Alle producten
-
geleid puntlicht
-
LED-puntlichtbron
-
Flexibel LED-maascherm
-
HOOFDmesh curtain
-
LED Eave Lampen
-
Vierkante LEIDEN Pixel
-
LED-lamp voor amusement
-
LED Light Pixel
-
geleide lichte module
-
Geleid Strooklicht
-
Waterdichte LEIDENE Voeding
-
LED-transparante filmscherm
-
LED-scherm van het rooster
-
geleide lineaire verlichtingsstroken
-
geleide schijnwerper
-
geleid downlights
-
LED-spoorlicht
-
Daniëluw voeding is werkelijk goed, zou ik een samenwerking op lange termijn met uw bedrijf willen bouwen. -
TonyIk houd van uw pixellichten, en dank voor u die goede ingenieur hebben om animatie te maken. Houd -
ShallyVóór kocht een paar gelijkaardige vierkante hoofdlaarzen, is uitgeputte winterappearance zeer hoog, omdat het te goed om is aan te passen, nu, laarzen zal kopen zulk een stijl, dit wi… faseren -
ShatyVóór kocht een paar gelijkaardige vierkante hoofdlaarzen, is uitgeputte winterappearance zeer hoog, omdat het te goed om is aan te passen, nu, laarzen zal kopen zulk een stijl, dit wi… faseren
zoekwoorden [ high voltage led strip light ] Gelijke 278 producten.
DC 12V Hoge Lumen Output Led Strip Licht 5050 300 leds Achtergrondverlichting 5M Strips Verlichting Led Licht Strip
| Itemsnaam: | LED -striplicht |
|---|---|
| LED -type: | SMD5050 |
| IP -klasse: | IP65 |
High Brightness 5M LED Strip Light 2835 12V DC Tape Ribbon String 60LED/m Decoration Natural White
| Itemsnaam: | LED -striplicht |
|---|---|
| LED -type: | SMD2835 |
| IP -klasse: | IP65 |
Promotie Verpakking DC12V Waterdicht IP65 SMD 5050 300Leds Volledig gekleurde flexibele LED-strooklichten
| Items Name: | LED Strip Light |
|---|---|
| LED -type: | SMD5050 |
| IP Klasse: | IP65 |
Warm Wit Super Helder Flexibel Leveranciers SMD5050 300 Led Smart 12V Waterdicht Cob Led Strip Light
| Items Name: | LED Strip Light |
|---|---|
| LED Type: | SMD5050 |
| Ip Class: | IP65 |
DC24V Hot Salesr Decoratief LED-strooklicht Wit/warm Wit SMD5050RGBW Veiligheid Flexibel licht
| Naam van de items: | Geleid Strooklicht |
|---|---|
| Materiaal: | Aluminiumlegering |
| IP Klasse: | IP65 |
IP67 Waterproof LED Strip Lights 50000Hrs 12V/24V DC for Outdoor All-Weather Use
| Energie -efficiëntie: | Verbruik aanzienlijk minder vermogen dan traditionele gloeilampen of fluorescentielampen, waardoor d |
|---|---|
| Installatie: | 3m dubbelzijdige tape |
| Spanning: | DC 12V |
Dimbaar Flexibele LED Strip Verlichting Hoge Helderheid RGB/Enkele Kleur Tape Licht voor Thuis Feest Decoratie
| IP -kwaliteit: | 65 |
|---|---|
| LED -bron: | SMD2835 |
| LED ATTY: | 30/60/90/120/144 |
Superheldere LED-stripverlichting 2835 RGB Flexibele LED-lichtstrips voor huisdecoratie, hotelverlichting en commerciële displays
| Garantie: | 2 jaar |
|---|---|
| IP -kwaliteit: | IP65 |
| CCT: | 3000K, 4000K, 5000K, 6000K. |
Ultra Super Bright RGB LED Strip Light 2835 Flexible Tape for Home Hotel Commercial Lighting
| Garantie: | 2 jaar |
|---|---|
| IP-klasse: | IP65 |
| CCT: | 3000K, 4000K, 5000K, 6000K. |
2835 led bandlicht waterdicht buiten bandlicht 24V IP65 ideaal voor creatieve huisverlichting
| Design Style: | Moderne stijl |
|---|---|
| Stroombron: | Plug-in |
| Garantie: | 2 jaar |

