Alle producten
-
geleid puntlicht
-
LED-puntlichtbron
-
Flexibel LED-maascherm
-
HOOFDmesh curtain
-
LED Eave Lampen
-
Vierkante LEIDEN Pixel
-
LED-lamp voor amusement
-
LED Light Pixel
-
geleide lichte module
-
Geleid Strooklicht
-
Waterdichte LEIDENE Voeding
-
LED-transparante filmscherm
-
LED-scherm van het rooster
-
geleide lineaire verlichtingsstroken
-
geleide schijnwerper
-
geleid downlights
-
LED-spoorlicht
-
Daniëluw voeding is werkelijk goed, zou ik een samenwerking op lange termijn met uw bedrijf willen bouwen. -
TonyIk houd van uw pixellichten, en dank voor u die goede ingenieur hebben om animatie te maken. Houd -
ShallyVóór kocht een paar gelijkaardige vierkante hoofdlaarzen, is uitgeputte winterappearance zeer hoog, omdat het te goed om is aan te passen, nu, laarzen zal kopen zulk een stijl, dit wi… faseren -
ShatyVóór kocht een paar gelijkaardige vierkante hoofdlaarzen, is uitgeputte winterappearance zeer hoog, omdat het te goed om is aan te passen, nu, laarzen zal kopen zulk een stijl, dit wi… faseren
zoekwoorden [ high voltage led strip light ] Gelijke 278 producten.
Van de Strook Lichte 10mm Maïskolf van DC24V 14W Super Heldere Geleide de Band Enige Kleur
| Modelnummer: | Maïskolf-308D |
|---|---|
| Inputvoltage (V): | DC24V |
| Verlichtingskleur: | 3000K/4000K/6000K |
De flexibele Maïskolf leidde Strook Lichte 24V 10mm 13.5W RGB 5Meters/Broodje voor Decoratie
| Modelnummer: | Maïskolf-420 |
|---|---|
| Inputvoltage (V): | DC24V |
| Verlichtingskleur: | RGB illusie |
High-Density SMD5050 RGBW DC24V LED Strip Light 60 leds/m Ribbon Light Dimmable
| Kleur: | 30000 uur |
|---|---|
| Spanning: | 24V |
| Gewicht: | 9 kg |
Fabrieksprijs Led Strip Light Outdoor DC24V Light Hoogwaardige Flexible Neon Strip Neon Led Strip
| Garantieperiode: | 2 jaar |
|---|---|
| Led aantal: | 60/90/120 |
| waterdicht: | Lijm Waterdicht |
Hoge Helderheid IP68 5050 RGB Flexibele LEIDENE Strooklichten 12V voor Huisce ROHS
| Levertijd: | 5-7 werkdagen |
|---|---|
| Betalingscondities: | T/T vooraf, Western Union, Paypal, LC |
| Levering vermogen: | 50000M per maand |
De blauwe Amber Roze Venster Flexibele LEIDENE Strook steekt 110V aan/220v 108W/Spoel
| Levertijd: | 5-7 werkdagen |
|---|---|
| Betalingscondities: | T/T vooraf, Western Union, Paypal, LC |
| Levering vermogen: | 50000M per maand |
Flexibele RGB LEIDENE Strooklichten
| Levertijd: | 5-7 werkdagen |
|---|---|
| Betalingscondities: | T/T vooraf, Western Union, Paypal, LC |
| Levering vermogen: | 50000M per maand |
60 leidde LEIDENE van /M 12V 24V Strook Lichte Enige Kleur SMD3528 voor Binnen Openluchtdecoratie
| LED lichtbron: | smd3528 |
|---|---|
| Kleurentemperatuur (GDT): | 3000-6000 |
| kleur: | R/G/B/Y/O/W/CW/WW |
IP68 8mm Breedte 120leds/M 14.4W/M 2835 leidde Strooklicht
| LEIDENE Hoeveelheid: | 120leds/m |
|---|---|
| Macht: | 14.4W/m |
| IP Klasse: | IP20/IP65/IP67/IP68 |
12V Smd5050 RGB 60Led/M Led Strip Lights voor Kerstmisdecoratie
| LEIDENE lichtbron: | smd5050 |
|---|---|
| Kleur: | R/G/B/Y/W |
| IP: | IP20 IP65 IP68 |

