Alle producten
-
geleid puntlicht
-
LED-puntlichtbron
-
Flexibel LED-maascherm
-
HOOFDmesh curtain
-
LED Eave Lampen
-
Vierkante LEIDEN Pixel
-
LED-lamp voor amusement
-
LED Light Pixel
-
geleide lichte module
-
Geleid Strooklicht
-
Waterdichte LEIDENE Voeding
-
LED-transparante filmscherm
-
LED-scherm van het rooster
-
geleide lineaire verlichtingsstroken
-
geleide schijnwerper
-
geleid downlights
-
LED-spoorlicht
-
Daniëluw voeding is werkelijk goed, zou ik een samenwerking op lange termijn met uw bedrijf willen bouwen. -
TonyIk houd van uw pixellichten, en dank voor u die goede ingenieur hebben om animatie te maken. Houd -
ShallyVóór kocht een paar gelijkaardige vierkante hoofdlaarzen, is uitgeputte winterappearance zeer hoog, omdat het te goed om is aan te passen, nu, laarzen zal kopen zulk een stijl, dit wi… faseren -
ShatyVóór kocht een paar gelijkaardige vierkante hoofdlaarzen, is uitgeputte winterappearance zeer hoog, omdat het te goed om is aan te passen, nu, laarzen zal kopen zulk een stijl, dit wi… faseren
zoekwoorden [ high voltage led strip light ] Gelijke 278 producten.
Van LEIDENE van IP67 DMX de Lineaire Lichtstromen Verlichtingsstroken 100lm met 120 GraadStralingshoek
| Maat: | L1000*W32*H32 |
|---|---|
| spanning: | DC24V |
| LED-Type: | SMD3535 |
LEIDENE van 12W 24V Lineaire Verlichtingsstroken, Warme Witte LEIDEN Buislicht voor de Openluchtbouw
| Maat: | L1000*W32*H52 |
|---|---|
| spanning: | DC24V |
| LED-Type: | SMD3535 |
1 meter 48 LEIDENE Lineaire Verlichtingsstroken 1% Optische Vermindering met de Certificatie van Ce/ROHS-
| macht: | 12W |
|---|---|
| Maat: | L1000*W32*H32 |
| IP-Grade: | 65 |
De hoge Helderheid leidde het Flexibele Teken van het Strook Lichte Neon DC12V 10W/M RGB DC512
| naam: | LED-stripverlichting |
|---|---|
| Kleur: | singlecolor |
| Macht: | 10W/M |
LED-achterlicht Lens Diffusie Reflectie Hoog vermogen 12V SMD030 RGB Edgelit 12V SMD3030 LED Strip bar Light LED TV Backlight Strip
| Spanning: | 24V |
|---|---|
| Lamplichaam: | ABS, koper |
| LED's: | 48 led/m |
Buitenstroomvoorziening DC12V DC24V Waterdicht geleid stuur voor lichtmodule en geleid puntlicht
| Type: | LED -voeding |
|---|---|
| Power Dissipation: | 60W 80W 100W 150W 200W 250W |
| Garantie: | 2 jaar |
Het aangepaste 12V-LEIDENE Neonlichtteken verlichtte Acryltekens 5M
| Type: | neontekens, neonteken |
|---|---|
| Modelnummer: | 11 LEIDEN flex neonteken |
| CRI (Ra>): | 80 |
Hoogwaardige LED-lichtmodule met hoge helderheid IP68-classificatie voor reclame
| Aantal LED's: | 3 |
|---|---|
| Ang bekijken: | 160 ° |
| Model: | LED -striplicht |
CE RHOS Vermeld 110V 220V AC LED Driver Voeding IP67 Waterdicht Buiten 3 Jaar Garantie voor LED Strip Licht Project
| Efficiëntie: | ≥85% |
|---|---|
| Certificering: | CE ROHS |
| Bescherming: | Kortsluiting/over temperatuur/overbelasting |

