Alle producten
-
geleid puntlicht
-
LED-puntlichtbron
-
Flexibel LED-maascherm
-
HOOFDmesh curtain
-
LED Eave Lampen
-
Vierkante LEIDEN Pixel
-
LED-lamp voor amusement
-
LED Light Pixel
-
geleide lichte module
-
Geleid Strooklicht
-
Waterdichte LEIDENE Voeding
-
LED-transparante filmscherm
-
LED-scherm van het rooster
-
geleide lineaire verlichtingsstroken
-
geleide schijnwerper
-
geleid downlights
-
LED-spoorlicht
-
Daniëluw voeding is werkelijk goed, zou ik een samenwerking op lange termijn met uw bedrijf willen bouwen. -
TonyIk houd van uw pixellichten, en dank voor u die goede ingenieur hebben om animatie te maken. Houd -
ShallyVóór kocht een paar gelijkaardige vierkante hoofdlaarzen, is uitgeputte winterappearance zeer hoog, omdat het te goed om is aan te passen, nu, laarzen zal kopen zulk een stijl, dit wi… faseren -
ShatyVóór kocht een paar gelijkaardige vierkante hoofdlaarzen, is uitgeputte winterappearance zeer hoog, omdat het te goed om is aan te passen, nu, laarzen zal kopen zulk een stijl, dit wi… faseren
zoekwoorden [ high voltage led strip light ] Gelijke 278 producten.
Multifunctional Lighting Products 2m Per Set LED Strip Light with FPC Flexible PCB Board and Epistar5050 Chip and support the Different color
| Stroom: | 1,2 W, 0,72 W, 15W, 12W ± 10%, 0,9 W/module |
|---|---|
| Kleurtemperatuur: | RGB, 6000-6500K, 2700-7000K, 3000 ~ 8000K, 3000K/4000K/6000K |
| Kleur uitzenden: | Natuurlijk wit, koel wit, driekleurige (roodblaas-groen), blauw, puur wit |
DC12V 5050 leidde Strooklichten 5054 2835 5M Super Bright Flexible Strook de LEIDENE Lichte Flexibele Geleide Strooklichten van Smd
| LEIDENE lichtbron: | SMD5050 5054 2835 |
|---|---|
| Inputvoltage (V): | DC5V/12V/24V |
| IP Classificatie: | IP20/IP65/IP67/IP68 |
10m Single Color LED Strip Light Plug-in Power Source 60 LED's 24V IP20 voor creatieve huisverlichting
| Schakelmodus: | Afstandsbediening, bluetooth |
|---|---|
| Lichtbron: | LED |
| Design Style: | Moderne stijl |
Premium 24V LED Strip Lights Flexible Waterproof IP65 LED Tape Lighting for Building Facade Signage Event Stage
| Merknaam: | Miracle Bean |
|---|---|
| Lichtbron: | Geleid |
| Schakeltype: | Aan / uit schakelaar |
Flexible LED Strip Lights 220V 5050 Warm White 50 Meters Roll 30LEDs/Meter IP67 Outdoor & Indoor LED Rope Lights
| Merknaam: | Miracle Bean |
|---|---|
| Lichtbron: | Geleid |
| Schakelmodus: | Afstandsbediening, Bluetooth |
Permanent intelligent LED-strooklicht binnen- en buitenruimte kleurrijke kerstverlichting
| Spanning: | 12V |
|---|---|
| Lamplichaam: | ABS, koper |
| Schakelmodus: | Afstandsbediening, bluetooth |
5050 24V IP65 RGB RGBW LED Strip Licht Flexibel 60LED's/M Hoog Vermogen LED Lichten
| Diensten: | OEM/ODM |
|---|---|
| Garantie: | 2 jaar |
| Gewicht van het product: | 0.5 kg |
LED Strip Licht RGB 5050 Slimme Besturing 12V 5mm 10mm LED Bar Module
| Leveringstype: | OEM -service |
|---|---|
| Garantie: | 2 jaar |
| Item: | Warme verkoop geweven dames zomer kantoor tops |
LED Strip Light LED RGB Buiten Landschapsverlichting Ultra Helder Goedkoop
| LED -lichtbron: | SMD5050 5054 2835 |
|---|---|
| Ingangsspanning (V): | DC5V/12V/24V |
| IP -beoordeling: | IP20/IP65/IP67/IP68 |
Smd 5050 150 LEDs LED Strip Verlichting RGB Volle Kleur 5 Meter 12v LED Tape Licht Strip Lint Licht Niet Waterdicht IP20
| Leven: | 30000H |
|---|---|
| Pakket: | 5 m/string |
| Lichtgevende intensiteit: | Hoge helderheid |

