kocht een paar gelijkaardige vierkante hoofdlaarzen, is uitgeputte winterappearance zeer hoog, omdat het te goed om is aan te passen, nu, laarzen zal kopen zulk een stijl, dit wi… faseren
zoekwoorden [ high voltage led strip light ] Gelijke 278 producten.
Led Neon Strip Licht SMD 2835 5050 Flexibele Led Verlichting RGB Binnen en Buiten Decoratie Verlichting
| Bemonsteringstijd: | 7 werkdagen |
|---|---|
| IP -beoordeling: | IP65 |
| Verrichtingsvoltage: | 12V/24V |
LED-achterlicht Lens Diffusie Reflectie Hoog vermogen 12V SMD030 RGB Edgelit 12V SMD3030 LED Strip bar Light LED TV Backlight Strip
| Spanning: | 24V |
|---|---|
| Lamplichaam: | ABS, koper |
| LED's: | 48 led/m |
Ultra-helder Flexibel RGB Smart LED Strip IP65 Waterdicht Lichtstrookjes Lampen Afstembaar Decoratief Voor Huis, Hotel, Bar Ambient Lighting
| Helderheidsniveau: | 256 niveau |
|---|---|
| Waterdichte beoordeling: | IP65 |
| Type: | Flex LED -strips |
Fabrieksprijs RGB Custom LED Lens Lichtstrook voor Kasten en Display Verlichting - Hoge Helderheid & Energiebesparing
| Spanning: | 24V |
|---|---|
| Lamplichaam: | ABS, koper |
| LED's: | 48 led/m |
LED Strip Light 2835 120Led Strip 12v 24v SMD2835 RGBW Flexible USB Dimmable voor binnen- en buitenverlichting Landschapsdecoratie
| Merknaam: | Miracle Bean |
|---|---|
| Lichtbron: | LED |
| Schakelmodus: | Afstandsbediening, bluetooth |
LED Strip WS2812B WS2812 Pixels RGB Digitale LED Strip Flexibele Magic Dream
| LED Type: | SMD5050 RGB |
|---|---|
| Input Voltage(V): | 12V/24V |
| length: | 5m/roll |
LED Strip Waterproof RGB 5050 SMD LED Smart Strip Lights Remote Controlled
| LED -type: | SMD5050 RGB |
|---|---|
| Ingangsspanning (V): | 12V/24V |
| Lengte: | 5m/rol |
Hoge dichtheid 480leds Hoog efficiëntie 24V IP67 Warm White 2700K Dot Free 8mm COB LED Strip Light Kit voor huis tuin plafond
| Merknaam: | Miracle Bean |
|---|---|
| Lichtbron: | LED |
| Schakelmodus: | Afstandsbediening, Bluetooth |
Groothandel DC12V 120Leds/M 2835 8MM LED Lineaire strook licht Koper basis Eengemaakt materiaal 3000K / 4000K 6500K COB LED
| LED-lichtbron: | SMD2835 |
|---|---|
| Inlaatspanning ((V): | DC24V |
| Tipe van de post: | Lichte strepen |
Hoge Kwaliteit 5M 2835 SMD LED Strip Binnen Decoratie 240 LED's 24V 12W/M Licht Kleurrijk 4000K 12V Schakelmodus Controller
| Merknaam: | Miracle Bean |
|---|---|
| Lichtbron: | Geleid |
| Schakelmodus: | Afstandsbediening, Bluetooth |

