Alle producten
-
geleid puntlicht
-
LED-puntlichtbron
-
Flexibel LED-maascherm
-
HOOFDmesh curtain
-
LED Eave Lampen
-
Vierkante LEIDEN Pixel
-
LED-lamp voor amusement
-
LED Light Pixel
-
geleide lichte module
-
Geleid Strooklicht
-
Waterdichte LEIDENE Voeding
-
LED-transparante filmscherm
-
LED-scherm van het rooster
-
geleide lineaire verlichtingsstroken
-
geleide schijnwerper
-
geleid downlights
-
LED-spoorlicht
-
Daniëluw voeding is werkelijk goed, zou ik een samenwerking op lange termijn met uw bedrijf willen bouwen. -
TonyIk houd van uw pixellichten, en dank voor u die goede ingenieur hebben om animatie te maken. Houd -
ShallyVóór kocht een paar gelijkaardige vierkante hoofdlaarzen, is uitgeputte winterappearance zeer hoog, omdat het te goed om is aan te passen, nu, laarzen zal kopen zulk een stijl, dit wi… faseren -
ShatyVóór kocht een paar gelijkaardige vierkante hoofdlaarzen, is uitgeputte winterappearance zeer hoog, omdat het te goed om is aan te passen, nu, laarzen zal kopen zulk een stijl, dit wi… faseren
zoekwoorden [ high voltage led strip light ] Gelijke 278 producten.
Multifunctionele verlichtingsproducten 2m per set LED-strip met FPC flexibele printplaat en Epistar5050 chip
| Spanning: | 12V |
|---|---|
| Chipbron: | SMD5050 |
| Lichte flux: | 300 Lm |
Hoogwaardige producten 2m per set LED-strip met flexibele FPC-printplaat en Epistar5050-chip
| Stroom: | 1,2 W, 0,72 W, 15W, 12W ± 10%, 0,9 W/module |
|---|---|
| Kleurtemperatuur: | RGB, 6000-6500K, 2700-7000K, 3000 ~ 8000K, 3000K/4000K/6000K |
| Kleur uitzenden: | Natuurlijk wit, koel wit, driekleurige (roodblaas-groen), blauw, puur wit |
Multifunctionele verlichtingsproducten 15m per set LED-strip met FPC flexibele PCB-bord en Epistar5050-chip
| Stroom: | 1,2 W, 0,72 W, 15W, 12W ± 10%, 0,9 W/module |
|---|---|
| Kleurtemperatuur: | RGB, 6000-6500K, 2700-7000K, 3000 ~ 8000K, 3000K/4000K/6000K |
| Type: | LED -striplicht |
Fabrieksprijs multifunctionele verlichtingsproducten 2m per set LED-strip met FPC flexibele printplaat en Epistar5050-chip en ondersteuning van verschillende kleuren
| Stroom: | 1,2 W, 0,72 W, 15W, 12W ± 10%, 0,9 W/module |
|---|---|
| Kleurtemperatuur: | RGB, 6000-6500K, 2700-7000K, 3000 ~ 8000K, 3000K/4000K/6000K |
| Kleur uitzenden: | Natuurlijk wit, koel wit, driekleurige (roodblaas-groen), blauw, puur wit |
Multifunctionele verlichtingsproducten 2m per set LED stripverlichting met FPC flexibele PCB-kaart en Epistar5050 chipmateriaal
| Stroom: | 1.2W |
|---|---|
| Kleurtemperatuur: | RGBW |
| Kleur uitzenden: | Natuurlijk wit, koel wit, driekleurige (roodblaas-groen), blauw, puur wit |
Veel gebruikt in decoraties geleid streep licht Smart Flexible Indoor DV12V SMD5050 RGB LED Light Strip Kleurrijke streep lichten Voor huisversiering
| Stroom: | 1,2 W, 0,72 W, 15W, 12W ± 10%, 0,9 W/module |
|---|---|
| Kleurtemperatuur: | RGB, 6000-6500K, 2700-7000K, 3000 ~ 8000K, 3000K/4000K/6000K |
| Kleur uitzenden: | Natuurlijk wit, koel wit, driekleurige (roodblaas-groen), blauw, puur wit |
Hoge Helderheid RGB Volle Kleur DC12V Neon Flexibele LED Strip Licht Voor Flexibele Muur Tape Verlichting
| Merknaam: | Miracle Bean |
|---|---|
| Wattage: | 4.8W |
| Spanning: | DC 12V |
Lange levensduur 50000H waterdichte LED-strips voor buiten voor alle weersomstandigheden
| Energy Efficiency: | Consume significantly less power than traditional incandescent or fluorescent lights, reducing electricity costs. |
|---|---|
| Installation: | 3M Double-sided Tape |
| Voltage: | DC 12V |
High Quality Flexible RGB LED Strip DC12V SMD5050 LED Tape Deceration Lighting 60LEDS Led Strip Light
| Itemsnaam: | LED -striplicht |
|---|---|
| LED -type: | SMD5050 |
| IP -klasse: | IP65 |
Adreseerbaar LED-strooklicht IP67 Waterdicht DC12V DC24V Module Design 3M Tape Indoor Outdoor Decoratie
| CCT: | 3000K, 4000K, 5000K, 6000K. |
|---|---|
| Dimbaar: | Ja |
| Model: | LED -striplicht |

