Alle producten
-
geleid puntlicht
-
LED-puntlichtbron
-
Flexibel LED-maascherm
-
HOOFDmesh curtain
-
LED Eave Lampen
-
Vierkante LEIDEN Pixel
-
LED-lamp voor amusement
-
LED Light Pixel
-
geleide lichte module
-
Geleid Strooklicht
-
Waterdichte LEIDENE Voeding
-
LED-transparante filmscherm
-
LED-scherm van het rooster
-
geleide lineaire verlichtingsstroken
-
geleide schijnwerper
-
geleid downlights
-
LED-spoorlicht
-
Daniëluw voeding is werkelijk goed, zou ik een samenwerking op lange termijn met uw bedrijf willen bouwen. -
TonyIk houd van uw pixellichten, en dank voor u die goede ingenieur hebben om animatie te maken. Houd -
ShallyVóór kocht een paar gelijkaardige vierkante hoofdlaarzen, is uitgeputte winterappearance zeer hoog, omdat het te goed om is aan te passen, nu, laarzen zal kopen zulk een stijl, dit wi… faseren -
ShatyVóór kocht een paar gelijkaardige vierkante hoofdlaarzen, is uitgeputte winterappearance zeer hoog, omdat het te goed om is aan te passen, nu, laarzen zal kopen zulk een stijl, dit wi… faseren
zoekwoorden [ high voltage led strip light ] Gelijke 278 producten.
Hoogwaardige 24V/12V LED Strip Light 10 meter 144LED 2835 SMD All Copper Backplate 1Lamp 1Cut Remote Control
| Model: | SMD 5050 |
|---|---|
| Beschermingsgraad: | IP65 |
| Materiaal van de lampkarosserie: | met een gewicht van niet meer dan 10 kg |
Hoge Helderheid Magic White SMD2835 RGB Stromend Water 12V 24V COB LED Strip Licht COB Flexibele Strip
| Garantie: | 2 jaar |
|---|---|
| utut -power: | 14.4W/M |
| Ondersteuning dimmer: | Ja |
180 Graad 5M Length 512leds/m 14W/M MAÏSKOLF Geleid Strooklicht
| LEIDENE Hoeveelheid: | 512leds/m |
|---|---|
| Macht: | 14W/M |
| IP Klasse: | IP20/IP65/IP67/IP68 |
SMD3535 lineaire LEIDEN Strooklicht 24 Volt 0.5m/1m met het Materiaal van de Aluminiumlegering
| Maat: | L1000*W32*H32 |
|---|---|
| spanning: | DC24V |
| LED-Type: | SMD3535 |
LED-lineaire verlichtingsstrips met hoge helderheid met IP65 SMD2835
| Product Name: | XH-XT2827M24 |
|---|---|
| Size: | L1000*W28*H27mm |
| Power: | 12W |
Groothandel Cob Large Led Strip DC12V SMD3528 Outdoor Led Flexible Smart Strip Light voor decoratie
| Itemsnaam: | LED -striplicht |
|---|---|
| LED -type: | SMD3528 |
| IP -klasse: | IP65 |
Hoge-Luminantie 60-LED Intelligente RGB Strip Light 12V Buiten Waterdichte COB Adresseerbare RGB LED Strip
| Invoerspanning: | DC12V |
|---|---|
| LED -bron: | SMD5050 |
| IP -tarief: | IP65 |
SMD 2835 Multi-color 12v LED Strip Brightness CCT Dimmable Lights Indoor Home Lighting Strip Light
| Stralingshoek: | 120 ° |
|---|---|
| Pakket: | 5m/rol |
| Model: | LED -striplicht |
Fabrikant DC12V Flexible LED Strip SMD2835 High Brightness 300 LEDS/m Safety Led Light Strip
| Items Name: | LED Strip Light |
|---|---|
| Material: | Aluminium Alloy |
| Ip Class: | IP65 |
24V 12V Voeding Waterdicht Hoge Kwaliteit LED Driver voor LED Strip Verlichting LED Module CE RoHS Gecertificeerd
| Dimensie: | 225*53*19 mm |
|---|---|
| Verbinding: | Draad |
| Gebruik: | Led-disply, led-licht, led-strip |

