Alle producten
-
geleid puntlicht
-
LED-puntlichtbron
-
Flexibel LED-maascherm
-
HOOFDmesh curtain
-
LED Eave Lampen
-
Vierkante LEIDEN Pixel
-
LED-lamp voor amusement
-
LED Light Pixel
-
geleide lichte module
-
Geleid Strooklicht
-
Waterdichte LEIDENE Voeding
-
LED-transparante filmscherm
-
LED-scherm van het rooster
-
geleide lineaire verlichtingsstroken
-
geleide schijnwerper
-
geleid downlights
-
LED-spoorlicht
-
Daniëluw voeding is werkelijk goed, zou ik een samenwerking op lange termijn met uw bedrijf willen bouwen. -
TonyIk houd van uw pixellichten, en dank voor u die goede ingenieur hebben om animatie te maken. Houd -
ShallyVóór kocht een paar gelijkaardige vierkante hoofdlaarzen, is uitgeputte winterappearance zeer hoog, omdat het te goed om is aan te passen, nu, laarzen zal kopen zulk een stijl, dit wi… faseren -
ShatyVóór kocht een paar gelijkaardige vierkante hoofdlaarzen, is uitgeputte winterappearance zeer hoog, omdat het te goed om is aan te passen, nu, laarzen zal kopen zulk een stijl, dit wi… faseren
zoekwoorden [ high voltage led strip light ] Gelijke 278 producten.
5050 Smd 3 leidden LEIDENE van de Module0.75w 12v Ip67 RGB Injectie Module Geleide Strook Lichte Module
| Grootte: | 77*16.7*7.8MM |
|---|---|
| Voltage: | Gelijkstroom 12V |
| Type: | LEIDENE Modules |
Flexibel Geleid de Strooklicht van 12v 120Led/M 5m/Roll Smd5050
| LEIDENE lichtbron: | SMD5050 5054 2835 |
|---|---|
| Inputvoltage (V): | DC5V/12V/24V |
| IP classificatie: | IP20/IP65/IP67/IP68 |
Helder DC24V 8MM IP67 LED-strooklicht Koperen basis eenzijdig fabrieksmateriaal
| LED-lichtbron: | SMD2835 |
|---|---|
| Inlaatspanning ((V): | DC24V |
| Tipe van de post: | Lichte strepen |
Hoge Helderheid 5050 RGB LED Strip Licht DC12V Decoratie Strip Licht RGB Wifi IP65 Waterdicht en IP20
| Lengte: | 5m |
|---|---|
| Schakelmodus: | Afstandsbediening, Bluetooth |
| LED -chip: | Epistar of aanpassen |
High Bright DC12v Thin Led Tape Flexible Warm White Red Blue Green 120led Luces Led 2835 Led Strip Light
| Merknaam: | Miracle Bean |
|---|---|
| Lichtbron: | Geleid |
| Schakelmodus: | Afstandsbediening, Bluetooth |
Dimmable LED-strooklicht met 256 niveaus helderheid en 3000/4000/6500K temperatuur kleur voor flexibele verlichtingsoplossingen
| Helderheidsniveau: | 256 niveau |
|---|---|
| Temperatuurkleur: | 3000/4000/6500K |
| Waterdichte beoordeling: | IP65 |
Nieuwe High Brightness Diffuse Reflection Light Strip 12mm 24V LED Strip Lights
| LED Quantity: | 60leds/m |
|---|---|
| Power: | 18W/M |
| IP class: | IP65 |
24V 20W 48LED High-Power LED Lens Light Strip voor reclame en huisversiering
| Ontwerpstijl: | Moderne |
|---|---|
| Lichtbron: | LED's |
| LED's: | SMD505048 geleid / m |
High Lumen RGB Flexible Super Bright 5050 Led Strip Light Decoratieve verlichting DC12V LED Lineair Light
| Waterdichte graad: | IP65 |
|---|---|
| Lichaamsmateriaal: | Pc |
| Wanrresy: | 2 jaar |
Multifunctionele verlichtingsproducten 2m per set LED-strip met FPC flexibele printplaat en Epistar5050 chip
| Verpakking Details: | 52cm*37cm*26cm |
|---|---|
| Levertijd: | 5-15 dagen |
| Betalingscondities: | Western Union,T/T,D/P |

